Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

OT - a skoro showofujemy skrinami, to też dam swój ;) Troche dołujące jest granie niańki, bo kończy się z 20 minionami, a potem Warwick się dość boleśnie wgryza w plecy, no ale Brolaf z shieldem karci, a Tornado + MF boli też ;), a warto zginąć by carry przeżyli.
Żal, że nie za często zdarzają się ładne, wyrównane gry, częściej stompy z 1 lub 2 strony. Za to praktycznie nie mam leaverów - czasem zdarza się DC, ale jest fajnie(minus 2 crashe klienta przy banowaniu, darmowy loss i elo w dupe, a za 3 razem dostałem hero którym w życiu nie grałem).

20101031191546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 18:49, Kolumbiadek napisał:

> Pierwszy ranked i win 4v5 :D

Chat FTW :D


Weszlismy we 3 w queue i jeden gosc byl przeciwko nam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:36, SiDi napisał:

Ja natomiast uwielbiam ludzi, którzy grają w grę "who is fastest in ''lock in''"


Ja też. Jak kupiłem Lux w jakąś minutę po premierze na US, to najpierw szybko zrobiłem practice, żeby zobaczyć gdzie dokładnie jest by móc ją szybko wybrać. Potem zdefragmentowałem dysk (wiadomo - cenne milisekundy) i podkręciłem procesor. Tak przygotowany zdołałem wybrać tą postać 3x pod rząd, ku wściekłości innych osób które ewidentnie planowały zrobić to samo ;)

PS To był full premade, wiec proszę na mnie nie krzyczeć ;D

PS2 Założyłem sobie ostatnio konto na EU. I muszę zapytać - to normalne że z 50% osób które widzę to zakamuflowane 30-stki? :D Bo nie wierzę żeby pierwszolevelowiec dał radę naprzemiennie używać Deathfire Grasp i Zhonya's Ring :P Nie powiem, dla mnie fajne, bo wyzwanie jakieś ;) Ale dla prawdziwych newbies musi być skrajnie nieprzyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.10.2010 o 21:43, ziptofaf napisał:

PS2 Założyłem sobie ostatnio konto na EU. I muszę zapytać - to normalne że z 50% osób
które widzę to zakamuflowane 30-stki? :D Bo nie wierzę żeby pierwszolevelowiec dał radę
naprzemiennie używać Deathfire Grasp i Zhonya''s Ring :P Nie powiem, dla mnie fajne, bo
wyzwanie jakieś ;) Ale dla prawdziwych newbies musi być skrajnie nieprzyjemne...


Możliwe. Sam mam smerfa i nim gram w dni powszednie ;] Chociaż samemu gry się nie da wygrać i zdarzają się albo to po mojej stronie, albo to po wrogiej, osoby całkowicie nieogarniające swojej postaci oraz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normal to ogólnie zagadka, czasem trafiasz na ludzi, którzy 30lvl dobili z botami, czasem zaś możesz się sam niejednego nauczyć bo tak wymiatają. Fakt, że ogólny poziom jest jaki jest. Ot, dobre dla odstresowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 19:10, KaPe napisał:

No nie obraź się, ale ja naprawde nie wiem na kogo grasz ;) Morgana jest mocna, ale nie
aż tak.

Najedzona Morgana z pomocą ulti bez problemu ubije 2 przeciwników. 3 już gorzej, no chyba że któryś wpadł na głupi pomysł wyskakiwania na Morganę z low HP. Nie bez powodu Morgana jest w Tier 1.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:43, ziptofaf napisał:

PS2 Założyłem sobie ostatnio konto na EU. I muszę zapytać - to normalne że z 50% osób
które widzę to zakamuflowane 30-stki? :D Bo nie wierzę żeby pierwszolevelowiec dał radę
naprzemiennie używać Deathfire Grasp i Zhonya''s Ring :P Nie powiem, dla mnie fajne, bo
wyzwanie jakieś ;) Ale dla prawdziwych newbies musi być skrajnie nieprzyjemne...


Nie zawsze trzydziestki same tak wymiatają, są jeszcze ludzie ktorzy grali w DotA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 09:36, KofeinowyPablo napisał:


> No nie obraź się, ale ja naprawde nie wiem na kogo grasz ;) Morgana jest mocna,
ale nie
> aż tak.
Najedzona Morgana z pomocą ulti bez problemu ubije 2 przeciwników. 3 już gorzej, no chyba
że któryś wpadł na głupi pomysł wyskakiwania na Morganę z low HP. Nie bez powodu Morgana
jest w Tier 1.


Dzisiaj byłem świadkiem jak morgana na solo linii (ja junglowałem Warwcikiem) załatwiła 2 przeciwników bez niczyjej pomocy. First Blood Double kill i jazda :D

RhastA
Nie zawsze trzydziestki same tak wymiatają, są jeszcze ludzie ktorzy grali w DotA.
Ano, sam grałem w dotę i bardzo często gram vs 30 lvl, nic szczególnego się po nich nie spodziewam bo nieraz są to zwykli gracze(nie lamią, ale też nie błyszczą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:15, RhastA napisał:

Nie zawsze trzydziestki same tak wymiatają, są jeszcze ludzie ktorzy grali w DotA.


No tak, ale mechanika LOL-a i DoT-y jednak trochę się różni. A nie chce mi się wierzyć, że 2-levelowiec, który ma rozegrane 3 mecze w życiu, mógłby zrobić całkowicie niestandardowy, nieoparty na recommended items build. I np. użyć Zhonya''s Ring, gdy miałaby zabić go wieża aby ta zmieniła target i przy okazji aby przetrwać bombę Zileana. A to autentyczny przypadek, który widziałem.

PS Mam na EU nick Forneas i z chęcią zagram od czasu do czasu z kimś ogarniętym. Fakt że w obecnej chwili tylko zaniżę progi ELO dla teamu, ale lamić raczej nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mechanika LoL''a rózni się sporo od tej dotowej, ale LoL jest łatwiejszy do ogarnięcia. Według mnie w LoL''u jest mniej możliwośći efektywnego wykorzystywania terenu, czy też itemów, bo takowych jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morde to nie tank tylko zabijaka. Spoko jest jego tarcza i obroni go przed masą dmg, ale... jak on ma być tankiem w drużynie to nigdy nie dojdzie do sprawnego teamfightu. Może wbiec na pałę, ale przeciwnik ucieknie bez problemu. Żadnego CC.
Co do walk; niektórzy tutaj mówili, że mają z góry przegraną/wygraną walkę. Takie mi się ostatnio zdarzają najczęściej, że już na początku idzie nam dobrze i pchamy ich bez problemu bądź od początku idzie nam źle, ale także miałem tak, że na początku przegrywamy, aby w końcu ich masakrować bądź odwrotnie. No i jeszcze wyrównany mecz. Przed chwilą miałem walkę gdzie grałem sobie Poppy i byłem na jednej linii z Nidalee przeciwko Morganie i Mundo. Szło nam bardzo ciężko i... nikt się nie chciał zamienić. Mieliśmy Morde, Morganę i Twitcha.

BTW Od którego poziomu summonera da się junglować Amumu? Bo mam lvl 16 na drugim koncie i ciężko mi jakoś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:37, SiDi napisał:

Morde to nie tank tylko zabijaka. Spoko jest jego tarcza i obroni go przed masą dmg,
ale... jak on ma być tankiem w drużynie to nigdy nie dojdzie do sprawnego teamfightu.
Może wbiec na pałę, ale przeciwnik ucieknie bez problemu. Żadnego CC.


I to mnie boli :D Ale jakby miał CC to byłby OP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:37, SiDi napisał:

BTW Od którego poziomu summonera da się junglować Amumu? Bo mam lvl 16 na drugim koncie
i ciężko mi jakoś idzie.

Bez run jest dużo problem z jungla, bo mumia ma mały damage na start i ciut mało hp, więc jest problem. A bez golema też nie da rady. Najlepiej 20lvl +runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:37, SiDi napisał:

BTW Od którego poziomu summonera da się junglować Amumu? Bo mam lvl 16 na drugim koncie
i ciężko mi jakoś idzie.


Generalnie to 7, wystarczy miec mastery do expa. Ale brak run moze doskwierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:24, wiader napisał:

Generalnie to 7, wystarczy miec mastery do expa. Ale brak run moze doskwierac.

To zależy czy mówimy o junglowaniu czy zabawie w lesie ;) Bez run ciężko ubić większe mobki na początku, więc i junglowanie średnio opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować