Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2010 o 18:15, KofeinowyPablo napisał:

Po złożeniu (wreszcie) pełnej stronki z runami zostało mi jeszcze 3k Ip. I zastanawiam
się nad 3 postaciami-Morganą,Lux i Soną. U każdej podoba mi sie co innego-u Morgany dobre
ulti na teamfighty, u Lux ulti do dobijania i u Sony leczenie i mass dance ;). Kogo polecicie?
Która sie najlepiej sprawdzi.


Lux jest tak slaba ze z ulti w lategame nawet fali mobow nie rozwali. Kup morgane jesli chesz pywnic, sone jesli chcesz umozliwiac ziomkow pywnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej serii przegranych w premadzie wkurzyłem się i postanowiłem, że na razie odstawiam Shena, bo nikomu nie idzie zabijanie. Zagrałem Kassadinem rano i staty 8/1/XX gdzie jedyna śmierć była pod sam koniec jak wszedłem pod laser. Przed chwilą zagrałem drugi mecz (poniżej zdjęcie) i chyba znowu zacznę Kassadinem grać. Zapytacie dlaczego nie kupiłem Melaj Soulstealer pomimo że ich zjadałem, dlaczego kupiłem Banshee skoro na Kassadinie zawsze mam Cleanse oraz po kiego mi Force of Nature, item dla tanka? Otóż nie lubię itemów, które dają coś jak się jest wymiataczem, wolę itemy typu Archangell Staff, Abyssal Scepter czy Rod of Ages. Kupiłem Banshee bo czasami miałem cięzko ucieć przed stunem Morgany, Kennena i Siona bądź taunta Galio czy snera Morgany. Za każdym razem się skupiali na mnie, bo ni z dupy ni z pietruchy pojawiałem się w walce, wyłączałem ulti Galio, kogoś zabiłem, spieprzałem i znowu się pojawiałem - dlatego kupiłem Force of Nature. Pod koniec miałem prawie 250 MR, więc już nikt mi wiele tam nie zrobił. Na początku szło nam ciężko, Morde lubił sobie poszarżować, bo... "I have shield, chill dude". Katarina oraz Lux ginęli na dole, Władka też Kennen jakimś cudem zabił.
Ale potem w teamfightach było różnie, na początku się moi wkurzali, że pojawię się, rzucę swoje czary i spadam, ale potem chyba zrozumieli, że taka rola Kassadina ;)
Właściwie to tylko ja mogłem wyłączyć bądź spowolnić wroga. Oczywiście w pewnym momencie poleciało "Kass is OP". Fajnie mi się znowu nim gra :D To tyle na temat zwierzeń :D

20101024195453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 21:36, wiader napisał:

Mejai to imo core item na kassadina. ;p

Zależy. Od tego jak nam idzie albo od członów w teamie. Także mejaia to niezbyt pewny item jest. Tak jak occult czy leviathan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:08, wiader napisał:

Ale ja mowie o kassadinie. Kass musi sie wykarmic, to jest takie ap carry, a nie typowy
mag ktory ma nuke''a znikad.

Ok powiedz czy majaia się opłaca na kassadinie który ma staty 3:6 ? Jeżeli go ogarniasz i znasz to jak najbardziej ale to też nie zawsze. Gdy jesteś noobem tym hero to odradzam ten item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 21:36, wiader napisał:

Mejai to imo core item na kassadina. ;p


Na początku nie szło nam, jako drużynie, za dobrze, dlatego tym bardziej nie chciałem tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiader ma rację, Mejai''s to core item Kassadina. Jak ci nie idzie to co, możesz się od razu poddać? Zrób tak, żeby ci szło i gankuj cokolwiek się nawinie. Kass to typowy carry, który musi zabijać w early, żeby nie być średniawym burst supportem w late. Dlatego najlepiej brać Tears, Mejai''s, RoA i zbierać stacki na tym drugim - potencjał Kassadina rośnie z każdą minutą gry.
Co do Force of Nature - pomyłka. Postać mająca tyle many może zamiast drogiego itemu wziąć talent z defensive mastery - Strength of the Spirit (mastery 9/5/16). A Zonya''s Ring > Abyssal Scepter. Banshee''s Veil jest bardzo dobre dla Kassa, bo jedyne co go rusza to mocne CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:35, Prophett napisał:

Kass to typowy carry, który musi zabijać w early, żeby nie być średniawym burst supportem w late.


Od kiedy carry ma zabijać w early?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:35, Prophett napisał:

Wiader ma rację, Mejai''s to core item Kassadina. Jak ci nie idzie to co, możesz się
od razu poddać? Zrób tak, żeby ci szło i gankuj cokolwiek się nawinie. Kass to typowy
carry /.../


Nie musisz mi mówić nic o nim bo przegrałem nim masę walk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na Warwicka i oczywiście na junglowanie. Czy to jest normalne, że w końcowych statystykach nie zaliczane są neutralne miniony? W trakcie gdy jak sprawdzam to mam zawsze dużo ubitych, a potem wszyscy widzą - 20, 30, 40? Zalicza tylko te normalne? Dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:13, mlynar911 napisał:

> Ale ja mowie o kassadinie. Kass musi sie wykarmic, to jest takie ap carry, a nie
typowy
> mag ktory ma nuke''a znikad.
Ok powiedz czy majaia się opłaca na kassadinie który ma staty 3:6 ? Jeżeli go ogarniasz
i znasz to jak najbardziej ale to też nie zawsze. Gdy jesteś noobem tym hero to odradzam
ten item.


Taki kassadin juz nie bedzie carry. Tak samo z ashe, tristana czy mf. Takie staty = gowno a nie carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 23:11, wiader napisał:

Taki kassadin juz nie bedzie carry. Tak samo z ashe, tristana czy mf. Takie staty = gowno
a nie carry.

Co Ty gadasz, ja potrafiłem aceować wrogi team po godzinnej grze, nawet gdy zaczynałem od statów rzędu 0-4. wystarczy posiedzieć i pofarmić. Mowię teraz o Ashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, udało mi się stuknąć penta killa:)
Mecz był nie najgorszy, Swain przeciw mnie na midzie został zgładzony 3 razy i później już ganiałem po lane''ach jak chciałem. Zaraz po tym były kolejne bijatyki gdzie posypały się jeszcze triple kille.
A to wszystko o dziwo w zwykłym randomie.

20101025001921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować