Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Dobra mam nowego kompa i ściągam sobie lola od nowa, poprzednio nie chciało mi się pieprzyć z błędami już. Zobaczymy czym się tak wszyscy podniecają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 01:18, rtyrtyrty napisał:

A co do tych carry z vamp scepterami, oni i tak ciągle autoattackują, a tristany to żadnej
nie widziałem żeby lasthitowała (no chyba że wrogich championów ) więc kupuje tego sceptera
i harrasować nie ma po co bo i tak się wyleczy.


Z kazdym autoatakiem bedzie sie leczyl za ogromna ilosc hp rowna 7!!!!!!!!!
Dorans blade za to daje 120 hp, wiecej ad i 4% lifesteala ktory rowniez gowno daje. Ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 01:18, rtyrtyrty napisał:

Nie dziwię się że każdy mówi jak to Trynda jest op. Jak w drużynie nie ma kilku stunów/exhaustów,
to jak mam Cleanse to nie da się mnie zatrzymać.


Jak widzę mocnego Trynda to zawsze staram się mieć Thornmail. :)
A na serio jak mam mocnego Trynda w ekipie i gram Shenem to dopiero jest sieczka - Trynd swoje ulti, ja po 5 sekundach walę swoje na niego, on się leczy w międzyczasie i kroimy dalej. Ale takie zagrania tylko w dobrej drużynie, bo jak Trynd się zawaha i zacznie się wycofywać do nie będzie penta killa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:20, Hacket napisał:

Akurat na us nie gram ostatnio ale na eu świetnie mi idzie Irelią ;]

Można wiedzieć co jej składasz ? Bo też ostatnio gram Irelią i cały czas kombinuje z bulidem.
Narazie zostałem przy
yoummu ghostblade
Sword of occult
Buty- berserki
Frozen malet
potem infinite=The Black Cleaver=Bloodthirster ( 2 z 3)

mAng3- EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wyszperałem sobie całkiem fajny build pod jungle i musze powiedzieć, że jest o niebo lepiej niż walka na lane, jeśli oczywiście jest kumaty team, który nie pada i potrafi współpracować no 4 walki ostatnio takie miałem do dziś, że dominacja się szybko zaczynała.

Tyle ze do Irelia runy są podstawa bez run to padasz szybko atakujesz za wolno etc etc...

A ze jungli przed Irelia nie używałem to chętnie zacząłem i prawdę mówiąc jest super szczególnie jak przeciwnego junglera zabijesz ;]....

Ale wymaga to pewnej wprawy serio mi lane słabo szły a na jungli się od razu odnalazłem a taki build :P

1) Madred''s Razors OR Wriggle''s Lantern.
2) Berserker''s Greaves OR Mercury''s Treads.
3) Sword of the Divine.
4) Madred''s Bloodrazor (ignore if you build the Lantern).
5) Stark''s Fervor OR Swap with #6.
6) Phage OR Swap with # 5.
For Early Baron:
1) Wriggle''s Lantern.
2) Berserker''s Greaves
3) Stark''s Fervor
4) Elixir of Agility & Elixir of Fortitude

Zawsze jakoś wybieram ze biorę latarenkę starka lifesteal się nieźle przydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Miałem w ekipie Kennena który ciągle na mnie wyzywał że "najgorsza Janna" itd bo myślał że jak będzie sam się rzucał w środek walki i inicjował teamfighty to go zawsze ochronię i uleczę i w ogóle zdąży ich wybić i jeszcze wróci cały. Nienawidzę takich mądrali. Do tego w teamfightach oczywiście każdy focusował kogoś innego i co, ratuj potem Janną wszystkich i wszyscy drą mordy bo ktoś nie dożył do ulti albo padł w jego trakcie. Ech czasami trafia się na takich pro egoistów że odechciewa się wszystkiego. Najlepiej by było dla takich gdybym tą Janną szedł na pierwszej linii "bo mnie w ogóle nie widać" w walce. Bądź tu supportem, tankiem i carry jednocześnie, urok randomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 13:19, Aku230 napisał:

runy full AS? ^^

No nie całkiem bo armor penetration jeszcze no i coś na defensywę choć można całość na as :P. Nie mniej przy dobrej grze i tak pod koniec masz atak na 2 razy na sekundę ;]. Swoje runy dalej masteruję bo z Sony zostało mi sporo a ipeków na nowe nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodząc Soraką mam z kolei zupełnie inne wrażenia. Mimo że zajmuję slota na jakiegos Morderczego Fragera Zagłady, team cieszy się z każdej porcji heala D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Oroku Saki-EU
2.Shiroraikou-EU
3.Pawlow - EU
4.JOINTer-EU
5.TehKamper - EU
6.BoloMaster7- EU
7.Malphite Yi Bot - EU
8.ElvenAvenger - EU
9.SoapzG4G -EU
10.InFeS - EU
11.Redhenri - Eu
12.mAng3-EU

I lista US:

1.Pavlov - US


Może coś zagrajmy popołudniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zbieranie sie rozpoczniemy o 20 i troche to potrwa. Kto sie na to pisze?

1. wiader
2. Malphite Yi Bot

Jeszcze 8 osob + moze byc pare rezerwowych. 20:00 EU. Najlepiej ci ktorzy chca grac niech mnie dodadza do znajomych i jakos przypomna o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meeeeee.... Ekhem to zanczy oczywiście ja też...


A tu uaktualniona lista:

1. Oroku Saki-EU
2.Shiroraikou-EU
3.Pawlow - EU
4.JOINTer-EU
5.TehKamper - EU
6.BoloMaster7- EU
7.Malphite Yi Bot - EU
8.ElvenAvenger - EU
9.SoapzG4G -EU
10.InFeS - EU
11.Redhenri - Eu
12.mAng3-EU
13.wiader-EU
14.iFury - EU
15.Ostrowiak-EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, pytanie początkującego- co robić? ^^
Chodzi mi konkretnie o runy, masteries itd, pod każdego championa stosuje się inny build jak rozumiem? Co tobić z punktami, które zdobywam? Póki co gram z botami, da się jakoś regulować ich poziom trudności? Póki co chyba będę celował w grę tankiem, bo pasuje to do mojego stylu gry. Jakieś rady dla tanków? Jakich championów odblokowywać?
btw szybko te punkty lecą, chyba, że to tak tylko na początku. Po jednej grze i tutkach mam 1600 ponad, to już starczy na jakiegoś champa. Ten cały Tryndamere jest spoko? Mam jeszcze punktów na Siona, czy Singeda, dają radę? Są jacyś imba, albo za słabi herosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować