Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 16:30, Jakass napisał:

cut

no właśnie nigdy nie miałem żadnych skinów, treść errora jest najstępująca "The launcher
has experienced an error. Please restart this application"


Wychodzi na to, że będziesz musiał dołączyć do grona użytkowników clienta ACE... współczuje... wiem jak to boli :/ Tutaj link gdzie to ściągnąć: http://www.lol-client.tk/board/index.php?page=Board&boardID=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:49, Wielki_Bubba napisał:

Sivir OP. Może nie w early, ale jak się wyfarmi to już tak.


Niby kiedy? Oo To postać, która ma najmniejszy zasięg ataku z dystansu...
Co do Gragasa to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 23:10, SiDi napisał:

> Sivir OP. Może nie w early, ale jak się wyfarmi to już tak.

Niby kiedy? Oo To postać, która ma najmniejszy zasięg ataku z dystansu...
Co do Gragasa to się zgodzę.


Taki półżarcik, półserio. W ostatnim turnieju newegg w finałach OP vs CLG w 5 grach, wygrywał ten team, który posiadał sivir. Ona jest słaba jak się nie wyfarmi, a że ma takie umiejętności to farmi się bardzo łatwo. Przy 1-2 bloodthirsterach i gragasie z przodu pushuje niemiłosiernie, a podejść się nie da.

Swoją drogą dzisiaj miałem ponad godzinną epicką partię. Wygrałem jedynie dlatego, że się ztankowaliśmy a przeciwnicy lecieli w czysty dps. A mieli go dosyć sporo bo ashe z 20 stackami na occulcie. Jednak grałem OP Panthem, który jak wskoczy na papiera to go składa w jakieś 1-2 sek. Po buffie E jest on jak garen, w late ma jeszcze większy dps i stuna, kosztem surivability. To co wiem, to że Panth jest mocniejszy niż przed nerfem w season 1.

A tu wynikowy screen z gry: http://screenshot.xfire.com/s/107758523-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.12.2010 o 23:29, Wielki_Bubba napisał:

Taki półżarcik, półserio. W ostatnim turnieju newegg w finałach OP vs CLG w 5 grach,
wygrywał ten team, który posiadał sivir. Ona jest słaba jak się nie wyfarmi, a że ma
takie umiejętności to farmi się bardzo łatwo. Przy 1-2 bloodthirsterach i gragasie z
przodu pushuje niemiłosiernie, a podejść się nie da.


Szukam i szukam tych meczów, ale nigdzie znaleźć nie mogę. Jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś przerobić xina na tanka, ponieważ często moja drużyna jest słaba, a to jest mój main, więc raz jakoś mi się udało wygrać w tj formie, jeżeli nie to może jakieś propozycje dobrych tanków dla osoby któa gra gł. carry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 10:05, SiDi napisał:

>
> Taki półżarcik, półserio. W ostatnim turnieju newegg w finałach OP vs CLG w 5 grach,

> wygrywał ten team, który posiadał sivir. Ona jest słaba jak się nie wyfarmi, a że
ma
> takie umiejętności to farmi się bardzo łatwo. Przy 1-2 bloodthirsterach i gragasie
z
> przodu pushuje niemiłosiernie, a podejść się nie da.

Szukam i szukam tych meczów, ale nigdzie znaleźć nie mogę. Jakiś link?


Nie nagrywali ich, bali sie crashow, dc, lagow. Ale sprawdzilem match history po finale bigfatjiji i grandjudge (jij - CLG, grandjudge - koreance) i kazdy mial sivir w custom game''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 10:27, Anayami napisał:

da się jakoś przerobić xina na tanka, ponieważ często moja drużyna jest słaba, a to jest
mój main, więc raz jakoś mi się udało wygrać w tj formie, jeżeli nie to może jakieś propozycje
dobrych tanków dla osoby któa gra gł. carry ??


Sam gram Xinem i nie wiem czy robienie z niego tanka podciągnie drużynę. Chociaż w sumie nigdy nie próbowałem nim tankować. Jakby tak pomyśleć - wpadasz w tłum mając dwa Sunfire, odpalasz ulti, do tego masz inne itemki typowo na tanka, albo jeszcze Randui - w sumie całkiem nieźle można teamfight zainicjować i sporo krwi przeciwnikom napsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 10:27, Anayami napisał:

jeżeli nie to może jakieś propozycje
dobrych tanków dla osoby któa gra gł. carry ??


Gragas i Malph. Są na tyle mocni, że ubić to ciężko a sami dosyć łatwo zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:47, Jakass napisał:

\cut\

Wielkie dzięki, cóż zawsze lepsze to niż nic :/


Nie ma sprawy, ale pociesze Cie. Da się na tym cliencie grać ;) Najgorsze jest to, że co nowy bohater wyjdzie do musisz ściągać patche... a jak na riot team przystało, nie zawsze patch Ci będzie działał więc wtedy client od nowa download i patch download. Na początku myślałem, że to moje konto ma jakiś błąd i dlatego musze grać na cliencie, później jednak spradziłem na kompie brata i moje konto normalnie chodziło. Więc to wina kompa jest... ale uprzedzam, że nawet reinstal systemu nie pomoże ;) Dwukrotnie próbowałem.

@Wielki_Bubba Potwierdzam co do Malphite, wiele razy rozwaliłem nim jakiegoś dps'a bo moja tarcza pochłonęła jego pierwsze uderzenia czyli skille ;) A najbardziej mnie rozbawia to, że na lini próbują mnie harasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\cut\

Szczerze? Zrobiłem reinstalke LoL-a i działa ;p Gdzieś przeczytałem że to wina przez że updatów dawno sie nie robiło ;p Ale słyszałem że ten problem jest głównie z wersją US, ja miałem EU, zrobiłem reinstall i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:15, Jakass napisał:

\cut\

Szczerze? Zrobiłem reinstalke LoL-a i działa ;p Gdzieś przeczytałem że to wina przez
że updatów dawno sie nie robiło ;p Ale słyszałem że ten problem jest głównie z wersją
US, ja miałem EU, zrobiłem reinstall i działa.


No to twoje szczęście, też mam clienta EU i niestety nic nie pomaga;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wywalić wszystko (Air i inne Adobe''y, chrome, PMB, i lola ofc) później odkurzaczem, ccleanerem i pobrać najnowszą instalkę. U mnie działało gdy chciałem zainstalować na 2 kompie wersję z września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Malphite i Master Yi, świetnie. Chciałem kupować, ale jeszcze się wstrzymałem, to sobie potestuję teraz :)

btw "A week of ME MID "An ally has been slain" Karthus players.. Great"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 08:46, Budo napisał:

O, Malphite i Master Yi, świetnie. Chciałem kupować, ale jeszcze się wstrzymałem, to
sobie potestuję teraz :)

btw "A week of ME MID "An ally has been slain" Karthus players.. Great"


Tak w ogóle jaki Ty masz nick w grze? Taki jak na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 08:46, Budo napisał:

btw "A week of ME MID "An ally has been slain" Karthus players.. Great"

Kartusa ulti jest super prze.... Jak umie się go uzywać i w team figtach zostaje sie z tyłu to można pod koniec gry ponad połowę hp kosić ulti ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 09:14, Stein napisał:

Tak w ogóle jaki Ty masz nick w grze? Taki jak na forum? ;)


Nie, inny ^^
Jakbym miał taki jak na forum, to z tymi statami nie musiałbym testować już żadnych czempionów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować