Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2010 o 11:23, rtyrtyrty napisał:

Czy Shena da radę w jakiś inny sposób budować niż tank?


Da radę budowanie go pod DPS, ale jest wtedy użyteczny jak Annie z podobnym buildem. Nie warto. Jedyne co cię może interesować z ofensywnych itemków to Frozen Mallet i Impaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex sells panie i panowie.

Chcąc nie chcąc, tak jak wczesniej reprezentacja pań była w LoL skromna, teraz dostajemy reprezentację blachar (AH MORDEKAJZER <3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 05:58, eNcore napisał:

Lux jest DPS''em?... Z której strony...

A niby czym według ciebie jest? Supportem? Jej tarcza jest niczego sobie... ale dopiero przy chorych ilościach AP. A i to wymaga dużej wprawy (i równie dużo szczęścia), aby dobrze go używać.

Dnia 21.12.2010 o 05:58, eNcore napisał:

Tarica w ogóle nie trzeba buffować. Jeden z najlepszych supportów w grze. Obok Sony,
Zileana i Janny.

Jak ostatnio grałem, to jego Imbue wydawał się strasznie słaby. Chociaż, może to kwestia przyzwyczajenia, bo miałem długą przerwę od grania nim, która zaczęła się jeszcze przed cała serią nerfów jego heala :s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 11:23, rtyrtyrty napisał:

Czy Shena da radę w jakiś inny sposób budować niż tank?

Możesz zrobić na AP, fajnie się kradnie fragi i supporci. Często tak kiedyś grałem. Przynajmnije z ulti coś robisz, a nie tylko się teleportujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:00, Markush napisał:

> Czy Shena da radę w jakiś inny sposób budować niż tank?
Możesz zrobić na AP, fajnie się kradnie fragi i supporci. Często tak kiedyś grałem. Przynajmnije
z ulti coś robisz, a nie tylko się teleportujesz.

Chyba spróbuje bo już nieco nudzi mnie granie tankiem, w early game jest nawet fajnie ale w late to praktycznie jestem jedynie workiem do bicia, rzuce taunta i potem tak stoje, ulti blokuje najwyżej 1 atak od jakiegoś carry(jak nie critnie) lub 1 zaklęcie, W blokuje 250 obrażeń a Q zadaje mniej obrażeń niż Hate spike evelynn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.____________.

Wspolczuje tym ktorzy beda musieli z toba zagrac. Shen to tank, a nie mag. Po ultnieciu nic nie mozesz zrobic? A o tauncie slyszales? Poza tym na Q jest ap ratio 0.65, na feincie 0.6 - to jest nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 14:55, Mordant napisał:


> Lux jest DPS''em?... Z której strony...
A niby czym według ciebie jest? Supportem? Jej tarcza jest niczego sobie... ale dopiero
przy chorych ilościach AP. A i to wymaga dużej wprawy (i równie dużo szczęścia), aby
dobrze go używać.

> Tarica w ogóle nie trzeba buffować. Jeden z najlepszych supportów w grze. Obok Sony,

> Zileana i Janny.
Jak ostatnio grałem, to jego Imbue wydawał się strasznie słaby. Chociaż, może to kwestia
przyzwyczajenia, bo miałem długą przerwę od grania nim, która zaczęła się jeszcze przed
cała serią nerfów jego heala :s.


Nie wiem, może nie jestem na bieżąco, ale definicja DPS''a chyba się nie zmieniła... Nadal ten skrót oznacza Demage Per Second? Jeśli tak, to nie wiem czy to dobry pomysł aby iść w AS z jej demagiem. Lepszy wybór to AP + CDR i strzelasz ulti co 30 sekund... Więc chyba MAGE to lepsze określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 17:38, BoloMaster napisał:

która postać będzie lepszym zakupem: Miss Fortune czy Kennen?


Zdecydowanie Kennen, Z tymi swoimi umiejętnościami (stun + ulti) robi sieczke z przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:44, eNcore napisał:

Nie wiem, może nie jestem na bieżąco, ale definicja DPS''a chyba się nie zmieniła...
Nadal ten skrót oznacza Demage Per Second? Jeśli tak, to nie wiem czy to dobry pomysł
aby iść w AS z jej demagiem. Lepszy wybór to AP + CDR i strzelasz ulti co 30 sekund...
Więc chyba MAGE to lepsze określenie.

Meh, widać, że siedząc głównie w mmo(rpg) mam ciut inne definicje niektórych pojęć ;).
DPS używa się w ogólnym odniesieniu do damage dealerów (DD). Bez rozróżnienia na physical/magical.

Dnia 21.12.2010 o 16:44, eNcore napisał:

która postać będzie lepszym zakupem: Miss Fortune czy Kennen?

Radziłbym najpierw przetestować obu, i wybrać to, czym ci lepiej idzie. Parę razy pod wpływem impulsu kupiłem jaką postać, której zupełnie nie trawię - kompletnie zmarnowane IP.

A co do samego Kennen vs MF: osobiście wolałbym mieć Kennena w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 17:44, Ecko09 napisał:

> która postać będzie lepszym zakupem: Miss Fortune czy Kennen?

Zdecydowanie Kennen, Z tymi swoimi umiejętnościami (stun + ulti) robi sieczke z przeciwników.

True.

Imo jest też bardziej przydatna w teamie.

Ja już kennen mam i następny mój zakup to będzie właśnie miss. Obydwie postacie lubię a teraz miss jest free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 17:44, Ecko09 napisał:

Zdecydowanie Kennen, Z tymi swoimi umiejętnościami (stun + ulti) robi sieczke z przeciwników.

Niestety pod kenena trzeba mieć ogarniety team i samemu dobrze nim grać. Bo w innym przypadku po prostu na mase feeduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo mówić o DPS postaci jest bez sensu, bo to tworzy podział na 3 kategorie: tank, dps, support, które są nie są zbyt konkretne. Dla przykładu Anivia i MF są dps''ami, a ich dps polega na czym innym. Bo anivia ma slowy, stuny i duży nuke, natomiast MF jest ranged carry zbytnio bez CC i ze stałym dps po wyfarmieniu. Mówiąc komuś, żeby wziął do teamu 2-3 dps, 1 support i 1-2 tanki jest mało przydatne, natomiast mówiąc żeby wziął junglera, ranged carry, nuke, support i tanka jest dokładniejsze. Więc sugeruję nie mówić o postaciach jako DPS tylko podzielić tę kategorię na ranged carry, melee carry, melee dps (assasinów, cc postacie) i nukerów (ap carry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem dlaczego postacie zajmujące się zadawaniem największych szkód nazywać Obrażeniami na Sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o średnią obrażeń zadawanych na sekundę. A nie o prawdziwą ilość zadawanych obrażeń w daną sekundę. Chociaż coo gra to inaczej sie to odczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 22:35, Madoc napisał:

W ogóle nie rozumiem dlaczego postacie zajmujące się zadawaniem największych szkód nazywać
Obrażeniami na Sekundę.

Nie jestem pewien czy wcześniej ktoś nie wpadł na ten cudowny pomysł, ale ja bym winił standardową głupotę i lenistwo graczy MMO, tam ten termin się przyjął, mimo że nie ma sensu (nie wiem co ludziom szkodziło nazywać ich DD, to nawet krócej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem tak dziwnej gry:D Mf dostała dc już podczas ładowania gry. Cała gra 4 vs 5, ale akurat to że win nie jest dziwne bo mieliśmy tanka i sam przez połowę gry zamiast brać itemki to spamowałem wardami:P Ciekawe jest to, że akurat jak gdzieś w 40 min robiliśmy push i niszczyliśmy ich inh pojawiła się mf:D i zamiast leave to win do statów:/ Dziwne, że riot w systemie uznaje takie coś za win...

Edit : w sumie mogli wygrać jakby w early nas rozwalili, ale tak zgranego teamu już dawno nie miałem. Mal miał solo linie, jak tylko potrzebował pomocy to mid leciał na dół momentalnie a jax z góry w kilka sekund był na środku:) i tak non stop.

20101221234528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 12:15, Madoc napisał:

Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi chodziło.

Dopiero teraz jak mi to uświadomiłeś zrozumiałem o co Ci chodzi...
Mój błąd...
No, a jak maja się nazywać, CWDALODPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować