Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2010 o 20:58, SiDi napisał:

i nawet Blitz (trzeba nim jednak bardzo dobrze umieć grać :/) są lepszymi.

hehehe dobry żart.

Dnia 22.12.2010 o 20:58, SiDi napisał:

Co do Ryze. Wolę jak ktoś z mojej paczki nim gra, niż mam pozwalać obcemu grać. Teamspeak/Vent
FTW!

Każdy bohater radzi sobie w teamie lepiej kiedy ma komunikację, nie wiem co ma Ryze do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi powiedzieć o tym nowych hero, trollu? Dobry jest? akurat jak był za free to nie miałem kiedy zagrać nawet z botami. Na screenach wygląda ciekawie. Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie z gry ze wzgledu na slabe picki to glupota. Za duzo tier list i high elo streamow, a za malo praktyki. Z ciekawosci: jakie jest wasze elo? 1900+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 21:38, Gromo napisał:

Co możecie mi powiedzieć o tym nowych hero, trollu? Dobry jest? akurat jak był za free
to nie miałem kiedy zagrać nawet z botami. Na screenach wygląda ciekawie. Co o nim myślicie?


Połączenie Warwicka (junglowanie + całkiem niezłe zdolności gankowania) z Masterem Yi (99% twojego dmg-u zależy od autoattacków). Jak każdy jungler, musi się nieźle feednąć w early/mid game aby potem być przydatnym. W gruncie rzeczy nie jest zły ale to nie jest postać którą można grać "na pałę" - jego bagno + spowalniający kamień odpowiednio użyte pozwalają zabić z zaskoczenia prawie każdego ale z uwagi na ograniczony zasięg tych skilli równie łatwo stać się zbędnym balastem dla teamu.

@ miszcz929
Zgadzam się z tobą. Notabene, patrząc na statystyki meczy na lolbase (i to nie jakieś antyczne, dopiero co sprawdziłem) to największy współczynnik winów ma...Soraka! Tak, ta właśnie giga znerfiona i ponoć bezużyteczna postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 22:02, Selv napisał:

Ponieważ kiedyś była bardzo mocna ;)

Erm, ale to są staty z najnowszych patchy a nie z poprzedniej epoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 21:33, Kryhuu napisał:

> i nawet Blitz (trzeba nim jednak bardzo dobrze umieć grać :/) są lepszymi.
hehehe dobry żart.


Żaden żart. Dobra ręka i free kill dla sojusznika.
Lolbase jest straaasznie nieaktualne.
@miszcz
Raczej sporo praktyki i sporo live streamów. 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 22:07, SiDi napisał:

Żaden żart. Dobra ręka i free kill dla sojusznika.
Lolbase jest straaasznie nieaktualne.

Trzeba być idiotą żeby dać się wciągnąć na lejnie, mi się to chyba z pół roku nie zdarzyło już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa jak leżała tak dalej leży, w sensie chat bo chyba grać się da ale ani friend lista ani zapraszanie nie działają. Miło będzie jak przez te wolne dni to nie ruszy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 23:06, Galadin napisał:

Europa jak leżała tak dalej leży, w sensie chat bo chyba grać się da ale ani friend lista
ani zapraszanie nie działają. Miło będzie jak przez te wolne dni to nie ruszy. :/


Może Riot już powoli robi sobie przerwę świąteczną...
Na dodatek od kilku dni strasznie skaka mi ping, dochodząc niekiedy do 1300... Wczoraj miałem jeden normalny mecz a dziś znowu to samo.

EDIT
Jest komunikat, że pracują nad chatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 23:16, sirufok napisał:

Jest komunikat, że pracują nad chatem.


Zawsze są takie komunikaty. :) A ja się zastanawiam jaki to problem jest w postawieniu czy utrzymaniu stabilnego serwera? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 23:33, Galadin napisał:

> Jest komunikat, że pracują nad chatem.

Zawsze są takie komunikaty. :) A ja się zastanawiam jaki to problem jest w postawieniu
czy utrzymaniu stabilnego serwera? :/


Ta gra jest darmowa, wiec moga sie pojawic problemy z pieniedzmi czasem. Ale na 100we sporo zarabiaja z RPkow o;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta najlepsze jest to że teraz dają darmowe 300 RP jeżeli między 14 a 31 grudnia kupisz pierwszy_raz_w_życiu riot points.


Aż się nieco zdenerwowałem, bo kupiłem w tym okresie czasu ale nie pierwszy raz a drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 21:48, miszcz929 napisał:

Wychodzenie z gry ze wzgledu na slabe picki to glupota. Za duzo tier list i high elo
streamow, a za malo praktyki. Z ciekawosci: jakie jest wasze elo? 1900+?


Mam niskie elo, zresztą ostatnio nie często gram. Ale to żadna głupota wyjść z champion selection... Mam Dużo praktyki i także oglądam live stream dość często. Dużo widziałem i gram po swojemu, a mam dość ponownych porażek bo komuś się WYDAJE, że umie grać kyle czy kimś innym... Po za tym np teraz nie gram w ogóle normali (o rankedach nawet nie mówie) bo jest kiepska rotacja... wiele osób bierze np Jaxa bo na 12 lvl widział jak ktoś nim robił miazge itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po pierwszej mojej grze ranked. Trafiłem na mniej więcej ogarowych kolesi bo gadaliśmy co wyrzucamy, kto co pickuje itd. Jedyny fakt jaki mnie męczył to że musiałem pisać non stop by ktoś kupił wardy bo w late są po prostu potrzebne a tamci mieli emo chłopca więc aż tak bardzo w niej inwestować nie musieli choć widziałem że też kładli.

20101223132127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 09:43, rtyrtyrty napisał:

Ta najlepsze jest to że teraz dają darmowe 300 RP jeżeli między 14 a 31 grudnia kupisz
pierwszy_raz_w_życiu riot points.


Aż się nieco zdenerwowałem, bo kupiłem w tym okresie czasu ale nie pierwszy raz a drugi.


to była pierwsza wersja, downvote doszedł chyba do -200 jak usunęli temat, teraz jest dla każdego kto kupi w tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 15:11, Aku230 napisał:

to była pierwsza wersja, downvote doszedł chyba do -200 jak usunęli temat, teraz jest
dla każdego kto kupi w tym okresie

Już o tym wiem ;)

A teraz to promocja dobra bo dla wszystkich, naprawdę powinni dawać okazję wszystkim którzy jednak ich wspierają w ten sposób finansowo(jakie to pieniądze by nie były) a nie tak że tylko ci którzy kupią pierwszy raz w życiu.
No ale skoro było aż -200(ja ostatni raz temat widziałem jak miał -50 około) to znaczy że więcej osób powiedziało "nie".


A 300 RP się przyda, akurat teraz mam 345 to w styczniu dostane i będzie na jakiś skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 09:47, Stein napisał:

Mam niskie elo, zresztą ostatnio nie często gram. Ale to żadna głupota wyjść z champion
selection...

moje elo oscyluje w granicach 1500-1550 i czesto zdarza mi sie, ze jakis champion powszechnie uznawany za useless carruje gre. Oczywiscie mozna dyskutowac, ze grajac innym championem wygralibysmy jeszcze szybciej/latwiej, jednak takie gadanie jest bez sensu, bo moze dana osoba najlepiej gra np. soraka, i gdyby zamiast niej picknela imba janne ktorej nie ogarnia przegralibysmy przed 25 minuta. Mysle, ze gdybym tak jak Ty wychodzil z kazdej gry gdzie pojawiaja sie championi spoza godlike tieru to nadal siedzialbym na 1200 elo, a chyba nie o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w 1500 tylko dzięki temu, że wychodzę widząc dziwną kombinację oraz fast lockinowców. Oczywiście, czasami mi się zdarza jednak zahamować siebie przed wyjściem i zagram z takim Teemo bądź Mundo, ale rzadko kiedy tak robię i w dodatku o przegraną wtedy łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować