Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2010 o 11:22, Galadin napisał:

Czy Armor Pen z Brutalizera stackuje się z runami?


Taa. Co lepsze po upgrade brutalizera do yoummu mozesz kupic kolejnego brutalizera, wtedy jego pasywa dziala. Masz w pyte cdr i armpena. :D Inne itemy z armpen jakie znam to: stark''s fervor, sword of the divine, last whisper (% armora), yoummu''s ghostblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:05, wiader napisał:

> Czy Armor Pen z Brutalizera stackuje się z runami?

Taa. Co lepsze po upgrade brutalizera do yoummu mozesz kupic kolejnego brutalizera, wtedy
jego pasywa dziala. Masz w pyte cdr i armpena. :D Inne itemy z armpen jakie znam to:
stark''s fervor, sword of the divine, last whisper (% armora), yoummu''s ghostblade.


Ale na przykład dla postaci atakujących z dystansu to ten Yoummu już nie jest taki dobry, bo wtedy jego passive czy tam active nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:12, SiDi napisał:

Ale na przykład dla postaci atakujących z dystansu to ten Yoummu już nie jest taki dobry,
bo wtedy jego passive czy tam active nie zadziała.


Niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:12, SiDi napisał:

> > Czy Armor Pen z Brutalizera stackuje się z runami?
>
> Taa. Co lepsze po upgrade brutalizera do yoummu mozesz kupic kolejnego brutalizera,
wtedy
> jego pasywa dziala. Masz w pyte cdr i armpena. :D Inne itemy z armpen jakie znam
to:
> stark''s fervor, sword of the divine, last whisper (% armora), yoummu''s ghostblade.


Ale na przykład dla postaci atakujących z dystansu to ten Yoummu już nie jest taki dobry,
bo wtedy jego passive czy tam active nie zadziała.

Nie działa jedynie to że atakowanie podczas active''a wydłuża jego czas trwania do 8 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:31, rtyrtyrty napisał:


Nie działa jedynie to że atakowanie podczas active''a wydłuża jego czas trwania do 8
sekund.


O! Właśnie oto mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:08, necron1501 napisał:

Mam pytanie: jakie kupować runy do TFa, czyli dpsów

arm pen marki, health quintessence''sy (szczególnie, że na początku TF nie ma HP), reszta, to już zależy od gustu ja tam uwiebiam na HP, bo na początku nie trzeba tak bardzo znowu uważać i się cofać przed wszystkim. Są i tacy, którzy biorą full AD, albo AS, jak kto chce.

Dnia 28.10.2010 o 20:08, necron1501 napisał:

Mordy, czyli tank?

Buahahah. <poszedł się napić herbaty>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:08, necron1501 napisał:

Mam pytanie: jakie kupować runy do TFa, czyli dpsów a jakie do Mordy, czyli tank?

Do Mordy nie wiem, do TFa na AD arm pen marki, hp per level seale, quity hp flat i glyphy jak kto uważa. Tak czy inaczej polecam Ci robić TFa na AP, na wyższych ELO nie sprawdza sie jako pure dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:29, Kryhuu napisał:

> Mam pytanie: jakie kupować runy do TFa, czyli dpsów a jakie do Mordy, czyli tank?
Do Mordy nie wiem, do TFa na AD arm pen marki, hp per level seale, quity hp flat i glyphy
jak kto uważa. Tak czy inaczej polecam Ci robić TFa na AP, na wyższych ELO nie sprawdza
sie jako pure dps.


TFa robię na hybrydę :D Guinsoo, malady, nashor tooth... Przynajmniej zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TFa rob na AP, hybryda bedziesz mial slaby dps z ad i ap... Bez sensu. A morde buduje sie na tanka, nei ad carry.

> Nie działa jedynie to że atakowanie podczas active'a wydłuża jego czas trwania do 8 sekund.

Mylisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 00:03, wiader napisał:

TFa rob na AP, hybryda bedziesz mial slaby dps z ad i ap... Bez sensu. A morde buduje
sie na tanka, nei ad carry.

> Nie działa jedynie to że atakowanie podczas active''a wydłuża jego czas trwania do
8 sekund.

Mylisz sie.


Nie myli się. Jest wyraźnie napisane, że atakując wręcz wydłuża się czas. I dlaczego TFa robić na AP? Zestunuje, użyje Q i co? I nic dalej nie zrobi dopóki znów mu się skille nie odnowią. Teraz jest on darmowy to sobie nim zagrałem i jechałem typowo w AD, tak więc uważam, że w tym kierunku powinno się go rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:17, SiDi napisał:

Nie myli się. Jest wyraźnie napisane, że atakując wręcz wydłuża się czas. I dlaczego
TFa robić na AP? Zestunuje, użyje Q i co? I nic dalej nie zrobi dopóki znów mu się skille
nie odnowią. Teraz jest on darmowy to sobie nim zagrałem i jechałem typowo w AD, tak
więc uważam, że w tym kierunku powinno się go rozwijać.

Destiny na łeb, lich bane, stun, lich bane, q, lich bane. Do tego mając dużo ap z q się wjeżdża po 700, z cdr ma się na tym z 3 sec cd. Jako pure dps ma za mały range i po prostu pomijając stacked deck który bazowo daje wcale nie tak wiele nic do basiców nie ma. Do tego na lejnie gra się nim dwa razy lepiej i przyjemniej. Spróbuj pójść na mida tf na ad i dostać kogoś w stylu Gragasa, poskłada Cię z trzy razy w ciągu dziesięciu minut o ile nie będziesz towerhugował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 15:02, Madoc napisał:

Ja TFa robię na szybkość ataku, lifesteala i obrażenia. I jakoś idzie.


Robię tak samo, ale wychodzi na to, że warto przejść na AP :P

btw. jak będę robić na AP, to nadal kupować armor pen i AD :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 14:29, Kryhuu napisał:

Destiny na łeb, lich bane, stun, lich bane, q, lich bane. Do tego mając dużo ap z q się
wjeżdża po 700, z cdr ma się na tym z 3 sec cd. Jako pure dps ma za mały range i po prostu
pomijając stacked deck który bazowo daje wcale nie tak wiele nic do basiców nie ma. Do
tego na lejnie gra się nim dwa razy lepiej i przyjemniej. Spróbuj pójść na mida tf na
ad i dostać kogoś w stylu Gragasa, poskłada Cię z trzy razy w ciągu dziesięciu minut
o ile nie będziesz towerhugował :)


Dobrze gada, polać mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 15:08, necron1501 napisał:

A jakie itemy do AP?

Ja na początek składam Nashora (cdr i as, co daje częsty stacked deck) i Lich Bane (core), potem typowe itemy na massive AP w stylu Zhonaya, Void Staff, Rylai etc.
Runy kupujesz jak na castera, czyli mpen, mp5 i health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować