Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Nasus,

Najlepsza postać na solo lane. Dość silny i wytrzymały tank, jednak nie oferuje nic nadzwyczajnego.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Gragas,

Świetne ulti które efektywnie rozwala wrogi team. Dość trudny do ogarnięcia, ale zdecydowanie tego warty.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Galio,

Postać której nie spotkasz w ranked game bo zawsze ją banują. Powód? Galio nie jest najlepszym tankiem ani dps-em. Ale nikt nie odważy się do niego zbliżyć w team fight''cie z powodu ulti które odpowiednio użyte daje 100% szans na zwycięstwo.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Master Yi,

90% osób które nim grają nie są w stanie ogarnąć tej postaci. Jest bardzo zależny od itemów i podatny na wszelkie stuny/exhausty. Jeśli jednak zdołasz nim się porządnie feednąć to staniesz się bardzo dużym wsparciem dla teamu.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Sion,

Nieśmiertelna hybryda tanka i dps-a. Do dziś pamiętam mecz w którym mój team nie miał stunów, a Sion był ostro feednięty. Załączył ulti i 4 z nas po prostu padło jeden po drugim...Niebezpieczny przeciwnik.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Singed,

Świetny skill do rozpoczęcia team fightu (przerzuca wroga), wysoki (jak na tanka) dps. Wymagająca postać.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Garen,

DEMACIA!!! Nudny ale naprawdę wytrzymały i silny tank.

Dnia 03.12.2010 o 19:46, Budo napisał:

- Olaf.

Dobry jungler, typowy fighter. Moim zdaniem nie wybija się ani na plus ani na minus.

Swoją drogą, niedawno pograłem sobie Blitzcrankiem (którego porzuciłem na rzecz Shena i Amumu). Po ostatnich buffach lepiej go nie lekceważyć, jest chyba najlepszym counterem w grze na Galio/Nunu/Katarinę/wszystko-inne-z-channelowanym ulti (aktywujesz swoją piąchę na moment przed tym jak Galio/Nunu używa ulti, dostajesz taunta i...wyrzucasz go w górę przerywając działanie skilla :D). No i obszarowy silence, też przydatna sprawa. Chyba wrócę do grania nim na dłużej, zwłaszcza w ranked gdzie wiadomo na kogo trafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 23:12, ziptofaf napisał:

Swoją drogą, niedawno pograłem sobie Blitzcrankiem (którego porzuciłem na rzecz Shena
i Amumu). Po ostatnich buffach lepiej go nie lekceważyć, jest chyba najlepszym counterem
w grze na Galio/Nunu/Katarinę/wszystko-inne-z-channelowanym ulti (aktywujesz swoją piąchę
na moment przed tym jak Galio/Nunu używa ulti, dostajesz taunta i...wyrzucasz go w górę
przerywając działanie skilla :D).


Udyr chciałby z Tobą pogadać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:47, Kryhuu napisał:

Nudne? Bez polotu? Ten kutas co go stawia Troll na ziemi jest chyba najlepszym skillem
w całej grze, nie wiem czemu ale mnie masakrycznie bawi :D

To + ściana Anivii daje zarąbiste combo. Grałem przeciwko takiemu dualowi na linii i zastawiali mnie jak chcieli xD nie mogłem się ruszyć momentami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 00:09, Wielki_Bubba napisał:

Tu mam takiego dziwnego screena z ostatniej gry, gdzie przeciwnicy poddali się 6 vote''ami
O.o


Raz mialem tak samo, mielismy niezla pompe z chlopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 00:09, Wielki_Bubba napisał:

Tu mam takiego dziwnego screena z ostatniej gry, gdzie przeciwnicy poddali się 6 vote''ami
O.o

Kolejny bug. Ja miałem, że nasi dali surrender były 4 voty, a ja ze swoim piątym czekałem. Nie wiem czemu ale po 10s nie mogłem już nic zrobić i pisało, że 5 votami się poddaliśmy.
No jeszcze 600 ip i anivia będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 08:40, Mange napisał:

Kolejny bug. Ja miałem, że nasi dali surrender były 4 voty, a ja ze swoim piątym czekałem.
Nie wiem czemu ale po 10s nie mogłem już nic zrobić i pisało, że 5 votami się poddaliśmy.
No jeszcze 600 ip i anivia będzie.

To że nic nie mogłeś zrobić po 10s to akurat normalne, bo 4 głosy za wystarczą, więc głosowanie kończy się przed czasem. Ale ten jeden głos z doliczany z kosmosu zawsze fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 09:41, B1SH0P napisał:

Czy grając Pantheonem lepiej kupować itemki na szybkość ataku czy na zwiększenie dmg?

Na speed zupełnie się nie opłąca moim zdaniem. Robisz manamoona i potem jak chcesz byle do dmg bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 09:49, mlynar911 napisał:

> Czy grając Pantheonem lepiej kupować itemki na szybkość ataku czy na zwiększenie
dmg?
Na speed zupełnie się nie opłąca moim zdaniem. Robisz manamoona i potem jak chcesz byle
do dmg bylo ;]


Ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 09:41, B1SH0P napisał:

Czy grając Pantheonem lepiej kupować itemki na szybkość ataku czy na zwiększenie dmg?

Lepiej na dmg, grałem na szybkość ataku(bo jeszcze byłem noobem i kolega powiedział że inaczej bede bezuzyteczny) ale to nic nie daje

Manamune sie przydaje, dzieki niemu mozesz spamowac Q i denerwowac wszystkich w kolo siebie :D

Pamietam jak grałem na attack speed, dopiero po 3 phantomdancerze(tak, wiem ze glupi pomysl) cokolwiek robilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Manamune opóźnia dużo ważniejsze itemki do dmg. Meki w early po pierwszym powrocie do sklepu plus zestaw run powinny wystarczyć. Ale jak kto woli, po prostu z Manamune nie miałem odpowiednich obrażeń kiedy gra dobiegała końca i niewiele robiłem. Może to też zależy od postaci, bo dla Ashe mi się to nie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pantheona nie kupuje sie w ogole itemow do mana regenu. Seale i glyphy na mana regen wystarczaja do spamu q. To tak samo jak budowac manamune''a na ashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy was wczoraj wieczorem też dopadły takie straszne lagi? :x Po prostu masakra była... Po zrobieniu reconnect to już w ogóle zamiast mana potiona miałem jakiś doran ring +500many (to początek gry był) i z możliwość użycia ale brak opisu :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:29, Infes napisał:

Czy was wczoraj wieczorem też dopadły takie straszne lagi? :x Po prostu masakra była...
Po zrobieniu reconnect to już w ogóle zamiast mana potiona miałem jakiś doran ring +500many
(to początek gry był) i z możliwość użycia ale brak opisu :x


Zawsze jak zrobisz reconnect to wyglądem i nazwą zmienia się jeden item, ale właściwości pozostają tego pierwotnego. Więc dobrze jest pamiętać co się już kupiło;)
Czasem też w sklepie zmieniają się itemy, bądź niektóre znikają. Miałem tak raz, że zniknęły hp potki na początku gry i nie miałem w ogóle możliwości ich kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel miał taką akcję że skillów nie mógł dodawać, brak plusików i w ogóle ^^ Także to dopiero była niesamowita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:29, Infes napisał:

Czy was wczoraj wieczorem też dopadły takie straszne lagi? :x Po prostu masakra była...
Po zrobieniu reconnect to już w ogóle zamiast mana potiona miałem jakiś doran ring +500many
(to początek gry był) i z możliwość użycia ale brak opisu :x

O ile dobrze ogarniam to jest Sage''s Ring, taki fajny zbuggowany itemek, który pojawia się losowo na miejsce innych po force reconneccie. :) żeby sie to naprawiło to trzeba zresetować grę maunalnie jeszcze raz, wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować