Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2010 o 17:00, Buchomodozor napisał:

Siemka, nie gralem od kilku tygodni w lola (EU) i ktorys raz z rzedu po przerwie mam
blad przy patchowaniu. Jest jakis inny sposob by temu zaradzic, procz reinstall?


Reinstal wg mnie,l nic nie pomoże. Miałem ten sam problem i musiałem ściągnąć standalone clienta. Tutaj masz link: http://www.lol-client.tk/forum/index.php?page=Thread&threadID=70 ściągnij wersje 2.49.1 i powinno wszystko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 minut przed 20 bede invowal kazdego z grampl. Gdybyscie mogli to poustawiajcie sobie status w lolu cos w stylu "grampl" no i ci ktorzy mnie nie maja w znajomych to dodawac - wiader eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 18:00, Selv napisał:

Bardzo fajna postać dla początkujących, zwłaszcza jeśli lubisz wciskać się jako 1szy
w przeciwników (takie będziesz miał nim zadanie) :)


Jakoś się z nim oswajam, póki co w miarę mi pasi. Mam też punkty na Nasusa (czy jak mu tam), może go sobie odblokuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japierdole, czy tylko ja trafiam na kompletnych idiotów na rankedach? W prawie każdej grze trafia się feeder/leaver albo jakiś idiota... Nie dziwię się teraz, że ludzie wolą grać normalne gry ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 22:00, Daronn_Darker napisał:

To ja powiem tak. Co za idiota idzie na ranked bez swojej drużyny?

Nie wiem nic o idiotach, ale ja gram sobie solo queue ranked i nie wiem jaki masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 22:00, Daronn_Darker napisał:

/.../
To ja powiem tak. Co za idiota idzie na ranked bez swojej drużyny?

Ale ja na przykład nie rozumiem jak taki HotshotGG czy inni z top solo mogą mieć ratio +1800, a przecież tak jak inni zaczynali i też musieli przez to przejść?

Ponawiam
Żeby dostać 1779 RP jakiej wysokości muszę kupić kupon PaySafeCard? BTW. Jeśli chcę kupić kupon PSC, po prostu idę do miejsca gdzie go mogę dostać i proszę o kupon o takiej czy innej wartości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak HotshotGG puszcza live stream swojej gry to bluzga na każdego jak popełni "tyci" błąd. A jak sam coś raz spierd... to wypomnieli mu to, a on znowu dalej bluzga na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 22:00, Daronn_Darker napisał:

/.../
To ja powiem tak. Co za idiota idzie na ranked bez swojej drużyny?


Niby czemu jestem idiotą skoro gram ranked bez swojej drużyny? Wytłumacz pl0x. Nie zawsze są wszyscy żeby grać, a skoro mam możliwość gry solo to czemu miałbym nie grać jak mam na to ochotę? Może w ogóle powinni usunąć z LoL solo queue i zostawić same premade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W którym monecie nazwałem cie idiotą? Stwierdziłem tylko fakt iż idiota gra solo i ma jeszcze jakieś ale. Chcesz spokojnie grac, bez większych nerwów? Weź skrzyknij kilku chłopa i po problemie, a nie płacz, że znowuż przegrałeś mecz przez "noooba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 22:28, Mange napisał:

Ale ja na przykład nie rozumiem jak taki HotshotGG czy inni z top solo mogą mieć ratio
+1800, a przecież tak jak inni zaczynali i też musieli przez to przejść?


Przypomnę że wyżej wymieniony HotshotGG zamieszczał filmiki jak samotnie robił penta kille ( http://www.youtube.com/watch?v=CHw1_Csup84 ) ...Więc to po prostu nie ta "kategoria wagowa" co gracze na niskim ELO. Jeśli robisz staty rzędu 30/0 to nawet noobstwo w twoim teamie nie przeszkodzi w wygraniu.

Załóż sobie nowe konto i sam zobacz, jak to wtedy będzie wyglądać, zrobienie multi killa okazuje się nagle niezwykle proste ;) A różnica między nowym graczem, a świeżo wbitą 30-stką wydaje mi się czasem nawet mniejsza niż między świeżo wbitą 30-stką a kimś z Top 10...

No i przypomnę że możesz wbić na solo queue w 2 osoby, a nie samemu ;P A 2 osoby o absurdalnie dużym skillu już jednak robią olbrzymią różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować