Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 21:04, Ostrowiak napisał:

Poppy :3


To było rok temu... sporo championów wypuścili od tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Sivir z dobrym ekwipunkiem kosi wszystko. Dzisiaj tak miałem: Xin wbił się w grupę (5 osób) wróg się na niego rzucił, ja swoje ulti Shenem (niestety zginął) + taunt, widzę, że strasznie tracę życie, ale Sivir ich zjada, więc postanowiłem wrócić z drugim tauntem i udało mi się jakoś przeżyć, a Sivir ich połknęła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej unikalna postać tym droższa. Jak snajperka będzie miała jakiś skill unikatowy, którego nikt inny nie będzie miał to faktycznie, na pewno będzie kosztowała te 6k, ale jak nie to niekoniecznie. Chociaż i tak pewnie będze kosztowała te 6300 IP dlatego, ze ma nietypową broń (hmmm, jak ktoś walnie jej 2,5 AS to będzie zabawnie...).

Dnia 25.12.2010 o 21:15, Daronn_Darker napisał:

BTW. "Hę" to trochę wieśniacki zwrot.

Idealnie wtapiający się w społeczność tego forum. :) Żart.

@Budo

Dnia 25.12.2010 o 21:15, Daronn_Darker napisał:

To by była dziwna polityka wypuszczać nowych championów w niższych cenach.

Zawsze można wypuścić postać za 3kIP i za 975 RP, zamiast za 500. Bo to jeden czempion tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:24, Markush napisał:



Mi się wydaje, że tylko ulti będzie mieć jakiś nieziemski zasięg. Może coś w stylu ulti Lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy odblokować sobie Kog Mawa... fajny champion i jeszcze nigdy go w grze nie widziałem, ani nie próbowałem. Trochę lipa wydawać 6300 ip w ciemno, ale z drugiej strony kusi mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:49, Budo napisał:

Nie wiem czy odblokować sobie Kog Mawa... fajny champion i jeszcze nigdy go w grze nie
widziałem, ani nie próbowałem.

To skąd wiesz, że fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:49, Budo napisał:


Nie wiem czy odblokować sobie Kog Mawa... fajny champion i jeszcze nigdy go w grze nie
widziałem, ani nie próbowałem. Trochę lipa wydawać 6300 ip w ciemno, ale z drugiej strony
kusi mnie ^^


Ja nie żałuję wydanych na niego punktów, bo jest naprawdę ciekawy. A z odpowiednimi itemami robi sieczkę ze wszystkiego co się rusza kilkoma hitami. Warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:54, Madoc napisał:

To skąd wiesz, że fajny?


Przeczytałem jego opis w learning center i większość poradników o nim, widziałem jego spotlight i filmik z głosem. Na tej podstawie mogę powiedzieć, że prezentuje się ciekawie, tylko nie mogę być pewien do końca czy mi podpasi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 23:35, Budo napisał:

Przeczytałem jego opis w learning center i większość poradników o nim, widziałem jego
spotlight i filmik z głosem. Na tej podstawie mogę powiedzieć, że prezentuje się ciekawie,
tylko nie mogę być pewien do końca czy mi podpasi ^^


Wart swojej ceny, zabójca tanków ze swoim skillem "w" jeżeli robisz go pod ad. Raz też widziałem pod ap i jego ulti miażdżyło po prostu. Jeśli nie jesteś pewien czy wydawać 6,3k IP to poczekaj aż będzie darmowy, wtedy go sobie przetestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 23:35, Budo napisał:

Przeczytałem jego opis w learning center i większość poradników o nim, widziałem jego
spotlight i filmik z głosem. Na tej podstawie mogę powiedzieć, że prezentuje się ciekawie,
tylko nie mogę być pewien do końca czy mi podpasi ^^

Ja mam zasadę, że nigdy nie kupuję championów, którymi wcześniej nie grałem. Raz kupiłem Shaco, którym "ludzie fajnie grali", a po części bo mi się nudziło, i do tej pory nie nauczyłem się nim grać. Chociaż nie żałuję w sumie, bo jest całkiem zabawny i satysfakcjonujący w graniu, mimo że trudny do opanowania dla mnie.
BTW: Grałem Kogiem, fajny. Nie wiem czy wart swojej ceny, ale gra się nim przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem kupiłem Swaina w ciemno, widziałem go w akcji może z 3 razy, niebyłem pewny jakim bohaterem sie okaże w końcu 6,3k to nie mało, a mi znudziło sie granie blitzcrankiem i poszukiwałem jakiejś i trzeba przyznać ze jest to bohater dość ciekawy naprawde dobrze sobie radzi w pierwszej fazie gry hah a w ganku, ulti wymiata, niestety do 6 lvl jest jak kartka paieru, naprawdę łatwo go zgnieść gdy dojdzie do bliskiej konfrontacji ale na odleglosc kombo W E Q zajebiście odbiera życie z buildem pod ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 23:40, rtyrtyrty napisał:

Robię rune page dla pantheona, mam już 9x mark armor penetration, i 3x quint armor penetration.
jakie żółte i niebieskie runy wrzucić?

Niebieskie do cd reduction a żółte albo do resista albo do mana regeneration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 23:40, rtyrtyrty napisał:

Robię rune page dla pantheona, mam już 9x mark armor penetration, i 3x quint armor penetration.
jakie żółte i niebieskie runy wrzucić?


Mana regen per lvl seale i mana regen per lvl/magic resist per lvl glyphy. Cobys manamune''a nie kupowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, teraz to ja się nie mogę zalogować... invalid username and/or password combination. Zdarza się tak czasem, czy ktoś mi zwinął konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Blue stone''ach możesz bardzo długo trzymać ulti, a co za tym idzie - długa(dłuższa?) przeżywalność na teamfightach, nawet jak ładny dmg siedzi na tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 11:17, Budo napisał:


Fajnie, teraz to ja się nie mogę zalogować... invalid username and/or password combination.
Zdarza się tak czasem, czy ktoś mi zwinął konto?


Ja się zalogowałem, a nigdy nie przedtem nie miałem problemów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 10:44, wiader napisał:

> Robię rune page dla pantheona, mam już 9x mark armor penetration, i 3x quint armor
penetration.
> jakie żółte i niebieskie runy wrzucić?

Mana regen per lvl seale i mana regen per lvl/magic resist per lvl glyphy. Cobys manamune''a
nie kupowal.

I tak nie kupuje ;P


Zwykle tylko kupuje meki pendant(?) na start a potem sprzedaje gdy kupuje 6 item.


Chyba wezme cdr + mana regen, wczoraj dla sprawdzenia zagrałem z tymi runkami armor pen i jak kogoś trafiłem swoim ulti tak że był w środku, to zazwyczaj ginął nie ważne czy to była akali czy też kayle ze swoim ulti.

Ile tego CDR uzyskam z runek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować