Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 14:45, NdysH napisał:

Ehh... Nadal to samo... Net Framework też nie zadziałał Adobe Air też nie zrobił nic.


Teraz jeszcze to...


Pojawia się to jak uruchamiasz gre ze skrótu? Mi czasem skrót nie działa... Ale mówiąc szczerze zaskoczył mnie twój problem bo myślałem, że ten client to alternatywa dla wszystkich. Nie wiem co teraz masz zrobić, możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować clienta. Albo poprosić o pomoce na głównym forum LoL''a w temacie "full patched client" tutaj masz link do forum: http://eu.leagueoflegends.com/board/forumdisplay.php?f=8
albo ściągnij ten program: http://code.google.com/p/ace-lolclient-and-tools/downloads/detail?name=ace_LoLLogAnalyser116.exe&can=2&q= i uruchom go, wykrywa błędy w LoL''u jeżeli takowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ściągam tego clienta bo na oficjalnej, instalce znalazł mi 2 błędy tj...

[WARNING] Unable to download settings ffs [ http://ffs.solidstatenetworks.net/goa/goa-lol.ffs]

[WARNING] Maestro Error [MAESTROERRORTYPE_GAMEPROCESSSTART] Unable to start game.


W pierwszym błędzie chodzi o to że mam odpalić grę jako administrator, a w drugim mam przeinstalować Adobe Air, Adobe Flash Playera i Net Frameworka co robiłem wczoraj oraz żeby sprawdzić że data systemowa jest w 2010roku. Tak zrobiłem to wszystko...


A tą spatchowaną przez przypadek wczoraj usunąłem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 17:59, NdysH napisał:

Ehh... I nadal dupa może coś źle robie, ale naprawdę już nie wiem... Teraz żadnego komunikatu/błędu
prócz tego..


Ten błąd akurat wygląda mi znajomo... pamiętam, że czegoś mi brakowało, musiałem ściągnąć jakiegoś patcha. Pamiętam też, że na forum LoL'a było napisane że usunięcie plików tymczasowych czasem pomagało, cookies itd z kosza. Możesz to zrobić np za pomocą program CCleaner.
Btw. To w końcu co teraz masz z tego LoL''a? :P Masz oryginalnego clienta i standalone client? Czy jak?
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=195593 tutaj masz wszystkie błędy jakie mogą się zdarzyć przy tym standalone cliencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 19:13, NdysH napisał:

Oba są zainstalowane jeden na jednej partycji drugi na drugiej. Z CCleanerem już próbowałem
i nic.


Czyli uruchamiasz LoL i zamiast okna z przyciskiem "Play" pojawia się ten komunikat? Jeśli tak to wybacz nie wiem już co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 19:25, NdysH napisał:

Nie, Odpalam grę wybieram chara i przez chwilunie działa client.exe i zaraz się wyłącza
i wyskakuje ten komunikat.


No to może coś jest z clientem.. ale za pewne ściągałeś już nie raz i instalowałeś nie raz. Na prawdę, ciężko mi powiedzieć co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 14:44, ziptofaf napisał:

Przesadzasz nieco. Mi się zdarzało np. Anivią grać z runami i masteries pod tanka. Albo
grając Kog''mawem zasadniczo nawet nie chce mi się ustawiać offense i robię 9/0/21. W
early game rzeczywiście jest różnica, ale potem (prawie) na jedno wychodzi.


No i dobrze, ze ci sie nie chce. Utility to swietne drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj pierwszy raz janna (ranked) i muszę przyznać, że bardzo fajna postać. Pierwsza gra i 4/2/24.Fajnie się spamuje tornadami, jakoś tak mnie wciągnęło iż cały czas fajnie to wyglądało. Sekundę przed 5 vs 5 rzucone i odrazu przerwa ulti ammu lub galio. + shieldy, czasem slow i na dodatek imba heal. Poprostu świetny support:) Ogólnie jeżeli chodzi o supporty to fajnie mi się nimi ostatnio gra. Nie ma to jak zilem wrzucać ulti 0,5 s przed ulti garena:D Soraką też bardzo fajnie tylko szkoda, że tak znerfiona:/ W sumie została mi jeszcze do obadania sona, mam nadzieję że w najbliższych resetach ją dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 23:58, Nightdew napisał:

Zagrałem dzisiaj pierwszy raz janna (ranked) i muszę przyznać, że bardzo fajna postać.
Pierwsza gra i 4/2/24.Fajnie się spamuje tornadami, jakoś tak mnie wciągnęło iż cały
czas fajnie to wyglądało. Sekundę przed 5 vs 5 rzucone i odrazu przerwa ulti ammu lub
galio. + shieldy, czasem slow i na dodatek imba heal. Poprostu świetny support:) Ogólnie
jeżeli chodzi o supporty to fajnie mi się nimi ostatnio gra. Nie ma to jak zilem wrzucać
ulti 0,5 s przed ulti garena:D Soraką też bardzo fajnie tylko szkoda, że tak znerfiona:/
W sumie została mi jeszcze do obadania sona, mam nadzieję że w najbliższych resetach
ją dodadzą.


Co do Sony to o niebo bije na głowę Jannę aurami, bo sam ją katuje od momentu wyjścia jej i dalej się nie nudzę :P. Aury to fajna sprawa a to podleczy a to dowali ładnie a jak nie to przyspieszy team aby dopaść solo champa ;]. Nie ma to jak team cieszący się, gdy w ostatnim momencie podleczy się albo specjalnie zatrzyma przeciwnika jak się w kupie zbiera ulti :].A jak i fakt jak nie kill to stackujesz sobie assisty w soulstealerze no i ap rośnie tak np dziś bardzo uroczo nie dałem się zabić i wyszło na to, że zgarnąłem 5/0/27 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 23:58, Nightdew napisał:

Zagrałem dzisiaj pierwszy raz janna


Ja też wczoraj zagrałem Janna bo mi zabrał ktoś Warwicka. I muszę powiedzieć, że mi się spodobało. Zwłaszcza że to był random, a Warwick bardzo jest zależny od tego jakich mam sojuszników. Natomiast Janna - szybko biega, wiele razy ratuję skórę komuś - tornado z wyprzedzeniem, tarcza na kolegę, slow na przeciwnika itd. I odpowiednio odpalone ulti potrafi uratować drużynę z beznadziejnej sytuacji.
Najgorzej miałem z przeżywalnością, bo im dłużej gra trwała, tym bardziej przeciwny team skupiał się na tym żeby to mnie ubić. Nawet jak ulti odpaliłem, to potrafiły mendy zawzięcie wejść i mnie skroić. No ale lepiej jak ja padnę niż nafeedowana Ashe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 09:16, KofeinowyPablo napisał:

Kto chce zobaczyć jak będzie wyglądać nowy hero, LeBlanc, the Deceiver? (O jej skillach
jeszcze nic nie ma)

Łojezu, znowu jakiś mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 09:34, Galadin napisał:

Ja też wczoraj zagrałem Janna bo mi zabrał ktoś Warwicka. I muszę powiedzieć, że mi się
spodobało. Zwłaszcza że to był random, a Warwick bardzo jest zależny od tego jakich mam
sojuszników. Natomiast Janna - szybko biega, wiele razy ratuję skórę komuś - tornado
z wyprzedzeniem, tarcza na kolegę, slow na przeciwnika itd. I odpowiednio odpalone ulti
potrafi uratować drużynę z beznadziejnej sytuacji.

A nieodpowiednio odpalone kosztuje gre. Mało która postać potrafi swoimi skillami wyrządzić więcej szkody niż pożytku, a Janna należy właśnie do nich. Optymalne wykorzystanie tarczy wymaga też bardzo konkretnych postaci na wspólnej linii, którym dodatkowe AD pomoże najbardziej, a jej slow spowalnia również ją. Na 4 skille, 2 mają zdecydowane minusy, co sprawia, że wprawdzie jest czołowym supportem, ale Sona czy inny Taric są prostsi w obsłudze.
Największy plus to bycie jedną z niewielu postaci, które kontrują mass aoe/resetują walki. Poza nią jest jeszcze raptem Gragas? (który zły nie jest, ale to nie czołówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować