Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A ja przed chwilunią kupiłem Amumu. Jestem po pierwszej grze i mumia przeszła moje najśmielsze oczekiwania :) :D 5/3/19 jak na początek to chyba nieźle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 03:06, cubbek napisał:

A ja przed chwilunią kupiłem Amumu. Jestem po pierwszej grze i mumia przeszła moje najśmielsze
oczekiwania :) :D 5/3/19 jak na początek to chyba nieźle... :)


Amumu to świetny tank. Jeden z najlepszych. Chyba tylko Galio może być lepszy bo po odpaleniu ulti zadaje masakrczyny dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie obaj dostali nerfa, a niebie... er, czerwoni, wspominali, że przyglądają się obecnemu modelowi rozgrywki - mass aoe - i myślą, co z nim zrobić. No i dobrze, na chwilę obecną, grupowe stuny, taunty i dmg rządzą i jest bardzo niewiele sposobów, by to sensownie skontrować (Janna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Mam pytanie co do Galio. Jego ulti tauntuje wszystkich, którzy są w tym okręgu, na dwie sekundy. Czy tauntuje tych, którzy nie byli w czasie aktywacji, a weszli tam po, na przykład sekundzie? Bo Amumu daje AoE stuna wszystkim i inni sobie mogą wejść tam i nic im się nie dzieje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 13:04, SiDi napisał:

Właśnie. Mam pytanie co do Galio. Jego ulti tauntuje wszystkich, którzy są w tym okręgu,
na dwie sekundy. Czy tauntuje tych, którzy nie byli w czasie aktywacji, a weszli tam
po, na przykład sekundzie? Bo Amumu daje AoE stuna wszystkim i inni sobie mogą wejść
tam i nic im się nie dzieje, prawda?

dziala jak amumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na nowy patch i wydaje mi się, że Teemo będąc dosyć mizerny został jeszcze bardziej osłabiony. :/
Jeżeli dobrze rozumiem, to nie znika gdy użyjemy Recall czy Teleport. Ale to tylko jeden z przykładów.

A samo działanie gry nadal nie poprawione - crashe przy/w trakcie/po patchowaniu (trzeba przeinstalować grę), psujący się chat przed rozpoczęciem rozgrywki. Lepiej byłoby to zmienić niż robić Halloween''owy event. Na Mikołaja 6 grudnia i później w Święta a potem w Nowy Rok też dostaniemy takie "patche"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 13:57, Galadin napisał:

Tak patrzę na nowy patch i wydaje mi się, że Teemo będąc dosyć mizerny został jeszcze
bardziej osłabiony. :/
Jeżeli dobrze rozumiem, to nie znika gdy użyjemy Recall czy Teleport. Ale to tylko jeden
z przykładów.


Jax niby dostał jakiegoś buffa, ale nadal słabo. Nie może wkroczyć do team fightu z pełną mocą. Jego ulti nie robi na active 10x stacków tylko magic resistance :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 14:44, Ostrowiak napisał:

To tylko u mnie, czy i u was okienko klienta EU nie pokazuje newsów ani updejtów?

U mnie nie pokazuje, na forum eu też widziałem posty kilku innych osób z tym samym problemem.


Nie jest to takie złe ale jednak..jest to błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 14:44, Ostrowiak napisał:

To tylko u mnie, czy i u was okienko klienta EU nie pokazuje newsów ani updejtów?

U mnie teraz jest, a takie rzeczy same wyłączają mi się po użyciu GameXP. Aż tak potrzebne tobie są?
Coś zmienili, u niektórych na lepsze, innych na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Aż tak potrzebne tobie są?

Err, tak. Jestem konsumentem, chciałbym pełen produkt. Pysiaczki wyskakujące z "pszeciesz to za darmaooo" - produkt jest produktem, nie jest ważna forma jego dystrybucji a wstrzymywanie się od uwag bo i tak nie płaciłem jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 14:44, Ostrowiak napisał:

To tylko u mnie, czy i u was okienko klienta EU nie pokazuje newsów ani updejtów?

Hmm.. U mnie przy jednym uruchomieniu wszystko widać, a innym razem nie mam żadnych info w kliencie, tylko puste pola. Nie wiem od czego to może zależeć.

Gram tym Amumu i jeszcze raz powtórzę, że ten char jest po prostu świetny. :)
Mam tylko wątpliwości jakie butki dla niego kupować... Ninja Tabi, a może Boots of Switness lub Mobility... Co mi poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 17:59, cubbek napisał:

Gram tym Amumu i jeszcze raz powtórzę, że ten char jest po prostu świetny. :)
Mam tylko wątpliwości jakie butki dla niego kupować... Ninja Tabi, a może Boots of Switness
lub Mobility... Co mi poradzicie?


Dużo CC/casterów - Mercury Treads
Dużo dpsów/jungla(jeżeli mało CC/casterów) - Ninja Tabi
Jak nie masz problemów i team jest zbalansowany to Swiftnesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mercury jak grasz przeciw kilku championom z mocnym CC. Ninja Tabi jak przeciwny team ma dwóch mocnych fizycznych carry typu Trynd, Yi, Ashe. Swiftnesy jak żadne z powyższych.

EDIT: Ninja'd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować