Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2010 o 16:42, Mange napisał:

Czemu w sklepie nie widzę skina do Anivi Spirti Team Anivia?


Bo to limitowany skin. Tak jak snow bunny nidalee, ktora byla tylko na swieta. Albo niedawno na halloween mielismy skiny do fiddla, ryzaka i kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:45, wiader napisał:

> Czemu w sklepie nie widzę skina do Anivi Spirti Team Anivia?

Bo to limitowany skin. Tak jak snow bunny nidalee, ktora byla tylko na swieta. Albo niedawno
na halloween mielismy skiny do fiddla, ryzaka i kat.

CHyba tek też ma Goalkepper BlitzCrank? Na jaką okazję był on dostępny? Chyba jest więcej niedostępnych z koszultami Riot.
Co do Anivi to szkoda bo miałem na nią chęć. Może na zbliżające się święta ponowią dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... na jutro wyliczyłem sobie "mniej więcej" że będzie 6300. I potrzebuję pomocy, bo nie wiem kogo wybrać.
Z champów w tej cenie mam już Kog''Mawa, Ezreala i Blitzcranka. Co byście polecili z tego pułapu cenowego? Czytałem, że teraz na "topie" są Kennen, Anivia i Miss Fortune, ale i szczurek mnie kusi...kto za 6300 daje "fun" z gry i nie nudzi się za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anivią nie grałem, ale Miss Fortune dość nudna, w teamfightach to praktycznie ulti i tyle, Kennen jest sporo ciekawszy no i może stunować cały wrogi team jak dobrze trafi ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:55, KofeinowyPablo napisał:

Hmmm.... na jutro wyliczyłem sobie "mniej więcej" że będzie 6300. I potrzebuję pomocy,
bo nie wiem kogo wybrać.
Z champów w tej cenie mam już Kog''Mawa, Ezreala i Blitzcranka. Co byście polecili z
tego pułapu cenowego? Czytałem, że teraz na "topie" są Kennen, Anivia i Miss Fortune,
ale i szczurek mnie kusi...kto za 6300 daje "fun" z gry i nie nudzi się za szybko?


Według mnie najlepszym wyborem byłaby Anivia a póżniej Kennen. Bo MF to zwykły dps, a szczur ma tylko jedną taktykę (niewidzialność, surprise i autoattack).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:21, sirufok1987 napisał:

Drugi mecz był już bardziej wyrównany bo wymieszaliśmy składy, ale zwycięstwo znów przypadło
ekipie nr1.


W drugim meczu w 1 teamie byly 2 30tki (liczac mnie), 5 lvl, ~~13, i 25. Piaty kuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 17:04, wiader napisał:

W drugim meczu w 1 teamie byly 2 30tki (liczac mnie), 5 lvl, ~~13, i 25. Piaty kuwa


No i? W drugim teamie też nie było samych 30-tek, a ten 5 lvl to jakiś stary wyjadacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:55, KofeinowyPablo napisał:

Z champów w tej cenie mam już Kog''Mawa, Ezreala i Blitzcranka. Co byście polecili z
tego pułapu cenowego? Czytałem, że teraz na "topie" są Kennen, Anivia i Miss Fortune,
ale i szczurek mnie kusi...kto za 6300 daje "fun" z gry i nie nudzi się za szybko?


Granie Kennenem sprawia niesamowitą przyjemność. Te wszystkie jego skille i odgłosy - mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:52, Mange napisał:

Na jaką okazję był on dostępny?

Chyba z okazji Pucharu Świata w RPA.
Ja w gramowym grałem Mordą i Olafem, w obu przypadkach to był mega fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 17:11, sirufok1987 napisał:

> W drugim meczu w 1 teamie byly 2 30tki (liczac mnie), 5 lvl, ~~13, i 25. Piaty kuwa


No i? W drugim teamie też nie było samych 30-tek, a ten 5 lvl to jakiś stary wyjadacz.


żaden tam wyjdacz to tylko zwykły kebab ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 17:11, sirufok1987 napisał:

> W drugim meczu w 1 teamie byly 2 30tki (liczac mnie), 5 lvl, ~~13, i 25. Piaty kuwa


No i? W drugim teamie też nie było samych 30-tek, a ten 5 lvl to jakiś stary wyjadacz.


Ten piąty poziom to smurf Wielkiego Bubby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybierał pomiędzy Kennenem, a Anivią. Sam niedawno kupiłem tego pierwszego i nie narzekam. ;)

BTW
Mam pytanie odnośnie Kennena. Jak polecacie go budować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 20:05, filip29 napisał:

Mam pytanie odnośnie Kennena. Jak polecacie go budować?

Zhonya''s Ring jak najszybciej, Sorcer''s Buty potem Rylai''s, Mejai''s, Abyssal Scepter i Lich Bane albo WotA, ostatnie 3 wedle uznania. Ewentualnie coś HP lub survivala (Banshee's Veil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:55, KofeinowyPablo napisał:

Hmmm.... na jutro wyliczyłem sobie "mniej więcej" że będzie 6300. I potrzebuję pomocy,
bo nie wiem kogo wybrać.
Z champów w tej cenie mam już Kog''Mawa, Ezreala i Blitzcranka. Co byście polecili z
tego pułapu cenowego? Czytałem, że teraz na "topie" są Kennen, Anivia i Miss Fortune,
ale i szczurek mnie kusi...kto za 6300 daje "fun" z gry i nie nudzi się za szybko?

Wybierz pomiędzy Kennen a Anivią. Kennen kupiłem i nie narzekam, bardzo dobra postać. Anivią grałem jak były wszystkie champy darmowe i też mi się spodobała. Zresztą teraz na nią zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - w obecnej chwili lepsza Katarina czy Akali? Bo zbieram IP, a nie wiem na co wydać (spokojnie, przestanę lamić Mordą i będę zarabiał więcej :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:01, wiader napisał:

Katarina to gowno, akali o wiele lepsza.


Tak to możesz tłumaczyć 5-latkowi, choć też pewnie wciąż zastanawiałby się nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować