Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2010 o 14:08, nightfaler napisał:

Na jakiej zasadzie będzie sprawdzane czy zagłosowałeś w GJA? Na podstawie emailu?


A po co mają sprawdzać, ze tak zapytam. Stronkę runek dostanie chyba każdy, nawet jak nie głosował. Wystarczy żeby LoL wygrał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, by dali zamiast tego strone mastery. Przecież to qr... może strzelić jak jesteś 5 w ranked i masz na ostatnią chwilę zmieniać builda, runy i jeszcze summoner spelle. A najgorsze jest, że czasem chce się tylko przestawić jeden punkt... Nieeee, po co ma być łatwo jak może być trudno, rób od zera bo wziąłeś CV zamiast Exhaust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam nadal problem... A mianowicie ściągnąłem clienta którego poleciłeś zainstalowałem i odpalam grę, wybieram chara i później nic. Żadnego komunikatu ani błedu nic. Odpalam jeszcze raz i mam standardowy komunikat że gra jest w trakcie i że mogę zrobić reconnecta. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 16:10, wiader napisał:

Po co kupiles manamune''a na koga? On nawet mana reg run nie potrzebuje lol.


A uważasz, że spamując co chwile Living Artillery po 200 many np goniąc kogoś to wystarczy mi te 800 czy 900 many co mam na 18 levelu? Widać mało grałeś robaczkiem i nie wiesz, że w ferworze walki jest strasznie "manożerny".
A dodatkowe 50 dmg przy tym też chyba złe nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 16:56, NdysH napisał:

Tylko mam nadal problem... A mianowicie ściągnąłem clienta którego poleciłeś zainstalowałem
i odpalam grę, wybieram chara i później nic. Żadnego komunikatu ani błedu nic. Odpalam
jeszcze raz i mam standardowy komunikat że gra jest w trakcie i że mogę zrobić reconnecta.
WTF?



Hmmm.... trudno mi teraz powiedzieć co jest grane. A ile gier takich miałeś? Bo wiem, że mój brat ma podobny problem jak gra z akademika, czasem gra mu sie włączy a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 16:51, KaPe napisał:

Wolałbym, by dali zamiast tego strone mastery. Przecież to qr... może strzelić jak jesteś
5 w ranked i masz na ostatnią chwilę zmieniać builda, runy i jeszcze summoner spelle.
A najgorsze jest, że czasem chce się tylko przestawić jeden punkt... Nieeee, po co ma
być łatwo jak może być trudno, rób od zera bo wziąłeś CV zamiast Exhaust.


Dokładnie, mam ten sam ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczeło się to zaraz po sformatowaniu laptopa to się zaczeło zainstalowałem LoL''a i ani jednej gry nie zagrałem bo zaczęło się to. Prędzej takich problemów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 18:17, NdysH napisał:

Zaczeło się to zaraz po sformatowaniu laptopa to się zaczeło zainstalowałem LoL''a i
ani jednej gry nie zagrałem bo zaczęło się to. Prędzej takich problemów nie miałem.


A powiedz mi. Nie usunąłeś standardowego clienta gry prawda? Ja nigdy nie usuwałem, ale pierwszy raz słyszę, żeby ktoś miał taki problem cały czas. Czyli sprawa wygląda tak, że gdy dochodzi do wyboru bohaterów Ty wybierasz swojego, czekasz aż reszta zespołu także to zrobi i wtedy gra się wyłacza zamiast się ładować, bez żadnych informacji o problemie tak? W takim razie, może to zabrzmi głupio, ale masz najnowsze sterowniki karty graficznej? Możesz też spróbować takiego triku jak w menadżerze zadań znaleźć proces LoLclient.exe i zmniejszyć jego priorytet na niski. Mnie to zwiększa ilość fpsów, może Tobie umożliwi granie. W wolnym czasie jeszcze poszukam coś na głównym forum lol, może coś tam znajde i Ci pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 18:17, NdysH napisał:

Zaczeło się to zaraz po sformatowaniu laptopa to się zaczeło zainstalowałem LoL''a i
ani jednej gry nie zagrałem bo zaczęło się to. Prędzej takich problemów nie miałem.


Problem prawdopodobnie leży w dot Necie. Zainstaluj nowego .NET Framework od Micro$$oftu (wersja chyba 3.5) - nie zniechęcaj się podczas instalacji - może trochę trwać i mogą dziać się dziwne rzeczy (procenty zamiast iść w górę zaczną spadać :)) Jeśli to nie pomorze spróbuj przeinstalować Adobe Air.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 23:50, wiader napisał:

Mastery ustawia sie 5 sekund. Wystarczy uzywac scrolla a nie lpm.

I w ciągu tych pięciu sekund masz 1 sekunde laga czy innej przycinki. Ups, 0/0/0. Miałem tak pare razy, serwer się na mnie wypiął i nie dał zapisać respeca zanim skończył się timer.
Zresztą, co za różnica ile to trwa. Mając więcej niż 1 do wyboru trwałoby sekunde i było znacznie wygodniejsze i pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 23:50, wiader napisał:

Mastery ustawia sie 5 sekund. Wystarczy uzywac scrolla a nie lpm.


To może u Ciebie tak jest, ale ja jak po włączeniu nie rozpocznę w krótkim czasie gry to Masteriesy i Summoner Spelle ustawiam cholernie długo... Często muszę wychodzić z tego względu, że nie zdążę zmienić na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 14:21, SiDi napisał:

To może u Ciebie tak jest, ale ja jak po włączeniu nie rozpocznę w krótkim czasie gry
to Masteriesy i Summoner Spelle ustawiam cholernie długo... Często muszę wychodzić z
tego względu, że nie zdążę zmienić na czas.


Przesadzasz nieco. Mi się zdarzało np. Anivią grać z runami i masteries pod tanka. Albo grając Kog''mawem zasadniczo nawet nie chce mi się ustawiać offense i robię 9/0/21. W early game rzeczywiście jest różnica, ale potem (prawie) na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 14:44, ziptofaf napisał:


Przesadzasz nieco. Mi się zdarzało np. Anivią grać z runami i masteries pod tanka. Albo
grając Kog''mawem zasadniczo nawet nie chce mi się ustawiać offense i robię 9/0/21. W
early game rzeczywiście jest różnica, ale potem (prawie) na jedno wychodzi.


Nie przesadzam. Nic wtedy nie mogę zrobić. Od któregoś patcha tak się stało (wtedy kiedy wielu graczom LoL przestał działać) i nawet wybór bohatera odbywa się po jakiś 10 sekundach po kliknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 14:50, SiDi napisał:

Nie przesadzam. Nic wtedy nie mogę zrobić. Od któregoś patcha tak się stało (wtedy kiedy
wielu graczom LoL przestał działać) i nawet wybór bohatera odbywa się po jakiś 10 sekundach
po kliknięciu.

Mam podobnie, ale resetowanie klienta po każdej partii trochę pomaga, wtedy masteries nie zajmują mi 60 sekund tylko 20. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 15:47, Kryhuu napisał:


Mam podobnie, ale resetowanie klienta po każdej partii trochę pomaga, wtedy masteries
nie zajmują mi 60 sekund tylko 20. :)


Tak właśnie robię, ale czasami się zagalopuję i puszczę grę :/
Aha, zapomniałem dodać: kocham ludzi, którzy od razu wybierają bohatera i 'lokują' go. Nawet nie myśląc co inni wezmą. Dodatkowo umila to wszystko tekst "i go mid!" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować