Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nie spotkałem w swojej drużynie Eve po tym patchu (i dzięki Bogu!), ale nadal chyba jest kupą gówna i do niczego nie służy w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:19, hammerfall87 napisał:

wybrałem sobie ta annie the dark child miał ktoś z nią coś doczynienia ?


Jest to postać, którą łatwo nauczyć się grać i łatwo wyfarmić sporo kasy, jak będziesz nią grał to zauważ, że jeśli zabijesz cokolwiek ze skilla pod Q odzyskujesz mane w ilości tyle ile cie kosztował ten skill. Molten Shield staraj się mieć zawsze włączone, i staraj się uzyskać stuna, chodzi mi o jej passiv.

@cubbek mam dokładnie tak samo, jak widzę w przeciwnej drużynie twicha albo evelyn to już na początku, czasem nawet zamiast butów, kupuje warda chociażby. A najgorsze jest, że jak ktoś zginie od niej to zaraz "omg! thx for miss noobs!" albo "how the fuck???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 15:23, Stein napisał:

jak będziesz nią grał to zauważ, że jeśli zabijesz cokolwiek ze skilla pod Q odzyskujesz mane w ilości
tyle ile cie kosztował ten skill


Ale to chyba nie działa na minionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 15:42, Galadin napisał:

> jak będziesz nią grał to zauważ, że jeśli zabijesz cokolwiek ze skilla pod Q odzyskujesz
mane w ilości
> tyle ile cie kosztował ten skill

Ale to chyba nie działa na minionach?


Oczywiście, że działa. Inaczej skill poza dmg byłby do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popełniłem najgorszy błąd, a w zasadzie dwa jakie mi się zdarzyły. Najpierw grając Ashe chciałem zestunować strzałą Katarinę, ale że była ona strasznie mobilna, to postanowiłem zrobić to z dosyć bliskiej odległości. I niestety - w momencie wystrzału ona użyła instynktownie swojego Shunpo - i strzała sobie poleciała gdzieś tam.
Drugi błąd w innej grze ale też grałem Ashe - w early zostałem sam na topie, dookoła w każdych krzakach miałem wardy, razem cztery. Przegoniłem wcześniej Pirata i Zileana. Widziałem dzięki wardom Amumu i Akali próbujących mnie zgankować, więc wycofałem się pod wieżę licząc, że się nie odważą. A dziady się odważyły i mnie pod własną wieżą (mimo że dałem im slowa) ubili i jeszcze uciekli. Wybrałem wieżę bo nie widziałem innego sensownego wyjścia. Teleport był na cd, flash tak samo, może gdyby spróbował w krzakach recall...ale nie wierzyłem że się taki ryzykowny manewr uda, i tak biegli na speedzie. Nie doceniłem Akali. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 15:42, Galadin napisał:

Ale to chyba nie działa na minionach?


Jak najbardziej działa na minionach. Działa na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 21:12, hammerfall87 napisał:

przed chwilą przegrałem mecz gdzie grałem przeciwko 3 tankom trudna sprawa grać w teamie
z tankiem i 1 offlinem :(


Black Cleaver/Madred''s Bloodrazors/Deathfire Grasp i tanka nie ma ^^
Choć wygranie 2 vs 3 i tak byłoby wątpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Niedziela, wieczór, człowiek by sobie zagrał, ale problemy techniczne jakie dotykają serwery i chat są w tej grze "legendary"...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 21:18, Galadin napisał:

Świetnie. Niedziela, wieczór, człowiek by sobie zagrał, ale problemy techniczne jakie
dotykają serwery i chat są w tej grze "legendary"...:/


Oj tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do evelynn: wszyscy ktorzy graja na eu niech sobie obczaja profil goscia SorakaBot. Zagralem tym samym buildem (ad eve: latarnia i triforce) no i pierwsza gra 10/2 (miaelm 7/0 :D). Do tego ten koles bierze revive + smite. Oczywiscie trzeba junglowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ?:p Mógłbyś rozpisać? Bo szczerze mówiąc nigdy evelynn nie próbowałem lasu. Zawsze latałem po mapie po prostu i teamplay help robiłem dzięki czemu frag za fragiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten koles jungluje to nie wiem, ale kumpel mi pokazal calkiem fajna sciezke (bo zaczynanie od golema srednio dziala). Cloth armor + 5 hp potow. Idziesz na wraithy, smitujesz niebieskiego i spamujesz q. Od razu odpalasz hp pota. Potem na wolfy przy czym spamujesz q. I na golema, ustawiasz sie za niego i... dusisz q. Potem co chcesz, recall albo golemy. Od tego momentu w jungli zabijasz juz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 22:26, Daronn_Darker napisał:

> Bullshit. Daj adres strony.
Ten sam co kolega podawał wyżej.


Dziwny masz problem. Może przeglądarka nie radzi sobie z menu wyboru?

Bezpośrednie linki skopiowane ze strony:

north america windows US
http://l3cdn.riotgames.com/Installer/lol/LeagueofLegends.exe

european windows EU
http://l3cdn.riotgames.com/Installer/EU_Installer/LeagueofLegends.exe

To ściaga mały instalator, który pobierze pliki gry i trzeba się zgodzić na zainstalowanie Pando i Air.

Linki są też widoczne uruchamiając opcję "źródło strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować