Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 16:40, wiader napisał:

Wlasnie mialem okazje rozwalic angusha (high elo player na eu). I had fun.


Rozwalić w sensie wygrałeś grę przeciwko niemu czy raz go sfragowałeś? :) Tak czy inaczej gratulacje. Elo czy nie elo to nie są jacyś niezniszczalni tytani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:58, wiader napisał:

Wygralem i rozwalilem. Tank irelie zrobilem lololo. On gral masterem yi.

Człowieku to tylko gra, a ty przeżywasz jakby to było twoje całe życie i nic innego poza tym nie ma. Wygrałeś, to dobrze ciesz się, ale nie musisz nam się tym chwalić jaki to ty jesteś imba zajebisty itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po dzisiejszych meczach powiedziałem w końcu pass ostatnimi czasy dostawałem takie fajne team squady, które albo nie zdawały sobie sprawy jak robić coop albo po prostu był 1 leaver, który rujnował grę. Serio mam dosyć ta gra zamiast bawić mnie ostatnimi czasy tylko wkurza definitywnie za dużo czasu idzie na to a skoro chce mieć fun a nie wkurzać się przez trolle leaverow etc to chyba lepiej to skasować i to zrobiłem... Oby przerwa pomogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra Trundlem, budowany jako raczej hybryda dps/offtank bardziej itemami w dpsa.

Pierwsze spostrzeżenia - chory w early, niesamowicie uzyteczne i praktyczne skille, pod koniec gry przepiękny harass i chyba mozna się postarać żeby był kosiorem niesamowitym

Staty - 4/4/4 unikając większych walk, sporo junglowania. Myślę, że ogar mógłby wykręcić coś w okolicach 10/2.


Postaram się jeszcze przebudowac w tanka nasusokształtnego, obadamy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:43, necron1501 napisał:

Tylko czemu tak kiepsko wygląda?

Kpisz czy o drogę pytasz?
On jest piękniejszy od Urgota.
<3

BTW po jakimś czasie bez gry... Nie wytrzymałem i znowu zainstalowałem LoLa... ta gra to zuo w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko jeśli gram w 5 ze znajomymi albo na filmikach widać, że ludzie myślą?
Zauważyłem, że boty często sprawdzają się lepiej niż prawdziwi gracze. Jest możliwość, aby Riot wprowadził ich w Normal Game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:49, Ostrowiak napisał:

....jest prześliczny.


Wolisz następna mało proporcjonalna barbie z arbuzami na klacie? :3


No nie, ale jakoś tak... Inaczej widze trolla :D Do tego wielkie gówno które wyrasta z ziemi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:36, SiDi napisał:

Zauważyłem, że boty często sprawdzają się lepiej niż prawdziwi gracze. Jest możliwość,
aby Riot wprowadził ich w Normal Game?

Nie włączyłeś przypadkiem Doty? Tamtejsze boty są faktycznie lepsze niż niejeden gracz, ale te z LoLa to śmiech na sali i nawet zupełne miernoty dadzą im rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:56, KaPe napisał:

> Zauważyłem, że boty często sprawdzają się lepiej niż prawdziwi gracze. Jest możliwość,

> aby Riot wprowadził ich w Normal Game?
Nie włączyłeś przypadkiem Doty? Tamtejsze boty są faktycznie lepsze niż niejeden gracz,
ale te z LoLa to śmiech na sali i nawet zupełne miernoty dadzą im rade.


To był sarkazm po dwóch przegranych walkach gdzie, przegrałem je dzięki OMGRAZOR AUTO ATTACK IM SO AWESOME! Oraz, OMG IM SO GOOD I GO MID AND OWN THEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w niczym nie zmienia faktu, że boty rodem z Doty przerobione do LoLa... no to by było coś, aż miło byłoby patrzeć, jak miażdzą wszelkich "me solo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty z LoLa są tak radośnie głupie, że aż czasem miło na nie popatrzeć. Samotny rajd Alistara z 200 hp na wieżyczkę? Tylko u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:19, Madoc napisał:

Boty z LoLa są tak radośnie głupie, że aż czasem miło na nie popatrzeć. Samotny rajd
Alistara z 200 hp na wieżyczkę? Tylko u nas!

A jak latwo first blooda zrobic na nich ;d 1 akcja i juz zgon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie bójcie żaby, są ludzie głupsi od botów, np teraz sobie testowałem champa na custom game i koleś Zileanem wyrywał naprzód, zabijały go wieżyczki, albo Alistar bot z samej piąchy itd, koleś miał zero fragów i asyst i chyba z 5 deadów. Aha no i nie używał skilli żadnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:37, Budo napisał:

/.../

Może to był inteligentnie zakamuflowany bot podszywający się pod człowieka? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:52, Kryhuu napisał:

> /.../
Może to był inteligentnie zakamuflowany bot podszywający się pod człowieka? : >



Boty są mądrzejsze. Np. większość rannych botów ucieka we właściwym kierunku, jak idzie fala minionów z wrogim czempionem. W tej samej grze w naszej drużynie był bot Ryze, który zrobił jakiegoś fraga i nawet nie padł ani razu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować