Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 09:21, KofeinowyPablo napisał:

Nic sie nie martw, ja żeby dojść do wprawy w graniu AP TF przegrałem nim chyba z 10 meczy.
Jeżeli wolisz na szybkość ataku+AD, to taka kombinacja też jest bardzo dobra dobra, sam
tak kiedyś grałem.

Jest dobra, poza tym daje mi dużo więcej zabawy. Swoją drogą, chyba zacznę kupować TFowi cokolwiek do HP, bo na 18 poziomie ma śmiesznie mało życia w porównaniu do innych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że defensywne runy dla Ashe to zły pomysł? To znaczy nie żeby robić z niej tanka, ale żeby zapewnić sobie większą przeżywalność, np w taki sposób: http://www.mobafire.com/league-of-legends/rune-page-planner#&rune=278:9-288:9-263:9-266:3 Masteries oczywiście ofensywne + utilities i nie martwić się za bardzo o defensywne itemki podczas gry. Często jest tak, że mam Doran''s Blade, ulepszone buty i np. IE ale strach za blisko podchodzić bo ginę w 1-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Quintessence of Fortitude - tak.
Dodge - może być.
Ale run pod MR i Armora bym już nie kupował...Dają stosunkowo niewiele, byle tank/support z Aegis of the Legion daje większe premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni mecz pokazał mi że nie można być pewnym niczego team przeciwny był jakiś dziwny raz ogarniali, a jak był teamfight to po prostu nie wiedzieli co zrobić i wyrabialiśmy co chcieliśmy do jakiś 5-10 ostatnich minut pod ich nexusem już pewni wygranej a tu jeb ciul ace wbili do nas i zaczeli rozpieduche no i przegraliśmy.

Ale ta leblanc fajna jest :D

20101105161151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:58, Galadin napisał:

/.../

Ja z flatami na HP na quintessencach gram na każdej postaci, po prostu dodatkowe 100hp na pierwszym często robi ogromną różnicę. A co do itemów, to ja często składam na Ashe Banshees Veila czy nawet jeszcze jeden defensywny item, w sytuacji kiedy bije wystarczająco mocno, ale brakuje mi przeżywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 16:23, ziptofaf napisał:

W sumie nadal jest mocna, tylko ulti trochę popsuli.

Dobrze że dostała nerfa, najbardziej mnie cieszy zmniejszenie zasięgu z Q bo wyrywałem tym stojąc za wieżą... Dobrze też że ją okradli z many, bo kumpel nią grał i mówił że się praktycznie nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 16:23, ziptofaf napisał:

> Ale ta leblanc fajna jest :D
Spoko, na US dzisiaj dostała nerfa, więc was zapewne też to czeka ;)
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/V1.0.0.104_Hotfix

W sumie nadal jest mocna, tylko ulti trochę popsuli.


Na EU też był minimalny update i zastanawiałem się co on dawał.
Te zmiany są i tak niewielkie, obniżenie obrażeń o 5 zwiększenie kosztu many o 20 - pff... Wciąż będzie zabijać na jedno combo (oprócz tanków oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 16:31, sirufok1987 napisał:

Te zmiany są i tak niewielkie, obniżenie obrażeń o 5 zwiększenie kosztu many o 20 - pff...
Wciąż będzie zabijać na jedno combo (oprócz tanków oczywiście).

20 many to bardzo duża zmiana. Pare castów i już nie wyrobisz bez itemka z maną czy regenem, więc albo taki kupisz, albo oszczędniej będzie spamować.

W całym nerfie najbardziej żałosny jest płacz na forach. Niesamowite jakich jasnowidzów ma Riot wśród swoich graczy, jeszcze gry nie uruchomili po fixie, a już dokładnie wiedzą, że jest beżużyteczna, nie nadaje się do niczego itd.
No ale w sumie, guru Elementz się jeszcze nie wypowiedział, to sami muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 17:18, Master_Miller napisał:

patrzac jaki help uzyskalem od was, juz wiem, ze nie warto toto sciagac.


Ale o co ci chodzi? 2 osoby ci przecież napisał o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 17:24, Ecko09 napisał:

> patrzac jaki help uzyskalem od was, juz wiem, ze nie warto toto sciagac.

Ale o co ci chodzi? 2 osoby ci przecież napisał o co w tym chodzi.


Jestem laikiem i nie wiem co oznacza MOBA, a wczesniej odeslano mnie na jutuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 17:29, Master_Miller napisał:

Jestem laikiem i nie wiem co oznacza MOBA, a wczesniej odeslano mnie na jutuba.

Sam właściwie nie wiem co dokładnie oznacza skrót, a gram ;) Ciężko tu mówić o "gatunku MOBA", jak jest raptem z 5 gier tego typu, a liczą się obecnie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 18:15, KaPe napisał:

Sam właściwie nie wiem co dokładnie oznacza skrót, a gram ;) Ciężko tu mówić o "gatunku
MOBA", jak jest raptem z 5 gier tego typu, a liczą się obecnie 3.

Massive Online Battle Arena. No to jest raczej nowy gatunek bo mimo iż pozycji jest mało to są dosyć popularne, a inaczej cieżko zaszufladkować te gry. Zresztą większej liczby tytułów chyba nie potrzeba i by się nie sprzedały, bo na nowo nikt cepa nie wymyśli, struktura gry jest prosta i ciężko od niej daleko odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szosty ranked z bubba. :) Na poczatku niezle sie obesralem bo na 1 lvlu wbili nam do jungli i zrobili lizarda dla ezreala. Ale ezreal troszke sie zagalopowal i z pomoca teamu udalo mi sie go ubic (ledwo). Potem liz + mf = wiecie co.

20101105184111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga gra w której trafiłem na retardów w teamie. Twitch na starcie zaczął od 0/5, a olaf chodził po jungli przeciwnika i oddawał im double buffy. Jedyne kille na starcie należały do mnie, które samemu nabiłem bez żadnej pomocy, zawsze ultowałem team wroga, ale moi kompani byli na tyle słabi, że nic nie robili i feedowali. Jak ja uwielbiam przegrywać totalnie nie z mojej winy.

20101105203935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować