Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../
Nie no, mój brat na AP buildzie wyciąga legendary zazwyczaj i wyzywają go od cheaterów, że takiego dmg-u się nie da mieć... Więc jak na build 4fun to całkiem całkiem :P Czyli na poważnym, AD buildzie, powinien mieć ze staty 100/0. Chyba mu to zaproponuję.

Na razie wstępnie przyjmę, że w przypadku tego championa kwestia AD i AP jest jak "ogórkowa, czy pomidorowa" czyli kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mowimy o tym samym, ale w przypadku ACE wystarczy sciagnac patch z forum clienta. Jak wyglada sprawa w przypadku innych clientow nie mam pojecia, nigdy nie uzywalem nic poza ACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 23:02, ziptofaf napisał:

Nie no, mój brat na AP buildzie wyciąga legendary zazwyczaj i wyzywają go od cheaterów,
że takiego dmg-u się nie da mieć...

Wiesz, kogiem na AP tez mozna nabic legendary, ale nie bedzie oznaczalo to, ze build jest chocby tak samo dobry jak AD/AS ;]
Imo robienie ezreala na AP to po prostu marnowanie potencjalu passywa, ktory jest wrecz stworzony pod AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 00:17, SiDi napisał:

w takim razie musze cie zmartwic, ale wystarczy patch :D
"Download Client & Updates
Go to the Download-Section of this thread to download the latest client and/or Updates!
Take a look into the patchnotes on what has recently changed."
http://lol-client.tk/index.php?page=Board&boardID=16
link z 2 posta w temacie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2010 o 19:25, SiDi napisał:

Jeśli się nie wylogujesz to przegrasz.


Ta pewnie, wylogowałem się i jak wróciłem po 1 h to 3 lose z rzędu bez rozwalenia towera...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 00:21, miszcz929 napisał:

Wiesz, kogiem na AP tez mozna nabic legendary, ale nie bedzie oznaczalo to, ze build
jest chocby tak samo dobry jak AD/AS ;]

Eee, Kog''maw pod AP akurat wcale nie jest złym pomysłem. Jasne że pod AD zdejmuje tanków w 3 sekundy, ale pod AP możesz zadawać naprawdę niezły dmg z bezpiecznej odległości. Dobry build dla ostrożniejszych graczy, sam tak czasem się buduję, jak we wrogim teamie jest sporo osób z małą ilością hp. Na jednego tanka nie ma sensu kupowanie Madred''s w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 01:01, ziptofaf napisał:

Eee, Kog''maw pod AP akurat wcale nie jest złym pomysłem. Jasne że pod AD zdejmuje tanków
w 3 sekundy, ale pod AP możesz zadawać naprawdę niezły dmg z bezpiecznej odległości.
Dobry build dla ostrożniejszych graczy, sam tak czasem się buduję, jak we wrogim teamie
jest sporo osób z małą ilością hp. Na jednego tanka nie ma sensu kupowanie Madred''s
w końcu ;)

W sumie raz tylko nim grałem na AD i mi jakoś nie przypadł specjalnie do gustu. Ostatnio jednak dobrze mi się gra dystansowymi postaciami. Odpalam skille cofam się na chwilę czekam aż cd zejdzie i znowu odpalam i znowu się cofam w team fightach. Tak te jest bezpiecznie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 09:33, Anayami napisał:

interesująca taktyka, podobna trochę do mojej, ja grając assassinami atakuje z zaskoczenia
i uciekam :)

Ogólnie to dobra taktyka jest dla range postaci. Tylko tank wbija się w wir walki i przyjmuje na siebie wszystko. Cała reszta za nim szybciej czy później ale zawsze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę was bo mnie zaraz trafi... Ostatnio non stop na całkowitych retardów trafiam w ranked, jedyne gry które wygrywam to podczas grania z kumplem( zawsze jednego nuba mniej ). Jak można wygrać grę chociażby taką jak na screenie? No normalnie chociaż bym bardzo chciał to nic z tego. Pomału się zaczynam zastanawiać, że może cały czas mam takie teamy ponieważ w statach dużo większa przewaga k nad d? :/ Ja nie wiem w tej grze last picka miałem, więc od ludzi wcześniej wybierających hero oczekuje się, że przynajmniej będą grać tak na równo, albo lekko do tyłu. A tu wtf..

20101018231712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 23:18, Nightdew napisał:

No proszę was bo mnie zaraz trafi... Ostatnio non stop na całkowitych retardów trafiam


Ja się nie dziwię. MM jest tak skonstruowany, że im wyższe ELO masz, tym więcej musisz nadrabiać za team. No, ale bez przesady, ten wasz pick to jakaś pomyłka. Mało skili AoE, mass stunów, gdzie przeciwny team miał bardzo dobrych tanków inicjatorów + bardzo mocne ulti MF.

PS. Teemo AP Made my day! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 00:34, RhastA napisał:

Ja się nie dziwię. MM jest tak skonstruowany, że im wyższe ELO masz, tym więcej musisz
nadrabiać za team.

Sej łot? Zupełnie nie narzekam. Zwykle gram supportami, jak ktoś inny bierze to i dwa w drużynie mamy - chociaż czasem tankuje - więc na pewno za nikogo nie nadrabiam, carry musi robić swoje. Ja tam wspomagam duo lane, czasem przechadzając się do smoka by osłaniać junglera, czy dając wardy, by mi nikt nie wbił się na plecy. Może po prostu wskoczyłem już w zasięg, w którym ludzie potrafią myśleć.
Carry są przy tym na tyle prości, że ludzie chętnie nimi grają. Starczy umiejętnie wspierać, czy to healami, czy wardami, czy stunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 01:20, KaPe napisał:


Wyluzuj. Oczywiście nie zawsze jest tak, że ktoś gra sam z czterema retardami, ale w większości przypadków tak właśnie jest. Co do carry to nie uważam, żeby byli jakoś specjalnie prości do ogarnięcia. Mi chodzi tu raczej o ludzi, którzy siedzią z dupą na linii i farmią, a nie typów latających z topa na bota w poszukiwaniu killi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem w teamie marzeń. Morgana, Shen, Ashe, Annie oraz Udyr. Morgana była sama, Ashe na środku, a ja + Annie górną ścieżkę. Równo w 25 minucie przeciwnicy zrezygnowali. Naprawdę postacie, które mają Stuna, jakiś burst dmg, taunty -> robią dla teamu sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą, najtrudniej to przeżyć 1 vs3, pojawia się pytanie zwiewać, czy bić do końca, jedna i 2 propozycja często kończy się deadem, ale która lepsza:) czasami team pomoże jak jest blisko, albo sobie daruje i 1 w plecy :)

@SiDi , ja miałem gry, że po 20-30 min kończyłem wygraną, więc mass leave to dla mnie nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo morgana jest OP. 3 sek na dark bindingu + 0.9 ap ratio jest spoooooro za mocne. Jak carry dostanie z tego to traci 1/4 hp i zazwyczaj jest martwe, bo przez 3 sek stoi w miejscu, a w tym czasie można je spokojnie ubić. Oprócz tego irytujący spell shield i ulti z aoe stunem + sporym dmg. Ta postać powinna dostać sporego nerfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować