Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2010 o 15:29, Ostrowiak napisał:

I może jakiś racjonalniejszy, przydatniejszy czempion pod stealth, bo obecne to tylko
do KS-owania się nadają.


Tak, Twitch tylko ksuje kille. To, że robi największe obszarowe obrażenia ze wszystkich postaci w grze nie jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 15:43, Prophett napisał:

Tak, Twitch tylko ksuje kille. To, że robi największe obszarowe obrażenia ze wszystkich
postaci w grze nie jest ważne.


Nie jest. Twitch nie ma żadnej konkretnej roli w drużynie poza nabijaniem sobie kabzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 15:50, Ostrowiak napisał:

Nie jest. Twitch nie ma żadnej konkretnej roli w drużynie poza nabijaniem sobie kabzy.


Twitch to typowe carry. Jak tristana, mf, ashe. On ma robić największy dps. A robi to lepiej od trist, ashe, mf, bo ma ulti dzięki któremu atakuje od 2 do 5 celów naraz za ten pełen dmg, więc zabija szybko. Dobrze ustawiony robi double, triple, quadra i penta kille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były ostatnio jakieś zmiany w rankingu? Dawniej jak miałem duże serie na - to odejmowało mi po 18 jak i więcej. Teraz jak wygrywam to dodaje tylko po 12,13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 16:38, Nightdew napisał:

Były ostatnio jakieś zmiany w rankingu? Dawniej jak miałem duże serie na - to odejmowało
mi po 18 jak i więcej. Teraz jak wygrywam to dodaje tylko po 12,13.

Każda gra rankingowa zmniejsza ilość punktów dodanych/odjętych. Zaczyna się na poziomie 30 potem spada do około 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 19:07, ziptofaf napisał:

Morgana - widziałem raz sytuację jak ciężko ranną Morganę goniły 2 osoby w pełni sił.
Złapali. Efekt? Jeden ledwo zdążył zwiać, drugi niestety nie miał tyle szczęścia. W dobrych
rękach prawdziwa maszyna do zabijania.
Flash->Ulti->Zhonya''s ring. Najlepiej wsparte ulti Galio/Amumu. I wrogiego teamu
nie ma. Przy okazji jest to też jedna z postaci prawie niezabijalnych na midzie.
Wydaje mi się najrozsądniejszą postacią, jeśli słowa praca zespołowa są obce twojemu
teamowi, przynajmniej potrafi samodzielnie robić kille. Soną i Lux staje się to możliwe
raczej wtedy gdy przeciwnik nie za bardzo ogarnia (choć widziałem Sonę z legendary kilka
razy w życiu, więc to kwestia dyskusyjna :)).

Chcialbym oficjalnie podziękować użytkownikowi ziptofaf za polecenie mi Morgany. Prześwietna postać, a jej skille (tarcza!) to już istny pogrom przy ogarniającym teamie. Nie ma to jak na luzie wybiegać z ulti Gankplanka i Nunu na pełnym gazie...do tego jej snare który nie pozwala uciec i daje szansę ucieczki..i jeszcze na koniec ma sporo HP. Na screenie mój pierwszy mecz, co prawda łatwo było, bo przeciwnicy nie bardzo wiedzieli jak nas dorwać...itemy Shena i Gankplanka to IMO jakieś nieporozumienie...

20101027174636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 17:03, necron1501 napisał:

Swoją drogą, czy ip i exp jest większy z ranked?

Nie. Szczególnie, że mając 30 lvl i tak dostajesz 0 expa. Główna zaleta ranked to - teoretycznie - wyższy poziom gry, banowanie i znajomość składu przeciwników, więc możliwość odpowiedniego kontrowania.
Wady to gracze, dla których ELO to wyznacznik sukcesu w życiu zawodowym, długości epeena i konieczność bluzgania każdego kto ma niższe. Za każdym razem, gdy matchmaking przydziela do którejś z drużyn gracza o znacząco wyższym elo, mam wrażenie, że jest to jeszcze większy skur... niż ostatni. A to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:25, Selv napisał:

Kurka, jak patrze na przeciwników to strasznie żałuje, że już nie trafiam na takie gry;d

No fakt, marni byli, do tego ich Nunu poszedł junglować i Mundo na linii ze mną i Udyrem miał straszne kłopoty-wieżę rozmontowaliśmy już w 9 minucie, potem niby Nunu wrócił ale był 2 lvl za nami więc brałem go na 1vs1 bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 17:46, KofeinowyPablo napisał:

Chcialbym oficjalnie podziękować użytkownikowi ziptofaf za polecenie mi Morgany.
Prześwietna postać, a jej skille (tarcza!) to już istny pogrom przy ogarniającym teamie.
Nie ma to jak na luzie wybiegać z ulti Gankplanka i Nunu na pełnym gazie...do tego jej
snare który nie pozwala uciec i daje szansę ucieczki..i jeszcze na koniec ma sporo HP.
Na screenie mój pierwszy mecz, co prawda łatwo było, bo przeciwnicy nie bardzo wiedzieli
jak nas dorwać...itemy Shena i Gankplanka to IMO jakieś nieporozumienie...


Widzę, że pierwszy item, na który się składałeś to Rod of Ages, ja bym ci proponował właśnie na początek Zhonoya Ring (nie wiem czy dobrze napisałem) Albo coś co daje więcej AP, niż RoA. Ja tak zazwyczaj robie i chociaż mam mniej życia niż bym miał z RoA to jednak w TF''ach bardziej sie przydaje;) Po za tym przy moim kompie w 5v5 to trzeba mieć stalowe nerwy żeby odpalić coś we właściwym czasie gdyż na początku to niczym pokaz slajdów ;p chociaż grać idzie. Tak więc odpalam spike (bez ulti) potem ghost lub flash odpalam ulti, jak zaczynają mnie atakować, Zhonoya w ruch, nikt nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2010 o 18:50, Stein napisał:

Widzę, że pierwszy item, na który się składałeś to Rod of Ages, ja bym ci proponował
właśnie na początek Zhonoya Ring (nie wiem czy dobrze napisałem) Albo coś co daje więcej
AP, niż RoA. Ja tak zazwyczaj robie i chociaż mam mniej życia niż bym miał z RoA to jednak
w TF''ach bardziej sie przydaje;) Po za tym przy moim kompie w 5v5 to trzeba mieć stalowe
nerwy żeby odpalić coś we właściwym czasie gdyż na początku to niczym pokaz slajdów ;p
chociaż grać idzie. Tak więc odpalam spike (bez ulti) potem ghost lub flash odpalam ulti,
jak zaczynają mnie atakować, Zhonoya w ruch, nikt nie przeżył.

Właśnie po RoA miałem składać ZR, gdy mecz sie skończył...ale rozpatrzę twoją propozycję, tyle że wydaje mi sie że lepiej w early zbierać na coś co podniesie HP i manę i do tego jeszcze da AP, bo ZR to jednak dość drogi item.

BTW, ulti Morgany da sie przerwać? Jeśli tak to czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zhonya''s Ring jako pierwszy item to średni wybór dla Morgany, przynajmniej moim zdaniem. Bądźmy szczerzy, jak u każdego maga, tak i u niej łatwo zużyć całą manę. No i oferowany survival z RoA jest w zasadzie niemal taki sam (kilkaset hp + co nieco dochodzące co minutę) co premia aktywna z Zhonya''s ring (która ma spory CD a na tym etapie gry jeszcze nie będzie pełnoprawnych team fightów).
Osobiście ja polecam RoA, Archangell Staff/Zhonya''s Ring, Deathfire Grasp, w tej kolejności. Ten ostatni by znacznie zwiększyć nuke u Morgany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wole w early mieć więcej AP. Raczej gram defensywnie farmiąc na minionach i zyskując asysty za zabicie lub umożliwiając zabicie kogoś. Często kończę mecz ze statami 5/4/18 a to dlatego, że mój sner jak i stunn z ulti i wysoki dmg pozwala innym zabijać, a Zhonoya mi w tym nieźle pomaga. Owszem to drogi item ale ja nie schodzę z lanu dopóki nie wyfarmie 1600+ gold. A jak już mam ten pierścień, to od razu ide gankować albo grać agresywnie ;) Mnie taka taktyka przypadła do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 19:00, KofeinowyPablo napisał:

BTW, ulti Morgany da sie przerwać? Jeśli tak to czym?


Item quicksilver sash. Usuwa ulti morgany, mordekaisera, malzahara, warwicka. Czyli cleanse przed nerfem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 11:22, Galadin napisał:

Czy Armor Pen z Brutalizera stackuje się z runami?


Chyba tak. Bo inaczej te runy albo item byłby bez sensu. Aby się upewnić to wciśnij C podczas gry i zobaczysz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować