Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 16:13, Kryhuu napisał:

> A jakie itemy do AP?
Ja na początek składam Nashora (cdr i as, co daje częsty stacked deck) i Lich Bane (core),
potem typowe itemy na massive AP w stylu Zhonaya, Void Staff, Rylai etc.
Runy kupujesz jak na castera, czyli mpen, mp5 i health.


<3 dzięki wielkie, już zaraz testuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 14:29, Kryhuu napisał:

/.../


Czyli itemy, które masz są po nakarmieniu się. Podobnie zbiera się na AD. Wroga zabijesz szybko, ale nie będziesz w stanie szybko i skutecznie skakać po mapie niszcząc wrogie wieże. Zagrałem TFem jedną walkę, więc może się nie znam, ale grałem z ludźmi, którzy idą albo w jedną, albo w drugą drogę i zawsze AD bardziej przydawał w drużynie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 18:43, SiDi napisał:

Czyli itemy, które masz są po nakarmieniu się. Podobnie zbiera się na AD. Wroga zabijesz
szybko, ale nie będziesz w stanie szybko i skutecznie skakać po mapie niszcząc wrogie
wieże. Zagrałem TFem jedną walkę, więc może się nie znam, ale grałem z ludźmi, którzy
idą albo w jedną, albo w drugą drogę i zawsze AD bardziej przydawał w drużynie jakoś.

AP TF niszczy turrety prawie jak Tristatna AP, zwłaszcza z Nashorem. No może się nie znasz, ja grałem TF na AD bardzo długo, miałem nim ponad 1k fragów jeszcze przed Season One, potem przerzuciłem sie na AP bo AD się już po prostu nie sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 19:18, Kryhuu napisał:


AP TF niszczy turrety prawie jak Tristatna AP, zwłaszcza z Nashorem. No może się nie
znasz, ja grałem TF na AD bardzo długo, miałem nim ponad 1k fragów jeszcze przed Season
One, potem przerzuciłem sie na AP bo AD się już po prostu nie sprawdzało.


Nie mów, że Tristaną też się idzie w AP, bo to już będzie nie do uwierzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 19:20, SiDi napisał:

Nie mów, że Tristaną też się idzie w AP, bo to już będzie nie do uwierzenia :O

Mój kumpel nią grał na AP, ale ona to raczej na AD jest lepsza ;). To i tak jest nic, bo ja kiedyś dla zwały robiłem Ashe na CDR i AP :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o AP, to ja widziałem AP Garena podczas gry wszystkie postacie były darmowe. Gość wkurzył się na drużynę(same postacie za 6300, wszyscy feedują) i zrobił 6x Archangel''s Staff. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 20:27, rtyrtyrty napisał:

Jeśli chodzi o AP, to ja widziałem AP Garena podczas gry wszystkie postacie były darmowe.
Gość wkurzył się na drużynę(same postacie za 6300, wszyscy feedują) i zrobił 6x Archangel''s
Staff. xD


No i chyba musiało mu dobrze iść skoro miał kasę na te 6 niezbyt tanich itemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 20:31, sirufok1987 napisał:

No i chyba musiało mu dobrze iść skoro miał kasę na te 6 niezbyt tanich itemów...

Na pewno, tym bardziej, że Garen nie ma ani jednego przelicznika AP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:44, Kryhuu napisał:

> No i chyba musiało mu dobrze iść skoro miał kasę na te 6 niezbyt tanich itemów...

Na pewno, tym bardziej, że Garen nie ma ani jednego przelicznika AP :)


Jak to? A to obracanie się? To ma przelicznik 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:48, SiDi napisał:

> > No i chyba musiało mu dobrze iść skoro miał kasę na te 6 niezbyt tanich itemów...

>
> Na pewno, tym bardziej, że Garen nie ma ani jednego przelicznika AP :)

Jak to? A to obracanie się? To ma przelicznik 1.0

Nie. AD przelicznik jakieś 0.3 wzmacniane krytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.10.2010 o 22:05, Tohno napisał:

Nie. AD przelicznik jakieś 0.3 wzmacniane krytami.


To widocznie to co znalazłem na mobafire jest strasznie nieaktualne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 22:29, SiDi napisał:

To widocznie to co znalazłem na mobafire jest strasznie nieaktualne ;]

Mobafire fails at all. Polecam Leaguecraft, jeżeli czegoś szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens pakowania się w runy które mają "per level" i dopiero na 18 lvl coś robią? Widzę często takie buildy na leaguecraft, ale czy to jest dobre? Nie lepszy duży boost na początku gry niż bliski 0 na starcie i niewidoczny pod koniec gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 23:29, Galadin napisał:

Jaki jest sens pakowania się w runy które mają "per level" i dopiero na 18 lvl coś robią?
Widzę często takie buildy na leaguecraft, ale czy to jest dobre? Nie lepszy duży boost
na początku gry niż bliski 0 na starcie i niewidoczny pod koniec gry?


Zależy do czego te runy. Dla przykładu pod mana regen jest sens kupowanie tylko per level, z prostego powodu.
Flat = 0.4 mana regen
Per level = 0.1 mana regen (1.8 na 18)
Czyli już na 4 levelu wychodzi na to samo. A potem jest znacznie lepiej.
Na pewno hp i CDR nie opłaca się brać per level, bo to nonsens. Zwłaszcza że 97 hp robi właśnie największa różnicę na początku, pod koniec gry dodatkowe 120 niewiele już zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah z niskiego ratingu naprawdę ciężko wyjść... Co wbiło się trochę wyżej to znowu na ostatnich 8 gier w 6 leaver a w jednej nawet gdzie było trzech polaków, niemiec który powiedział że z nami nie będzie grał i po 6 minutach miał 0/8:D Nagrany filmik wysłany do riotu. Teraz pozostaje chyba tylko czekanie, aż kumple wbiją 30 lev i 5 vs 5. Lub nowe konto:)
Edit : ostatnio chyba trochę za dużo pograłem, więc teraz jedynie chce mi się grać ze znajomymi. btw: ktoś chętny pograć(niezależnie od lev) to inv Nightdew eu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2010 o 12:51, Nightdew napisał:

Edit : ostatnio chyba trochę za dużo pograłem, więc teraz jedynie chce mi się grać ze
znajomymi. btw: ktoś chętny pograć(niezależnie od lev) to inv Nightdew eu:)

Ja mogę pograć, jak nie ma kumpli samemu nie gra się tak samo. Wiec jak bedzie można to zaproś do gry i możemy orać. nick mAng3 lvl-20.

BTW. Dzisiaj zagrałem super mecz. Szkoda tylko, że przeciwny team dał surrender. Tylko morde urydr i trochę evelyn ogarniali ale u nas cały team grał dobrze. http://screenshot.xfire.com/s/106141849-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować