Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Też mieliście tak, że up ściąga się żałośnie wolno? Bo teraz ściągam i mimo braku "zamulaczy" internetu, to prędkość zamiast rosnąć... spada nawet do 1Kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 21:19, Lisun napisał:

Też mieliście tak, że up ściąga się żałośnie wolno? Bo teraz ściągam i mimo braku "zamulaczy"
internetu, to prędkość zamiast rosnąć... spada nawet do 1Kb/s.


Normalka. Wyłącz klienta lola podczas ściągania, a potem go ponownie włącz. Zacznie od momentu w którym przerwałeś, za to ze znacznie wyższym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 21:37, necron1501 napisał:

> Dzięki bardzo, już ciągnie 600 Kb/s :)

Ile?! Boże, jak chce mieć taki internet...


Ja mam 120 Mb/s. Sieć studencka rządzi ;] Całego Lola w 5-10 minut ściągałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie Teemo pierwszy raz po tym patchu i powiem że fajniej się nim gra teraz.... Szkoda że wróg kupił bodajże 1(słownie: jednego) warda przez całą grę żeby mnie kontrować. A potem zbudowałem całe góry grzybów w koło ich czerwonego i niebieskiego buffa oraz na midzie, obstawiłem wszelkie miejsca ucieczki, barona i smoka, i tylko wyskakiwałem na kogoś jak wlazł w grzyby. Zwykle zanim się zorientował to już wlazł w następnego a ja zdążyłem parę razy walnąć, a potem cały wrogi team się zabijał o grzyby albo moją drużynę.

Fajna ta jego nowa trucizna też, daje bonus bezpośrednio przy trafieniu i nieco większy DoT później, tylko krótszy?


Później to już tylko brałem niebieskiego buffa, i stałem co 15 sekund stawiając grzyby. Nie mieli szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omfg, nie ma to jak wejść do gry i w pierwszym meczu mieć Swaina który przed 10 min. padł 3 razy na midzie i zniszczyli nam turreta ~~, a jakby tego było mało to na drugim lane podobnie... Dziękuję za taką grę, może sam nie jestem jakimś super-highelo-wymiataczem, ale litości. Co to ma być, że w 15min nie ma 3 turretów, a 3 postacie są sfeedowane?! Chyba muszę sobie zrobić przerwę bo mnie takie rzeczy zaczynają już dobijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego. zęfajni gracze i lose, to też tak miałem, 1 wierzyczka do zniszczenia u woga u man z 5 lub więcej, reconectował się lodowy misiaczek full deadów u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 13:29, Ostrowiak napisał:

Fajnie fajnie, niedługo Europa dostanie płatność SMS-em. Miejmy nadzieję, że nie tylko
"cywilizowany Zachód".

A Ameryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 15:05, Madoc napisał:

> Fajnie fajnie, niedługo Europa dostanie płatność SMS-em. Miejmy nadzieję, że nie
tylko
> "cywilizowany Zachód".
A Ameryka?

"cywilizowany" :P dobra żartuje, nie patrzcie tak..


Nie wiem czy na US też tak chcieli płatności SMSem, nie czytałem ich strony...może to tylko dla EU bo to właśnie tam tak o to proszą ludzie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 07:55, Anayami napisał:

co do tego. zęfajni gracze i lose, to też tak miałem, 1 wierzyczka do zniszczenia u woga
u man z 5 lub więcej, reconectował się lodowy misiaczek full deadów u nas :(



Zadanie za 100 punktów: weź ktoś mi przetłumacz tego posta na język polski...Nawet google translate i wersja pokemon->polski nic nie dają ;(

A z innej beczki - wiadomo kiedy i kto będzie nowym championem? Bo na razie słyszałem o Irelii (coś długo ją robią...), Aeonie i Leblancu. Wiadome jest coś konkretnego o którymkolwiek z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 15:38, Ostrowiak napisał:

Chodzi mi ogólnie o kraje Unii i fajniejszejszej części Jewropy, my jesteśmy komuchy
pyjaki i gamonie.

Chodziło mi o to, czy Amerykańczycy też dostają tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 15:46, ziptofaf napisał:

> co do tego. zęfajni gracze i lose, to też tak miałem, 1 wierzyczka do zniszczenia
u woga
> u man z 5 lub więcej, reconectował się lodowy misiaczek full deadów u nas :(


Zadanie za 100 punktów: weź ktoś mi przetłumacz tego posta na język polski...Nawet google
translate i wersja pokemon->polski nic nie dają ;(


"Co do tego, że fajni gracze też mogą równać się przegranej, to też miałem taki przypadek. Została nam jedna wieża do zniszczenia u przeciwnika. Nagle reconnectował się Nunu i zrobił nam z dupy jesień średniowiecza."

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 15:46, ziptofaf napisał:

> co do tego. zęfajni gracze i lose, to też tak miałem, 1 wierzyczka do zniszczenia
u woga
> u man z 5 lub więcej, reconectował się lodowy misiaczek full deadów u nas :(


Zadanie za 100 punktów: weź ktoś mi przetłumacz tego posta na język polski...Nawet google
translate i wersja pokemon->polski nic nie dają ;(

A z innej beczki - wiadomo kiedy i kto będzie nowym championem? Bo na razie słyszałem
o Irelii (coś długo ją robią...), Aeonie i Leblancu. Wiadome jest coś konkretnego o którymkolwiek
z nich?

Teraz wg pewnego posta na forum EU(stary post już dosyć ale na razie się sprawdza) że będzie Swain, "light mage" a potem Irelia. Więc raczej teraz Irelia będzie, cały czas na nią czekam, mam nadzieję że do tego czasu zdąże IP uzbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim :) Mieliście dziś update, który waży ponad 300 Mb? Czy u mnie coś się zje..chało ? Jeśli tak, to co on zmienia / wprowadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 19:10, eNcore napisał:

Siema wszystkim :) Mieliście dziś update, który waży ponad 300 Mb? Czy u mnie coś się
zje..chało ? Jeśli tak, to co on zmienia / wprowadza :)


Nie dzisiaj, a już kilka dni temu chyba ;) Event halloweenowy, nowy champion (Lux), sporo nowych skinów i poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 19:19, ziptofaf napisał:

> Siema wszystkim :) Mieliście dziś update, który waży ponad 300 Mb? Czy u mnie coś
się
> zje..chało ? Jeśli tak, to co on zmienia / wprowadza :)

Nie dzisiaj, a już kilka dni temu chyba ;) Event halloweenowy, nowy champion (Lux), sporo
nowych skinów i poprawek.


heh, ale ja właśnie mam na myśli innego pacza :P tego o którym mówisz to już dawno mam. Tylko dziś w południe grałem było ok, wracam teraz i tu 300 Mb się pobiera - trochę nie wiadomo skąd i po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować