Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2010 o 19:55, rtyrtyrty napisał:

Pytam tylko, co takiego jest w tych zmianach że jest w KAŻDEJ grze. Nie wydaje się OP
ale denerwuje mnie to że każda gra to granie na morde. Ile można grać na tą samą postać.
Nudne to się robi.

O dziwo to on bodajże nerfa dostał a nie buffa ^^ A ty masz po prostu pecha, ja dzisiaj na 8 meczy z raz spotkałem Mordekaisera. Nieogarniętego co prawda, ale jakiś był.

Dnia 03.11.2010 o 19:55, rtyrtyrty napisał:

A LeBlanc (na szczęście?) nie widziałem jeszcze dobrej, same nooby które nic nie umieją
zrobić.


Heh... my ze znajomym dzisiaj z pół godziny układaliśmy optymalną taktykę na wyeliminowanie jej na midzie. On gra Veigarem, ja jeśli już idę na mid to Anivią. Po długiej dyspucie wyszło nam że ja jestem dla niej mięsem armatnim (dopiero na 6 levelu w ogóle mogę ją w ogóle zranić, jeśli ogarnia), Veigar z kolei ma szanse na kill tylko bezpośrednio trafiając stunem. Trudny przeciwnik. Wstępnie nasyłamy na nią Cho''gatha bądź staramy się często gankować, to zawsze działa :D

Ale o dziwo to ona nie jest OP. Jest podobna w tym aspekcie do Akali. Feedniesz? No to ci pół teamu zdejmie w 20 sekund. Ale tego właśnie należało spodziewać się po pełnoprawnym nuke''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytów nad Galio. Co on właściwie robi? Idąc w MR mamy tego boosta do AP i coś tam jego dwoma spellami robimy, ale na ulti trzeba być przygotowanym tak jak na ulti Nunu - można przerwać, w dodatku ma troszkę mniejszy zasięg i trzeba być inteligentnym żeby go bić kiedy to odpali. A widziałem wiele gier, gdy taki Galio odpalał ulti i ginął zanim się skończyło. Znowuż w roli full tanka (haha) jest właściwie niegroźny i wcale nie aż tak twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:30, necron1501 napisał:

Ha! Osiągnąłem 20 lvl kupiłem już 6 runek (mam zamiar kupić kolejne ale brak funduszy
+ za niski lvl= brak slotów) Pod magic pen dla mordy. Co dalej?

Stricte pod morde? Hp regen się przyda jeszcze i chyba cd reduction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:41, Galadin napisał:

Nie rozumiem zachwytów nad Galio. Co on właściwie robi? Idąc w MR mamy tego boosta do
AP i coś tam jego dwoma spellami robimy, ale na ulti trzeba być przygotowanym tak jak
na ulti Nunu - można przerwać, w dodatku ma troszkę mniejszy zasięg i trzeba być inteligentnym
żeby go bić kiedy to odpali. A widziałem wiele gier, gdy taki Galio odpalał ulti i ginął
zanim się skończyło. Znowuż w roli full tanka (haha) jest właściwie niegroźny i wcale
nie aż tak twardy.


Aoe taunt -> burst na sam poczatek teamfighta. A tymi dwoma skillami niezle poke''uje przed teamfightem co jest niespotykane u tankow. I niezle farmi, 1v2 moze latwiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:32, Monti0512 napisał:

> Ha! Osiągnąłem 20 lvl kupiłem już 6 runek (mam zamiar kupić kolejne ale brak funduszy

> + za niski lvl= brak slotów) Pod magic pen dla mordy. Co dalej?
Stricte pod morde? Hp regen się przyda jeszcze i chyba cd reduction.


Hmm, bo na mobafire, gość który dostał nawet wysokie oceny, polecał te zółte do dodge, quinty do speeda.

Jakby co to mówię o tym:

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/unforgivens-guide-how-to-build-a-successful-mordekaiser-24061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pokazywałem tu TF z bulidem hybryda AP/AD, ale po tym meczu zacząłem ostro ćwiczyć TF-a pod AP. Dziś zagrałem nim mecz życia, opłacało sie robić AP Twisted Fate''a moim mainem. Pod koniec meczu miałem 645 AP i 20 stacków na Soustealer. Damage z Wild Cards był wręcz niesamowity, Le Blanc czy Siona, nie mówiąc już o reszcie papierków (raz Yi padł tylko od jednego Wild Cards+autoattack). Kladłem na combo Wild Cards-stun-Wild Cards-IMBA Damage. Najfajniej było jak się Sion dziwił jakim cudem ginie po trzech moich atakach... Wynik mówi sam za siebie, do tego piękna quadra( byłby penta gdyby Tristana nie użyła na mnie ulti)-ech, oby więcej takich meczy.

20101104114443

20101104114507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:45, KofeinowyPablo napisał:

oby więcej takich meczy.

Chcesz więcej meczy, gdzie ktokolwiek zyskuje 20 stacków na jakimkolwiek itemku? :) To nie świadczy zbyt dobrze o ich poziomie, każda w miare kumata ekipa stwierdzi w którymś momencie "a może by tak tego najpierw ubić, to mu spadnie AP i CDR?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:50, KaPe napisał:

> oby więcej takich meczy.
Chcesz więcej meczy, gdzie ktokolwiek zyskuje 20 stacków na jakimkolwiek itemku? :) To
nie świadczy zbyt dobrze o ich poziomie, każda w miare kumata ekipa stwierdzi w którymś
momencie "a może by tak tego najpierw ubić, to mu spadnie AP i CDR?".

Chce więcej meczy, w których JA zyskuję 20 stacków w tym itemie. Z drugiej strony, nie wiem z jakimi gośćmi ty grasz. Z samymi geniuszami, którzy gniotą twoją drużynę do zera i zbierają same penta kille? Człowieku, to nie oni byli tacy słabi, tylko ja taki dobry-ot i cała tajemnica. (BTW, mój agresywny styl gry znów działa :D.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 12:28, necron1501 napisał:

Jak go budowałeś? Bo widzę itemy, ale masteries i runki. Do tego w jakiej kolejności
itemy? Bo wciąż szukam złotego środka.

Zaczynam od Dorans Ring+HP Potion i idę najczęściej na mida. Po ubiciu przeciwnika na lane wracam do bazy i kupują Boots of Speed+ Amplifying Tome, i staram się zamienić je jak najszybciej w Sorcerer''s Shoes i Mejai''s Soulstealer. Potem Sheen, z niego Lich Bane(obowiązkowo). Dalej już z górki-Zhonya''s Ring, po nim Rylai''s Crystal Scepter, lub odwrotnie zależnie czy potrzebujesz więcej HP(jeśli cię focusuja) czy AP. Na koniec sprzedaję Dorans Ring i kupuję Abyssal Scepter (jeśli magowie mi przeszkadzają) lub Deathfire Grasp (żeby mieć jeszcze większego kopa). Masteries 21-0-9. Runy to magic penetration, CD reduction i Mana regen+Quinty na AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:53, KofeinowyPablo napisał:

Chce więcej meczy, w których JA zyskuję 20 stacków w tym itemie. Z drugiej strony, nie
wiem z jakimi gośćmi ty grasz. Z samymi geniuszami, którzy gniotą twoją drużynę do zera
i zbierają same penta kille? Człowieku, to nie oni byli tacy słabi, tylko ja taki dobry-ot
i cała tajemnica. (BTW, mój agresywny styl gry znów działa :D.)

Zdarzyło mi się cały raz w pełni naładować Mejai - i była to kwestia kompletnych baranów za przeciwników, a nie tego że jestem taaaaki świetny. Po prostu zwykle, gdy widzi się, że ktoś ma >10 stacków, to jest to pierwszy cel w każdym teamfighcie. Jakoś nie czerpie niezwykłej satysfakcji ze stompów, ale może to tylko ja. Jeśli jednak atakowanie ludzi z Mejai to oznaka geniuszu, no to kej, gram najwidoczniej z ludźmi z Mensy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wypróbuję dzisiaj TFa na AP, ale jak nie będzie działać, to inaczej pogadamy.

Ja zawsze gram na szybkość ataku, i muszę przyznać że idzie różnie. Czasem w kilka sekund potrafię zabić dwóch przeciwników bez problemu, czasem od razu ginę zanim zdążę cokolwiek zrobić. Ale lubię grać TFem, nawet jak idzie gorzej.

BTW: w jakiej kolejności bierzesz zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać w LoLa i mam prośbę. Na początku grałem Tristaną, ale chyba znajdę kogoś innego. Polecicie mi jakiegoś dobrego bohatera? Najlepiej z dużym hp i zadającego dużo obrażeń. Ale może być po prostu taki, do którego nie potrzeba większego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:37, filip29 napisał:

Niedawno zacząłem grać w LoLa i mam prośbę. Na początku grałem Tristaną, ale chyba znajdę
kogoś innego. Polecicie mi jakiegoś dobrego bohatera? Najlepiej z dużym hp i zadającego
dużo obrażeń. Ale może być po prostu taki, do którego nie potrzeba większego skilla.

Sion chyba się nada. Nie jest zbyt skomplikowany w graniu, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:37, filip29 napisał:

Najlepiej z dużym hp i zadającego
dużo obrażeń. Ale może być po prostu taki, do którego nie potrzeba większego skilla.

Garen jak nic ;) Teraz nawet dodali go do nowego Tutoriala. Ba, nawet na skrinie wyjaśniającym działanie krzaków się pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować