Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2010 o 17:02, KofeinowyPablo napisał:

Powie mi ktoś, jak zatrzymać najedzonego i ogarniającego Cho''Gatha? Grałem dziś mecz
na takiego i praktycznie sam wygrał mecz. Po 30 minucie był już wielki jak Pałac Kultury,
na koniec miał pewnie ponad 5k HP... udało nam sie go tylko raz zgankować, potem koniec.
Idzie sobie i zjada wszystko, grrr...


Poza zaproponowanym Madred''s Bloodrazor:
Deathfire Grasp + Void Staff + jakieś 300 AP i Cho''gath traci 30-40% hp w jednej chwili. A najlepiej to dwie osoby z tym itemem, co prawda on zabiera 30% aktualnego hp, ale 2 takie naraz pochłoną mu z 50% hp.
Zawsze można też przyjąć rozwiązanie tymczasowe pt. Wit's End - Cho'gath bez many nie ma za dużo dmg-u i nic nie robi.

Dnia 17.10.2010 o 17:02, KofeinowyPablo napisał:

P.S. Kupiłem sobie Ezreala, wiem że ostatnio go nerfowali ale po prostu mi sie podoba....

E tam, znerfili. Zbudowany na AP w rękach ogarniętego gracza nadal wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę jaki przyjemny dzisiaj dzień w lolu:) nareszcie normalne drużyny w ranked się trafiają, gdzie jak człowiek dobrze gra to jest duża szansa na win. Chociaż raz dzisiaj morda miałem prawie penta kill gdyby nie slow, staty na koniec 15/5 z maksymalnie full gearem, a i tak przegraliśmy przez 2 osoby które nie ogarniały totalnie.

Edit: Aż sam teraz nie wiem czy się wylogować, czy grać dalej:P

20101017192306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:23, Nightdew napisał:


Edit: Aż sam teraz nie wiem czy się wylogować, czy grać dalej:P


Jeśli się nie wylogujesz to przegrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem zaczęło mi się przyjemnie grać poprzez kupno Mastera Yi cholernie dobrze mi się nim gra jeszcze jakimś mega ogarem nie jestem bo głupie błędy mi się zdarzają. Jaką postać polecicie jeszcze ? Zastanawiałem się nad Shaco, Kennen lub Mordekai''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 18:36, ziptofaf napisał:

E tam, znerfili. Zbudowany na AP w rękach ogarniętego gracza nadal wymiata.

Po co budowac eza pod ap i bazowac tylko na dmg ze skill shotow, gdy mozna zbudowac go na ad i miec porownywalny dmg ze skilli + autoattack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem League of Legends, wszystkie patche pobrane i zainstalowane, a u mnie wciąż widnieje komunikat, że serwer jest niedostępny (Server Unavailable). Poradzicie coś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 20:07, Divii napisał:

Pobrałem League of Legends, wszystkie patche pobrane i zainstalowane, a u mnie wciąż
widnieje komunikat, że serwer jest niedostępny (Server Unavailable). Poradzicie coś na
to?


Hmm... to wystarczy pobrać klienta gry i on sam ściągnie całe League of Legends, a następnie po włączeniu Launchera sam je zaktualizuje do najnowszej gry. Tak też zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:39, miszcz929 napisał:

Po co budowac eza pod ap i bazowac tylko na dmg ze skill shotow, gdy mozna zbudowac go
na ad i miec porownywalny dmg ze skilli + autoattack?


Zauważ że po ostatnim nerfie nieco zmniejszono mu dmg ze skilli. Za to mnożniki pozostały nietknięte. To raz.
Co do porównywalnego dmg-u z autoattacku - kup sobie Lich Bane''a mając z 300 AP. I spróbuj to przebić AD Ezrealem ;) No i masz jeszcze znacznie mocniejsze ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:45, Divii napisał:

Oczywiście. Inaczej się chyba nie da.


Ja mam aktualnie "Online". Spróbuj może wcisnąć kombinację strzałek po włączeniu Launchera (może będzie trzeba powtórzyć z 2-3 razy). Podobno już nie działa, ale warto spróbować:
Góra, Dół, Lewo, Prawo, Góra, Góra, Dół, Dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:48, SiDi napisał:

(może będzie trzeba powtórzyć z 2-3 razy). Podobno już nie działa, ale warto spróbować:
Góra, Dół, Lewo, Prawo, Góra, Góra, Dół, Dół.


Nie ponoć tylko to jest pewne, dużo ludu próbowało użyć tego jak ostatnio serwery były na dłuższy czas zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AD ez byl przed nerfem najlepszym buildem i watpie zeby 30dmg mniej z mistic shota mialo to zmienic :P
Nie mowie, ze na AP nie da sie grac, ale imo to bardziej taki 4fun build.

Co do problemow ze statusem serwera polecam ACE Client. Nie wbijesz do gry dopiero wtedy gdy serwer jest calkowicie wylaczony i jezeli masz starszy komputer to mozna zauwazyc duzo skok fps (u mnie bylo to ponad 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:52, Divii napisał:

Niestety, nie działa.


To niestety ja Ci nie pomogę. Możesz spróbować napisać do supportu LoLa bądź ściągnąć client standalone (którzy trzeba ściągać za każdym razem jak jest nowy patch). Tam zawsze jest "Online".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Możesz spróbować napisać do supportu LoLa bądź ściągnąć

Dnia 17.10.2010 o 21:54, SiDi napisał:

client standalone (którzy trzeba ściągać za każdym razem jak jest nowy patch).

Przeciez wystarczy sciagnac patcha ktory przewaznie wazy 30 mb. nie ma potrzeby sciagania calego klienta po kazdym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę podziękować kochanemu LoL`u za to jak rozwija moje kontakty międzyludzkie ^^, tam kilku Czechów, tam jakiś Słowak czy Węgier, jakiś sąsiad z wysp Brytyjskich, a na deser paru hamerykanów ;p, who will be next?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 22:18, miszcz929 napisał:

>Możesz spróbować napisać do supportu LoLa bądź ściągnąć
> client standalone (którzy trzeba ściągać za każdym razem jak jest nowy patch).
Przeciez wystarczy sciagnac patcha ktory przewaznie wazy 30 mb. nie ma potrzeby sciagania
calego klienta po kazdym patchu.


Nie. Mojemu bratu od czasu wprowadzenia Galio czy tam Vladimira nie działa w ogóle normalny LoL (oraz wielu innym graczom). Support ma ich w dupie. Jedynym rozwiązaniem jest standalone client, który musi ściągać po każdym nowym patchu. Ten standalone to nie to samo co mam ja czy Ty. Ściągasz i od razu grasz, bez żadnej instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować