Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Będziesz musiał pobrać clienta standalone. Mój brat ma to samo i tylko na tym cliencie może pograć... Riot nic nie robi w sprawie tego błędu, który pojawia się dla wielu graczy od któregoś patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:14, SiDi napisał:

Będziesz musiał pobrać clienta standalone. Mój brat ma to samo i tylko na tym cliencie
może pograć... Riot nic nie robi w sprawie tego błędu, który pojawia się dla wielu graczy
od któregoś patcha.



A dokładniej o co chodzi z tym clientem standalone ? No cóż będzie trzeba jeszcze raz robić.

O to chodzi ? http://lol-client.tk/index.php?page=Thread&threadID=254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:17, NdysH napisał:

A dokładniej o co chodzi z tym clientem standalone ? No cóż będzie trzeba jeszcze raz
robić.

O to chodzi ? http://lol-client.tk/index.php?page=Thread&threadID=254


Chodzi raczej o to: http://lol-client.tk/index.php?page=Thread&threadID=70&s=0f5ee8a278e8beab9d82b871c62a04151446b476
Ściągnij sobie, weź mirror 3 to ściągasz bezpośrednio z tej strony bez limitów, ściągasz i instalujesz gdziekolwiek chcesz ale nie w folderze gdzie normalnie masz gre. Niby ok ale problem jest taki, że jeśli twój normalny client nie działa to co nowego patcha bedziesz musiał czekać na nowego clienta i od nowa ściągać, i instalować... A to średnio jest co 2-3 tygodnie. Nowy bohater--> nowy download patcha. Czasem to trwa 2-3 dni zanim wydadzą nowego clienta i zazwyczaj uploadują to na rapida albo inne badziewie gdzie ściągasz z prędkością ~50 Mb/s

EDIT: Ja tego clienta ściągnąłem i mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:42, NdysH napisał:

Już zasysam sam doszedłem jakimś cudem do tego :) No cóż będzie trzeba się pomęczyć,
albo pokombinować coś jakoś...


Na głównym forum lol''a jest zawsze jakaś wzmianka o nowym cliencie. To już mój 3 client, a najgorsze było to, że w ogóle nie mogłem używać chatu w menu wybierania championów. Teraz widzę, chociaż czasem mnie wywala. I taka mała wzmianka... gra się wyłacza po kliknięciu "Continue" po zakończonej walce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem się z jednym wielki zdziwieniem. Gdy podłączałem się do gry to nagle wyskoczylo mi game crashed. Okej, dałem reconnect a tutaj co, że unable to connect i mam sprawdzić firewalla a żeby śmieszniej było ja firewalla nie mam. Po kilkukrotnie zdenerwowałem się i zresetowałem kompa i nagle magicznie działało. Co było przyczyna? To jest dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje na EU to tragedia. Status - Online, a tutaj bug za bugiem i bugiem pomiata. Nie mogę rozpocząć nowej gry, nie mogę zalogować się do chat service, nie mogę z nikim porozmawiać jak już się uda wejść do wyboru championów, po skończonej grze nie działa chat.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 22:56, Nightdew napisał:

Swoja droga z jakiej okazji są te dzisiejsze ip boosty? Dostałem na 4 winy.


Być może dostałeś ten zaległy? No chyba, że ostatnio miałeś już boosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu mam gdzieś ile jestem w ranked na minusie przez ''''pro'''' teamy. Takie gry jak na screenie już mnie bardziej śmieszą niż denerwują. Cóż muszę się jakoś pogodzić z tym, że non stop takie drużyny mi się trafiają. Może czas robić nowe konto:P

20101023235017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 00:37, wiader napisał:

Ip boost jest za to, ze wszyscy musieli sciagac 300mb dodatkowego patcha.


Niedługo będą dawać IP boosty za to, ze kogoś rozłączyło na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 23:50, Nightdew napisał:

Już od jakiegoś czasu mam gdzieś ile jestem w ranked na minusie przez ''''pro'''' teamy.
Takie gry jak na screenie już mnie bardziej śmieszą niż denerwują. Cóż muszę się jakoś
pogodzić z tym, że non stop takie drużyny mi się trafiają. Może czas robić nowe konto:P

A sekretem jest - przestać grać pseudo-carry typu Mordekaiser, którzy łapią kille, ale nie wygrywają gry, a wziąć coś bardziej subtelnego, co faktycznie przydaje się podczas walk. Że na swoim przykładzie, gdzie głównie biore support/tanki:
Galio - dobrze rzucone ulti wybije pół teamu, a reszte się łatwo dobije.
Sona - harass, speed bost, heal, aoe stun.
Taric - heal, stun, aura armora/-armora, buff do dmg by łatwo miażdżyć towery i całkiem trudny do ubicia.
Janna - harass, buff dmg, tarcza, slow, knockback, knockup, heal, kontra na wszelkie aoe ulti ala Galio, Morgana czy Nunu.
Morgana - snare, tarcza, aoe stun+całkiem ładny dmg i łatwa farma.
Ew. nauczyć się junglować i to robić - przy okazji tankując, np. Shen czy Amumu(zwykle banowany więc mało opłacalne).
Z dpsów zwykle fajnie mi się pyka Anivią - aoe slow, stun, ładny burst, dużo dmg i ściana, która potrafi straszliwie namieszać.
Annie - TIBBERZ! I po wrogim carry, a przy okazji pół teamu zestunowane. Ofc za rzadko nimi gram, więc cienki jestem, ale raczej spory mają wpływ na rozgrywkę.

Jak już ma być czysty carry, to chociaż MF czy Trist, które naprawde potrafią pociągnąć rozgrywkę, jeśli wyłapie się pare killi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 02:08, KaPe napisał:

A sekretem jest - przestać grać pseudo-carry typu Mordekaiser, którzy łapią kille, ale
nie wygrywają gry, a wziąć coś bardziej subtelnego, co faktycznie przydaje się podczas
walk.

Mordekaiser nie przydaje się podczas walk? To jest jeden z niewielu championów który może stanać sobie między piecioma graczami wrogiej drużyny i nic sobie z nich nie robić nawet przez minutę, zgarniając połowe aggro.

Dnia 24.10.2010 o 02:08, KaPe napisał:

Galio - dobrze rzucone ulti wybije pół teamu, a reszte się łatwo dobije.

Na rankedach często banowany, do tego kiedy widzę galio to zazwyczaj cały team kupuje mercury i z miejsca jest ulti staje się bezużyteczne.

Dnia 24.10.2010 o 02:08, KaPe napisał:

Taric - heal, stun, aura armora/-armora, buff do dmg by łatwo miażdżyć towery i całkiem
trudny do ubicia.

Banowany praktyczie ZAWSZE :).

Dnia 24.10.2010 o 02:08, KaPe napisał:

Z dpsów (...)

To są casterzy, nie dpsy. :P

@Ecko09
Jeszcze narzekasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 05:44, Kryhuu napisał:

Mordekaiser nie przydaje się podczas walk? To jest jeden z niewielu championów który
może stanać sobie między piecioma graczami wrogiej drużyny i nic sobie z nich nie robić
nawet przez minutę, zgarniając połowe aggro.

Stać i sobie nie robić może, ale zgarniać połowę aggro na jakiej zasadzie? Jedi mind trick: MUSISZ MNIE BIĆ? Nie ma żadnego cc, więc przeciwnicy od razu zrobią assist train na twojego carry (oczywiście zakładając że nie mają tony AoE i w ogóle nie muszą focusować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 11:20, Galadin napisał:

Banowany, banowany. Wnerwia mnie coś takiego. Co to ma być, są postacie to się nimi powinno
mieć możliwość grania.


W takim razie graj na normal jak ci banowanie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 06:56, Corvin0451 napisał:

Stać i sobie nie robić może, ale zgarniać połowę aggro na jakiej zasadzie? Jedi mind
trick: MUSISZ MNIE BIĆ? Nie ma żadnego cc, więc przeciwnicy od razu zrobią assist train
na twojego carry (oczywiście zakładając że nie mają tony AoE i w ogóle nie muszą focusować).

Jeżeli umie się dobrze poruszać, to Morde potrafi świetnie osłaniać ranged dpsów i casterów, a do tego pozostawiony bez opieki potrafi napsuć trochę krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować