Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 18:25, KofeinowyPablo napisał:

Miałem dziś wątpliwą przyjemność grania z Polakami...każdy kto tego doświadczył wie o
czym mówię. Nie twierdze że wszyscy tacy są, ale ta dwójka na którą trafiłem...więcej
się nagadali niż grali. Jeden płacze że ma lagi, bo brat gra, drugi ledwo ogarnia Jaxa...


To może grałeś z tymi samymi co ja? :D Też dziś trafiłem na 2 polaków, jeden grał Jaxem 3/12/-, drugi Irelią identyczne staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:57, Hacket napisał:

Powiadają że głupi ma szczęście i tu to racja nie mniej mi nieźle napsuł krwi. Choć wygraliśmy


Może po prostu lepiej oceniał sytuację i nie pakował się w bagno oddając free fraga? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie się dołączę bo samemu już mi się nudzi. Ale dopiero na tygodniu bo dziś miałem 5 godzin matmy na zjeździe i jutro to samo, nie wiem jak ja to przeżyje...

Jak coś to dodajcie mnie do znajomych - serwer EU, nick: Pawlow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Ja miałem za to inną sytuacje, grałem premadem z kumplami, nas 4 i jakiś random. Grałem olafem i poszedłem junglować, Garen był sam na top, Anivia na midzie, a Taric z Gangplankiem na bot (tych co teraz wymieniłem to z mojej drużyny ;) Wszystko szło ładnie, wszyscy grali dobrze ale wkurzał mnie gang jedną rzeczą... Taric w pewnym momencie zszedł z Bot by pomóc na Top i ja chciałem zgankować Nunu i Yi. Oczywiście gang był przygotowany i gdy wyszedłem to zaczęliśmy tłuc, Zabiłem Nunu, Yi zwiał i nagle wychodzi katarina z boku, ja miałem mnie niż połowe życia, więc załączyłem wszystko co miałem i zacząłem ją tłuc, patrze a gang lata w okół mnie, w ogóle nie pomaga. Katarina i ja mamy już Low Health a ten nagle wali do niej z pistoletu.... wkur...łem sie niesamowicie, takich sytuacji było jeszcze parę gdzie w ten sposób kradł kille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jest więcej takich ludzi. Gram sobie Lux i gdy pomagałem czyścic top doszło do TF`a. Ja sobie Morgana ładnie jadę, a kolo mnie stoi Yi, kiedy Morgana miała juz z 50 życia, użył swojego skilla. Nadmienię ze jego staty przed kradzieżą to 0/12/0. Jeszcze miał czelność pisać, ze mi życie uratował i powinienem być mu wdzięczny(miałem 3/4 życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 19:30, Galadin napisał:

> Powiadają że głupi ma szczęście i tu to racja nie mniej mi nieźle napsuł krwi. Choć
wygraliśmy

Może po prostu lepiej oceniał sytuację i nie pakował się w bagno oddając free fraga?
:p

Soną akurat specjalnie grać, aby free fragi zgarniać to nonsens. Bez itemkow to po nuku jest przecież bezużyteczna szczególnie po nerfie (ten cholerny nerf :() a ten gareniak właśnie sie pąkował jak dziki i jakimiś cudami mu sie udawało :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 10:13, Daronn_Darker napisał:

/.../
Jest więcej takich ludzi. Gram sobie Lux i gdy pomagałem czyścic top doszło do TF`a.
Ja sobie Morgana ładnie jadę, a kolo mnie stoi Yi, kiedy Morgana miała juz z 50 życia,
użył swojego skilla. Nadmienię ze jego staty przed kradzieżą to 0/12/0. Jeszcze miał
czelność pisać, ze mi życie uratował i powinienem być mu wdzięczny(miałem 3/4 życia)


To w sumie dobrze ze kradl. Jak z 0/12 nazbieral pare fragow to mogl stac sieu zyteczny. No i Yi zrobi wiecej z goldem niz lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsza jest sytuacja tego typu, wbijam grając Kassadinem na top, żeby zgankować Akali bo Gangplank nie daje rady, wbijam wszystko fajnie, już Akali ma 20 hp i ignite na sobie, a gangplank wbija i killstealuje z Q.

....Po co? I tak padnie, nawet jej nie goniłem bo wiedziałem że padnie a ten wbija i kradnie. Parę takich akcji później i dałem sobie spokój z Mejai bo i tak nie dadzą stacków i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:04, rtyrtyrty napisał:

....Po co? I tak padnie, nawet jej nie goniłem bo wiedziałem że padnie a ten wbija i
kradnie. Parę takich akcji później i dałem sobie spokój z Mejai bo i tak nie dadzą stacków
i tak.


No...miałem wiele takich kwiatków że nie ruszałem bo i tak padnie, a jednak przeżył z mniej niż 10 hp. Ale fakt, zdarzają się myślący gracze, którzy grając supportem zostawiają fraga dla dpsa o ile mają pewność że on go dobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill steal, kill steal''em to sie zdarza i nie mam pretensji jak we dwóch tłuczemy jednego i np. mój sojusznik dobije wroga. Tylko to jest denerwujące, gdy twój "sojusznik" z wrogimi bohaterami postępuje tak jak z minionami... last hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii głupie pytania.
Jak przestawiać itemy w "plecaku"?
Czy jest sposób mając 6 itemów, kupić i użyć elikskirów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:15, Mange napisał:

Jak przestawiać itemy w "plecaku"?

Przytrzymujesz i przeciągasz. Ale to działa tylko na tych małych kwadracikach w lewym dolnym rogu. W sklepie to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:15, Mange napisał:

Z serii głupie pytania.
Jak przestawiać itemy w "plecaku"?
Czy jest sposób mając 6 itemów, kupić i użyć elikskirów?


Przestawiasz itemki poprostu klikając na nie LPM i przytrzymując przesuwasz na inny slot, a żeby kupić i użyć eliksiru to musisz niestety sprzedać jeden item, nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:06, Stein napisał:

Kill steal, kill steal''em to sie zdarza i nie mam pretensji jak we dwóch tłuczemy jednego
i np. mój sojusznik dobije wroga. Tylko to jest denerwujące, gdy twój "sojusznik" z wrogimi
bohaterami postępuje tak jak z minionami... last hit.

A dokładnie tak postąpił, w ogóle go nie było jak tłukłem Akali, ale jak trzeba było ukraść to na ghoscie dobiegł.
EDIT: Jak chodzi o elixiry te które dają jakieś statystyki + oracle to można użyć nawet mając pełny ekwipunek, tyle że jak kupisz to od razu się używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie są statystyki dot. częstotliwości wybierania danego chempa.
Ostatnio coś pisaliście o bohaterach tier 1,2,3, o co w tym chodzi.(Może coś źle zrozumiałem, ale nie chodzi mi o runy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 14:38, Mange napisał:

Dzięki za pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie są statystyki dot. częstotliwości wybierania danego
chempa.
Ostatnio coś pisaliście o bohaterach tier 1,2,3, o co w tym chodzi.(Może coś źle zrozumiałem,
ale nie chodzi mi o runy)


lolbase.net, ale niezbyt jest to aktualizowane. Tam sa dane mniej wiecej z czerwca.

Z tym tierami to chodzi o tier liste elementza (taki koles z clgaming - wygrali WCG).

tier lista do premade: http://reignofelementz.com/tier-list/
tier lista na solo queue: http://reignofelementz.com/solo-queue-tier-list/

To jest tylko i wylacznie jego opinia i ja sam uwazam, ze tier lista zle wplywa na community. Nooby widza jakiegos czempiona nizej i mysla, ze jest GOWNEM, a niekoniecznie tak jest + sami biora czempiona z tier 1 i wydaje im sie, ze nie trzeba umiec nim grac - wygrywa sie samym pickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam mf i galio po nerfie? Zastanawiam się nad kupnem któregoś, ale nie wiem czy nie są po nerfie po prostu słabi, przez ostatni tydzień prawie nic nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować