Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2010 o 19:58, Lisun napisał:

Takie pytanie - jakie runki na Akali? Myślałem nad:
- Marki - Magic Penetration
- Seale - Flat HP
- Glyphy - Flat AP
- Quinty - 2xAP 1x Damage
Proszę tylko nie naskakiwać, że noob i w ogóle, po prostu pytam się o poradę.


Myślę że OK. Przewiduję że na start kupujesz Doran''s Blade i potka, więc od razu odblokujesz połowę pasywa, no i w masteries pewnie też dałeś 3pkt w AP, to jest 0.6 per level więc na 3 lvl (bo na pierwszym mastery się chyba jeszcze nie liczą prawda? Jak liczą to na drugim lvl) masz już pasywa odblokowanego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marki - armpen jesli kupujesz merce, mpen jesli sorce.
Seale - HP/lvl - o wiele bardziej oplacalne od flat
Glyphy - AP/lvl - to samo
Quinty - 1x flat HP, 2x flat AD

i mastery robilem 9/21/0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem to w champion builderze na Leaguecraft razem z itemami (Doran Blade - Sorci - Rylai - Lich Bane - Guinsoo - Hextexch Gunblade) i wyszło na 18 Levelu 320 AP, 218 Dmg i 29 Magic Pene.
Całkiem dobrze, tylko na runki wydam z 11k IP. Nic to, czas zbierać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teemo na ap/as koksa :o! Tylko jak zgankują to szybko hp schodzi ;/ Choć to może zasługa mocnego pantka.
BTW: Czy mi się zdaje czy zwiększyli czas oczekiwania po śmierci? Przy 6 dedach miałem 64 sekundy, całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 23:07, Ecko09 napisał:

Teemo na ap/as koksa :o! Tylko jak zgankują to szybko hp schodzi ;/ Choć to może zasługa
mocnego pantka.
BTW: Czy mi się zdaje czy zwiększyli czas oczekiwania po śmierci? Przy 6 dedach miałem
64 sekundy, całkiem sporo.

O ile się nie mylę, to nie liczy się ilość deadów, ale level jaki aktualnie posiadasz. Poza tym, 64 sekundy na 18 levelu to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 22:40, Selv napisał:

Totalnie bez sensu brać hp/lv
O to chodzi w runach HP aby mieć boost na niskich lv bo później jest to niezauważalne.


To tez z quint jest 30 flat hp i 60 z master. HP per lvl seale zwracaja sie juz na 6 lvlu, a nie wiem czy wiesz, ale ogolem jest ich 18. ;) +180 hp jest w porzadku.

Flat AP rowniez nie ma sensu brac, poniewaz akali zbyt duzo nie pozabija na 1 lvlu. A glyphy ap/lvl zwracaja sie juz na 6tym lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AP/lv sam używam na vladzie ale hp na Akali?
Już lepiej dodge wybrać, przynajmniej dobrze wykorzystasz mastery def (speed buff)
Poza tym, akali jungle > każda inna akali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem przed chwilą randoma Shenem. Miałem jeszcze Rammusa, Kennena, Akali i Twisted Fate''a. Kenny poszedł na mid, ja na bot, no i Rammus też poszedł ze mną. Myślałem że lipa, po co dwóch tanków, lepiej mieszanka tank plus dps. Ale Rammus ogarniał, a przeciwko nam była Sona i Trynd. Zgarnęliśmy FB a potem kill za killem. Podwójnego taunta, slowa, powerballa i do tego nasze tarcze plus ignite i exhaust nie mieli czym skontrować, nawet Flash ich nie ratował. Fajna mieszanka, będę musiał ze znajomymi w premadeach sprawdzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:53, SiDi napisał:

Przenoszę się na US. Podobno ludzie tam są znacznie lepiej ogarnięci i przynajmniej każdy
mówi po angielsku.

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przynajmniej każdy

Dnia 17.12.2010 o 15:53, SiDi napisał:

mówi po angielsku.


Gówno prawda. Hiszpanie to porażka. ZERO po angielsku, spamią i wrzeszczą jak głupi :P Do tego ludzie są średnio rozmowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 16:02, Madoc napisał:


Nie.


Nie - to pewnie chodzi o pierwsze. Niestety to jest raczej prawda. EU 1800 = US 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 16:03, necron1501 napisał:

>przynajmniej każdy
> mówi po angielsku.

Gówno prawda. Hiszpanie to porażka. ZERO po angielsku, spamią i wrzeszczą jak głupi
:P Do tego ludzie są średnio rozmowni.


Na amerykańskim nie mówią po angielsku? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 16:05, necron1501 napisał:

Żebyś wiedział. Bardzo często to się zdarza.


Zobaczymy. Może masz rację. W każdym razie kumpel przeniósł się z US na EU z powodu tego, że słabo zna j. angielski, ale mówił, że ogarnięcie tam jest większe. Może nie na niskich poziomach summonera, ale na rankedach czy normalach 20-30 już widać ludzi, którzy chcą wygrywać walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 16:03, SiDi napisał:

Nie - to pewnie chodzi o pierwsze. Niestety to jest raczej prawda. EU 1800 = US 1500.

Nie wiem co oznaczają te liczby, ale nie odnosi się do obu.
Po pierwsze, zdecydowanie nie wszyscy są ogarnięci.
Po drugie, zdecydowanie nie każdy mówi po angielsku- często zdarzają się jacyś Latynosi czy Rosjanie gadający w swoich językach i nie rozumiejący po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem tu i tu i to jest totalnie bez różnicy.
Różnią się pingi.
Jak się szuka poziomu to się nie gra w randomach po prostu, tyle ;)
Sugerowanie się czymś tak abstrakcyjnym jak ELO na serwerze to jest nieporozumienie.
Ja poznałem ogrom ludzi "ingame" i nie gram w randomach w ogóle, ew jedną osobę dolosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram mapę.Jako że gra jest darmowa to pytam czy w grze trzeba coś płacić za ity żeby mieć w miare normalną postać?W wielu mmo spotkałem sie z tym że niby są darmowe ale bez kasy praktycznie nie a się grać.Jakie są wasze wrażenia? I czy jest jakiś polski serwer gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować