Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2010 o 11:37, ziptofaf napisał:

> Leblanc to silny assasin, cos na wzor kassadina a nie ryze. A lux to gowno, nie
kupuj,
> naprawde. ;P

Hoho, pokazać ci screeny z legendary gdy gram Lux? :D
Ta postać jest wporzo - dobra do dobijania, light binding aby umożliwić ładne rozpoczęcie/ucieczkę,
shield na kilka osób, slow...Jeśli traktować ją nie jako assassina, a supporta, to radzi
sobie ładnie.

Lux to akurat świetna postać wg. mnie, sam lubię nią grać bo świetnie można ludzi ratować, a jak ktoś się zagapi to zgarnąć killa bo przywalić też można jak trochę itemów się już kupi.

Ale najczęściej to nie zabijesz nikogo na jedno combo, najwyżej zadasz tyle obrażeń że pójdzie do bazy.

I świetnie broni się przed różnymi Masterami Yi i innymi takimi postaciami próbującymi ubić cię pod wieżą.


Ktoś wie może czy wreszcie następną postacią będzie Irelia? Długo już czekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:04, rtyrtyrty napisał:

Ktoś wie może czy wreszcie następną postacią będzie Irelia? Długo już czekam ;p

Tak. Następną postacią będzie Irelia. Nawet już jej artwork był, wystarczy włączyć LoL-a i zajrzeć w zakładkę "Click to learn more about League of Legends lore".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:12, necron1501 napisał:

To ja się zapytam: jak sądzicie, warto ryzykować i kupić na allegro riot pointy? Nie
mam karty kredytowej, a tylko taką można dokonać doładowania :/


Można użyć dowolnej karty którą da się płacić przez internet, ja używam zwykłej Visy Electron, to raz. Tylko nie wpisuj polskich znaków przy podawaniu swoich danych, bo nie pójdzie.
Po drugie, jest jeszcze paypal. Wtedy możesz zrobić normalny przelew na niego, a stamtąd zapłacić za Riot Pointy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:35, necron1501 napisał:

No nie wiem. Oni tam chcą ostatni trzy liczby, czyli CVC. A to występuje w kredytówkach,
nie wiem, czy obsługuje debetówkę :/


Obsługuje. Ale CVC to niekoniecznie trzy ostatnie liczby. U mnie są one z tyłu karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:04, rtyrtyrty napisał:

Ale najczęściej to nie zabijesz nikogo na jedno combo, najwyżej zadasz tyle obrażeń że
pójdzie do bazy.


O...nie koniecznie. Delikatne postacie szybko padają. Wystarczy mały błąd - trzeci spell za plecy, stun, laser - double kille tak łapałem gdy przeciwnicy byli zbyt pewni siebie. Co tam taka Lux zrobi dwóm dpsom na lainie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 11:37, ziptofaf napisał:

Hoho, pokazać ci screeny z legendary gdy gram Lux? :D
Ta postać jest wporzo - dobra do dobijania, light binding aby umożliwić ładne rozpoczęcie/ucieczkę,
shield na kilka osób, slow...Jeśli traktować ją nie jako assassina, a supporta, to radzi
sobie ładnie.


Ja widzialem pentakill teemo i mimo wszystko uwazam go za gowno. Co do supporta: janna chcialaby z toba pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra twitchem? Jest trudny do ogarnięcia?
Widziałem go w akcji kilka razy i potrafi być strasznie wkurzający, gdy nagle się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:26, wiader napisał:

> Hoho, pokazać ci screeny z legendary gdy gram Lux? :D
> Ta postać jest wporzo - dobra do dobijania, light binding aby umożliwić ładne rozpoczęcie/ucieczkę,

> shield na kilka osób, slow...Jeśli traktować ją nie jako assassina, a supporta,
to radzi
> sobie ładnie.
>

Ja widzialem pentakill teemo i mimo wszystko uwazam go za gowno. Co do supporta: janna
chcialaby z toba pogadac.

Nie każdy support musi mieć heala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:34, gitarka napisał:

Jak się gra twitchem? Jest trudny do ogarnięcia?

Gra się nim fajnie. Co do trudności - paść bardzo łatwo. Wystarczy że w złym momencie wyjdziesz ze swojego stealtha. Za to jeśli wyjdzie tak jak trzeba i włączysz ulti to trzy sekundy po tym widzisz Quadra/Penta Killa.

Dnia 06.11.2010 o 13:34, gitarka napisał:

Widziałem go w akcji kilka razy i potrafi być strasznie wkurzający, gdy nagle się pojawi.

Bo to Carry. Jak team nie zdejmie go w trybie natychmiastowym, to jest już pozamiatane.

@ Wiader
Janna to akurat pure support bez dmg-a (nie liczę tornada, którym łatwo chybić a w late game i tak używa się go do spowalniania, a nie zabijania). Lux z kolei ma przynajmniej jakiś potencjał ofensywny. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lux z kolei ma przynajmniej jakiś potencjał ofensywny. Coś za coś.

Dobre :DD. Drugi potezny support ktory SWIETNIE poke''uje to sona. Lux to gowno typu urgot czy swain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lux bliżej do castera niż supporta. Ta jej tarcza to nie wiadomo co ma być. I ciężko trafić, i mało daje. Reszta spelli to normalne ofensywne. Troszke swędzą, ale nie na tyle by być porządnym caster/supportem na miare Morgany (czy chociażby Kayle, choć to troche inna działka). Nie bardzo wiadomo, co Riot chce z nią zrobić i powinni się zdecydować na którąś z opcji, a nie zrobić 2 kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 14:43, wiader napisał:

Dobre :DD. Drugi potezny support ktory SWIETNIE poke''uje to sona. Lux to gowno typu
urgot czy swain.


Wy na EU albo macie jakieś inne wersje tej gry w ogóle albo ktoś tu się za bardzo naczytał Tier List Elementza...

Każdą z wymienionych przez ciebie postaci widziałem w akcji nie raz. Znam też osobę który właśnie Urgotem wyciąga dobre staty. I to nie w randomowych normalach, a full 5 vs 5 premade''ach. Podobnie z Lux.
Bo skoro 3 pełnoprawne skille ofensywne nie robią w ogóle dmg-u, to ja się poważnie zapytam: kto robi?
Bo spójrzmy:
18 level. 400 AP. Aby nie oszukiwać (tak jak w przypadku Shurelii i dmg-u Soraki w wyśnionym świecie), liczę tylko jedno combo spelli.
Passive = dodatkowe 190 dmg-u z auto attacków przy każdym spellu.
Light binding: 540 dmg-u
Lucent Singularity: 480 dmg-u.
Finales Funkeln: 840 dmg-u.
Suma (doliczę 2 wzmocnione przez passive autoattacki + jakieś 50-60 dmg-u z autoattacku): 2300 dmg (pominę na razie kwestię MR, uznajemy że Lux ma Sorcerer''s Shoes, Void Staff i Archaic knowledge w masteries).
To mało? To jest nic?
Na jeden target to dmg większy niż ten jaki zrobi np. Annie, która jest pełnoprawnym nuke''m, nie zaprzeczysz chyba? W przypadku AoE będzie gorzej, fakt, ww. Annie łatwiej trafić. Ale też spokojnie wyciągniesz powyżej 1500 dmg-u.
Nie dajmy się więc zwariować.

Teraz czekam na twoją listę postaci które robią dmg. Robią = przynajmniej 3.5k dmg-u (bo skoro 2.3k to nic, to znaczy że dobrze to przynajmniej o 50% więcej) na jedno combo skilli/autoattacków w czasie poniżej 4 sekund na jeden target (gdybym liczył wiele targetów to i u Lux doliczę się z 5k dmg-u). Podejrzewam że pozostaną tam tylko najmocniejsi carry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 ap ot tak nie masz. Poza tym inni czempion majac 400 ap znukowalby O WIELE mocniej i przy okazji narobil wiele wiecej szkod (stuny np). Mowie chociaz by o morganie. Lux ma za slabe ap ratio i base dmg. A na tier liste elementza mam wyjebane, lux jest slaba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 15:29, wiader napisał:

400 ap ot tak nie masz.

Nie padaj za często, zbieraj assisty, meczyk niech potrwa powyżej 35 minut. I jest 400 AP ;) Gdybym miał liczyć pełnoprawnych nuke casterów, to uznałbym że będą mieli przynajmniej 500 AP w takich warunkach.

Dnia 06.11.2010 o 15:29, wiader napisał:

Poza tym inni czempion majac 400 ap znukowalby O WIELE mocniej
i przy okazji narobil wiele wiecej szkod (stuny np). Mowie chociaz by o morganie.

No właśnie nie każdy champion, włącznie z nukami, zrobiłby o wiele większy dmg. Podałem Annie jako przykład.
Nawet Anivia, mój main i jeden z, co by nie mówić, mocniejszych magów w LoL-u, z 500 AP w warunkach które podałem post wyżej, zrobiłaby ok. 2800-2900 dmg-u. Powyżej 3k to w jednej chwili rąbnie z magów dopiero LeBlanc, Malzahar i Veigar.

Dnia 06.11.2010 o 15:29, wiader napisał:

Lux
ma za slabe ap ratio i base dmg. A na tier liste elementza mam wyjebane, lux jest slaba
i tyle.

Nadal czekam na przykłady tzw. mocnych postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocnych, tj. support czy mag? Bo to dlugo by wymieniac.

ale supporty: sona, janna, taric i zilean
magowie: annie, anivia, kassadin, kennen, sion. Pewnie cos przeoczylem, ale na pewno nie lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 12:38, ziptofaf napisał:

> No nie wiem. Oni tam chcą ostatni trzy liczby, czyli CVC. A to występuje w kredytówkach,

> nie wiem, czy obsługuje debetówkę :/

Obsługuje. Ale CVC to niekoniecznie trzy ostatnie liczby. U mnie są one z tyłu karty.


A co to jest: exp date? I name on card?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 17:01, necron1501 napisał:

> > No nie wiem. Oni tam chcą ostatni trzy liczby, czyli CVC. A to występuje w
kredytówkach,
>
> > nie wiem, czy obsługuje debetówkę :/
>
> Obsługuje. Ale CVC to niekoniecznie trzy ostatnie liczby. U mnie są one z tyłu karty.

>

A co to jest: exp date? I name on card?

Data wygaśnięcia i imię na karcie

chociaż nie jestem pewien tego drugiego tak w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować