Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2010 o 20:16, Markush napisał:

Nie ma takiego systemu. Champion ma unikalny skill - 6300, jest jak każdy inny, tyle,
ze inny niż wszyscy - 3k. Wyjątkiem jest Udyr, gość nie ma ulti, a kosztuje 3k.
Ten system twojego kolegi obala już nawet to, ze po Vladku był Galio.

Pomijając fakt, że Udyr jest jednym z pierwszych Championów Wtedy jeszcze pewnie nie mieli nawet w głowie takowego sytemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2010 o 20:35, nightfaler napisał:

Pomijając fakt, że Udyr jest jednym z pierwszych Championów

Serio? Kurcze nawet nie wiedziałem. Myślałem, że to jedna z nowszych postaci. No nic, fail. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2010 o 20:39, Ostrowiak napisał:

Jak Mordek, czy Poppy bądź Katarina, Garen itede...

-He was the first Champion released since the October 27 launch of the Game.
Z racji i grałem przełomu listopada/grudnia wydawało mi się, że właśnie był jednym z pierwszych po skończeniu bety. A taki Mordek i Garen z tego co pamiętam weszli kilka miesięcy potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 19:55, ziptofaf napisał:

> No racja. Nadal jest bardzo silna ;P Zmiany te wprowadzą jakoś lada dzień, tak?


Na US właśnie pojawił się nowy patch, więc u was, na EU będzie zapewne jutro.

A Lux, ku mojemu zaskoczeniu, jest za 3150 IP ;)

:o

Cud się zdarzył, No nic trzeba znaleźć trochę czasu i dobić 3150 IP bo teraz to niestety mam "aż" niecałe 400.

Już się nie mogę doczekać czytania tematów na forum EU jak to Lux jest OP i w ogóle świat się zawalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:10, rtyrtyrty napisał:

Cud się zdarzył, No nic trzeba znaleźć trochę czasu i dobić 3150 IP bo teraz to niestety
mam "aż" niecałe 400.

Już się nie mogę doczekać czytania tematów na forum EU jak to Lux jest OP i w ogóle świat
się zawalił :D


Spoko. Jeśli na EU będzie tak jak na US w tej chwili, to pierwsze 24 godziny będzie polegać głównie na zgrzytaniu zębami z powodu lagów. Na razie nawet store wyłączyli, bo rzuciły się na niego tłumy (a ja nie zdążyłem kupić Lux ;( )
Za to fajne okienko logowania jest, takie halloweenowe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 19.10.2010 o 21:14, ziptofaf napisał:

Za to fajne okienko logowania jest, takie halloweenowe ;P


W grze jest odnośnik opisujący to oraz w "Champion spotlight Lux" również jest to samo. Mapka zmieniona na "hallowenową" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od dzisiaj daję sobie spokój z ranked. Na ponad 1300 spokojnie można było wygrywać mając carry/tanki i wysokie staty. Teraz mam normalnie wrażenie, że przez to iż miałem sporo więcej K niż D (ostatnio to nawet maleje) mam jakieś rozwalone konto... Na 15 gier wygrałem chyba tylko 2-3, wszystkie które grałem z kumplem. Ludzie, którzy wbiegają w towery po kille, którzy push 1vs4 i później płaczą omg gdzie jest team, którzy mimo że im kładę boxy shaco na całej mapie w istotnych miejscach dają się gangować i mówią, że sorry ale on nie patrzy na mapę, którzy uciekają z full hp/shieldem shena/ulti zila z walk 5vs5. Mógłbym tak wymieniać 100 przykładów których ostatnio mam w każdej grze. Więc od teraz pier... jeżeli ranked to tylko ze znajomymi. Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc moje opinie co do Lux:
Satysfakcjonująca postać. Brakuje trochę nuke''u, ale to w gruncie rzeczy support, więc nie przeszkadza. Rozwieję wątpliwości, OP to ona nie jest. Dobra - tak. Bardzo dobra - to się okaże, za mało nią grałem. Ale OP nie jest, zwłaszcza w early. Jej ulti to w gruncie rzeczy słabsza wersja tego, które posiada Karthus.
No i brakuje jej survivalu - jak już cię złapią, to snare i slow na nic się nie przyda. Z całą pewnością nie opłaca się budowanie jej na pure AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kod strzałkowy już nie działa? Rozpocząłem przed chwilą grę, dostałem crasha, włączam lolka od nowa i serwer busy. Wstukuję magiczny kod i nic... Czyli +1 leave do statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 13:09, sirufok1987 napisał:

Czy kod strzałkowy już nie działa? Rozpocząłem przed chwilą grę, dostałem crasha, włączam
lolka od nowa i serwer busy. Wstukuję magiczny kod i nic... Czyli +1 leave do statów.


Też to mam. Trzeba było nie robić update''a. ;P Ale też nie wiem co się dzieje, stan serwera to nadal "Busy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować