Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jak wybierzesz inne itemy to źle nie będzie, ale jak kupisz np. Frozen mallet do Ryze to spotkasz się z falą tekstów typu noob :)
Więc warto trochę pomyśleć przed kupowaniem i poczytać o itemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz zobaczę AP Yi na TT(lub w ogóle w grze), który ma staty 0/7/2 i spamuje, że team mu kradnie kille to wyrzucę monitor przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:27, Hummer napisał:

Jak jeszcze raz zobaczę AP Yi na TT(lub w ogóle w grze), który ma staty 0/7/2 i spamuje,
że team mu kradnie kille to wyrzucę monitor przez okno.

3 mam Cię za słowo. A jak nas powiadomisz o tym ,ze to zrobiles?

Ja dla odmiany grałem z dorby yi który przez medirate tankowal ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:27, Hummer napisał:

Jak jeszcze raz zobaczę AP Yi na TT(lub w ogóle w grze), który ma staty 0/7/2 i spamuje,
że team mu kradnie kille to wyrzucę monitor przez okno.


2 asysty i killsteale >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 20:42, Ecko09 napisał:

Następna w kolejce- Caitlyn.
http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=91265&d=1292870832
Czyżby to ten snajper?
EDIT: Tak ,to zdecydowanie snajperka.


Znowu jakaś sex laska, która nosi mini i ma piersi większe od bicepsa pudziana... Nie mogą stworzyć np faceta, który chodzi w szatach, jest jakimś kapłanem a jego ulti to nie uber pro dmg, ale jakiś taki skill który trzeba użyć w odpowiednim momencie... mądrze użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:04, mlynar911 napisał:

Ja dla odmiany grałem z dorby yi który przez medirate tankowal ;d

To całkiem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:07, Stein napisał:

> Następna w kolejce- Caitlyn.
> http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=91265&d=1292870832

> Czyżby to ten snajper?
> EDIT: Tak ,to zdecydowanie snajperka.

Znowu jakaś sex laska, która nosi mini i ma piersi większe od bicepsa pudziana... Nie
mogą stworzyć np faceta, który chodzi w szatach, jest jakimś kapłanem a jego ulti to
nie uber pro dmg, ale jakiś taki skill który trzeba użyć w odpowiednim momencie... mądrze
użyć.



Nie, bo w twoim opisie brakuje:

cycków
cycków
i cycków

a po za tym, jest w nim za dużo słów takich jak odpowiedni, moment, mądrze, a "nie" i "uber pro dmg" nie mogą być razem w opisie postaci.

^^

A tak na poważnie, to ostatnio praktycznie każda postać to cycki+uber pro dmg. Nawet lux która niby miała supportować i tak właściwie zadaje uber pro dmg bo ta jej tarcza to ochrania przed jednym atakiem turreta najwyżej przy chorych ilościach AP.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie we wszystkich championach brakuje kogoś kto przywołuje miniony lub wrednego demonologa. A ta nowa będzie miała coś z Tristany, MF i GP.

Co do AP Yi - dajcie spokój, jak gra dobrze to z tym meditate szybciej się leczy niż go w kilku się bije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 20:42, Ecko09 napisał:

Od razu Miss Fortune nasuwa się na myśl... Szczególnie jej Artwork ( http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=53512&d=1283193443).

@Stein: Fakt, przydałby się jakiś nowy support. Lux miała byś DPS/Supportem, ale wyszedł właściwie czysty DPS.
Ewentualnie, mogliby buffnąć trochę "starych" supportów, którymi nikt nie gra: Sorakę, Tarica, Kayle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 23:33, Mordant napisał:

@Stein: Fakt, przydałby się jakiś nowy support. Lux miała byś DPS/Supportem, ale wyszedł
właściwie czysty DPS.
Ewentualnie, mogliby buffnąć trochę "starych" supportów, którymi nikt nie gra: Sorakę,
Tarica, Kayle.

Lux jest DPS''em?... Z której strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 08:57, Budo napisał:


Fajna rotacja, Jax mi się podoba póki co. Będę jeszcze testował Anivię i Gangplanka :)

Anivia w sumie jest ciekawym casterem ale jezeli chodzi o one target. Gankplank jest spoko ale to w sumie champ polegajacy na szczesciu i jednoskilowy jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 23:33, Mordant napisał:


Ewentualnie, mogliby buffnąć trochę "starych" supportów, którymi nikt nie gra: Sorakę,
Tarica, Kayle.


Tarica w ogóle nie trzeba buffować. Jeden z najlepszych supportów w grze. Obok Sony, Zileana i Janny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 08:57, Budo napisał:


Fajna rotacja, Jax mi się podoba póki co. Będę jeszcze testował Anivię i Gangplanka :)


Jax jest bezużyteczny. Żeby jego stun zadziałał trzeba mieć właściwie masę Dodge już z samych run. Dodatkowo jego ulti w teamfightach jest również nic nie warte, bo zanim osiągnie 10 stacków to już leży się przeważnie martwym. Robili jego reworka, ale niestety w ogóle się nie udało. Ulti powinno mieć możliwość Active, które od razu włącza 10 stacków. Tak jak ma to Poppy ze swoim W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować