Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 18:52, Nightdew napisał:

Jak tam mf i galio po nerfie? Zastanawiam się nad kupnem któregoś, ale nie wiem czy nie
są po nerfie po prostu słabi, przez ostatni tydzień prawie nic nie grałem.


Razem ze znajomymi dalej ich używamy. Ten nerf był za słaby, aby ich wyrzucić z dobrej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 01:54, mlynar911 napisał:

Powiem tyle połączenie amumu,galio,kenen,vlad i master yi jest śmiercionośne ;p nikt
ani nic takiego połączenia nie rozwali ;d


Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:56, wiader napisał:

Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.

Niestety, Janna dostała stuna od Amumu(czy Kennena, lawl rng) zaraz po tym jak scleansowała Taunta od Galio, i tyle się ostało z tej "kontry". W ogóle, całe "kontrowanie" oparte na jednym summoner skillu jest mocno niefajne.
Przynajmniej Riot zapowiedział, że zajmie się obecnym metagame. Oczywiście, "zajmuje się" też replayami, nową mapą czy reworkiem Eve, więc myślę, że tak w okolicach Euro będziemy widzieć realne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:05, KaPe napisał:

Niestety, Janna dostała stuna od Amumu


A czy taka Tristana mogłaby odstrzelić na bezpieczną odległość takiego Amumu czy Galio podczas ich ulti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy może, tylko trzeba wejść w to kółko po pierwszym stunie :D Sam tak często mam, Amumu stunuje moich, mnie w nim nie było (flash), potem wbiegam i go wykańczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem co prawda przerwe w lolu miesięczną spowodowaną spaleniem karty graficznej... ale nvm.. ucieszony wchodze dzisiaj zeby zagrac i ... 2 minuta - evelyn ma juz 2 kille... 10 minuta i enemy ma 10 fragow... no kurwica człowieka łapie... jestem chyba zmuszony zalożyć nowe konto... bo obecnie nie moge liczyc na dobra rozgrywke

jest ktos chetny na meczyk w tym momencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:05, KaPe napisał:

> Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.
Niestety, Janna dostała stuna od Amumu(czy Kennena, lawl rng) zaraz po tym jak scleansowała
Taunta od Galio, i tyle się ostało z tej "kontry". W ogóle, całe "kontrowanie" oparte
na jednym summoner skillu jest mocno niefajne.
Przynajmniej Riot zapowiedział, że zajmie się obecnym metagame. Oczywiście, "zajmuje
się" też replayami, nową mapą czy reworkiem Eve, więc myślę, że tak w okolicach Euro
będziemy widzieć realne zmiany.


Podczas snare''a amumu mozna uzywac skilli, bo to nie stun. Janna uzyje cleansa kiedy galio ultnie. Dobra Janna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:37, WeedSmoker napisał:

mialem co prawda przerwe w lolu miesięczną spowodowaną spaleniem karty graficznej...
ale nvm.. ucieszony wchodze dzisiaj zeby zagrac i ... 2 minuta - evelyn ma juz 2 kille...
10 minuta i enemy ma 10 fragow... no kurwica człowieka łapie... jestem chyba zmuszony
zalożyć nowe konto... bo obecnie nie moge liczyc na dobra rozgrywke

jest ktos chetny na meczyk w tym momencie ?


Mogę z jednego zawalczyć jeśliś na serwerze EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:05, KaPe napisał:

> Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.
Niestety, Janna dostała stuna od Amumu(czy Kennena, lawl rng) zaraz po tym jak scleansowała
Taunta od Galio, i tyle się ostało z tej "kontry". W ogóle, całe "kontrowanie" oparte
na jednym summoner skillu jest mocno niefajne.
Przynajmniej Riot zapowiedział, że zajmie się obecnym metagame. Oczywiście, "zajmuje
się" też replayami, nową mapą czy reworkiem Eve, więc myślę, że tak w okolicach Euro
będziemy widzieć realne zmiany.


Tzw. AoE team kontruje się janną czy gragasem. Oni po wypuszczeniu swoich ulti nic już zbytnio nie robią a ich wszystkie ulti bez problemu kontruje się jednym skillem. Zawsze jeszcze można dodać malphite, który wbije ze swojego ulti w AoE team i przerwie ulti galio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:05, KaPe napisał:

> Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.
Niestety, Janna dostała stuna od Amumu(czy Kennena, lawl rng) zaraz po tym jak scleansowała
Taunta od Galio, i tyle się ostało z tej "kontry". W ogóle, całe "kontrowanie" oparte
na jednym summoner skillu jest mocno niefajne.
Przynajmniej Riot zapowiedział, że zajmie się obecnym metagame. Oczywiście, "zajmuje
się" też replayami, nową mapą czy reworkiem Eve, więc myślę, że tak w okolicach Euro
będziemy widzieć realne zmiany.


Po wyjściu Doty 2 wszyscy się przesiądą z LoLa na dzieło Valve ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:27, Ziloh napisał:

Po wyjściu Doty 2 wszyscy się przesiądą z LoLa na dzieło Valve ;P.


Jakieś argumenty za taką masową migracją? LoL ma swoje przyjemne lore, a Dota2 będzie chociaż coś takiego miała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:27, Ziloh napisał:

Po wyjściu Doty 2 wszyscy się przesiądą z LoLa na dzieło Valve ;P.

Wcale by mnie to nie zdziwiło. Championów produkują taśmowo, skiny do nich też, ale zmiany które mogłyby uatrakcyjnić rozgrywkę? "Pracujemy nad tym". Niby tytuł darmowy to "nie wymagajmy za wiele", ale za niektóre skiny srogo się cenią. Wziąłem sobie pare, ale żeby 15$ za jeden żądać to lekka przeginka.

A co do Janny/Gragasa apropo postów wyżej... Cleanse. "Kontra" opiera się na tym, że albo żadne z tych 2 się nie załapie na ulti, albo zdąży scleansować i "skontrować", zanim będzie za późno. Ofc, jest jeszcze coś takiego jak Black Shield od Morgany, która jest częścią owych AOE teamów, więc "kontra" nie jest taka świetna. Nie mówiąc też o opieraniu się o jednego, dość kruchego hero - w przypadkiu Janny ofc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:56, wiader napisał:

Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.

Emmm raczej nie bo dostaliby stuna i leza. Janna dostaje stuna od amumu, potem po skillu od reszty i pada a sam gragas nic nie zrobi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:32, Galadin napisał:

Jakieś argumenty za taką masową migracją? LoL ma swoje przyjemne lore, a Dota2 będzie
chociaż coś takiego miała? :)

Bądźmy szczerzy, kto patrzy na lore w tego typu grach? :) Już w oryginalnej docie herosi mieli swoje opisy tworzące "lore", ale nie przesadzajmy że to przesądza o popularności gry.
To czy będzie migracja zależy od tego, co zaoferuje Dota2 i czy do tego czasu Riot się w końcu spręży i wprowadzi rzeczy, które zapowiada od wieków. Nowa mapa powstaje już ile czasu? Replaye? Rework Eve? Nie spieszą się szczególnie - póki co nie mają zbytniej konkurencji, ale wszystko do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:34, mlynar911 napisał:

> Gragas i Janna chcieliby z toba porozmawiac.
Emmm raczej nie bo dostaliby stuna i leza. Janna dostaje stuna od amumu, potem po skillu
od reszty i pada a sam gragas nic nie zrobi ;>


Slyszales o cleanse czy quicksilver sash?

Graliscie kiedykolwiek draft mode? Chyba oczywistym jest, ze gdy wrog stackuje aoe to sie pickuje janne i gragasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:36, KaPe napisał:

To czy będzie migracja zależy od tego, co zaoferuje Dota2 i czy do tego czasu Riot się
w końcu spręży i wprowadzi rzeczy, które zapowiada od wieków. Nowa mapa powstaje już
ile czasu? Replaye? Rework Eve? Nie spieszą się szczególnie - póki co nie mają zbytniej
konkurencji, ale wszystko do czasu.


Z tym że Valve to kasa, a Riot? Nie bardzo kojarzę z czego oni jeszcze się utrzymują poza sprzedażą punktów. Chyba że coś przegapiłem. Ale fakt, mogliby trochę zmian wprowadzić bo w końcu przyjdzie moment kiedy graczy zacznie ubywać. Taśmowe wypuszczanie kolejnych championów i nie ruszanie tych których prawie nikt nie bierze wyjdzie im jeszcze bokiem. Chociaż ostatnio jakoś zauważyłem dużo mniej problemów z chatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować