Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 12:20, Ostrowiak napisał:

The legendary pimp Jax. Niezniszczalna bestia pod dodge.


Szczególnie jak dostanie combo od Annie, Veigara czy Ryze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upodobałem sobie ostatnio Nasusa i coraz lepiej mi nim idzie. Zbudowanie go na półtanka z redukcją CD i Trinity jest dla przeciwników klęską gdy się nastackuje SS (+jego boski slow). A zawsze gdy gram z kumplem, który bierze Siona pod AP to na linii rządzimy.
No i dzisiejszej nocy wbiłem nim pentakilla.

20101228125228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 23:01, miszcz929 napisał:

Zagraj ranked.

Mam jakieś 120 rozegranych meczów ranked, zasada jest podobna tylko ludzie bardziej się napinają.

@Wielki_Bubba
Akurat Nida to mój main i normalnie stosuje na niej trochę innego builda :) Zazwyczaj startuje mejais + mercury, potem biore Guinsoo, Lich bane, Zhonyas i Hextech/Rylai. Kiedyś grałem bardzo podobnie jak Ty mówisz, czyli pure ap, ale taka nidalee o ile się cholernie nie wyfarmi to nie jest dobrym wsparciem dla teamu. W tej grze, jako że dostałem kosmiczny zastrzyk gotówki w early to mogłem sobie pozwolić na zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 13:46, Selv napisał:

Cały czas nie mogę zrozumieć idei dbania o ELO w grach z randomami.

Teoretycznie jak się ma wyższe Elo to powinno się grać z innymi osobami o wysokim Elo - czyli mecze powinny być na wysokim poziomie. Ale nic nie poradzisz na to że jakiś totalny idiota wygra 20 gier pod rząd bo trafi mu się dobry team, nabije wysokie elo a potem ty dostaniesz 4 takich "pro" w jednej drużynie i przegrasz, bo każdy będzie się upierał że Master Yi musi isć w AP, Ezreal musi iść w AP i w ogóle najlepiej to żeby Trynda też budował AP bo tak jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym:

Ace in the Hole (Ultimate): Caitlyn takes time to line up the perfect shot, dealing massive damage to a single target at a huge range. Enemy champions can intercept the bullet for their ally.

To chyba takie coś, że celuje się jak spelami, a można zablokować jak skillshota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 14:29, IlMOD napisał:

To chyba takie coś, że celuje się jak spelami, a można zablokować jak skillshota?

Możliwe że to coś jak baton Ashe, tylko nie zadaje dmg w AoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem grę w Lola z jednym znajomym, obecnie mam na FL około 30 ludzi z którymi grywam premady, tylko premady. Około 20 z nich to polacy, paru francuzów i rosyjski premade gdzie czasem im brakuje 5tego.
Skoro ja mogłem znaleźć znajomych ingame to uważam, że każdy może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 14:24, Stein napisał:

Ktoś jeszcze ma problem z zalogowaniem się?

Client szwankuje. Dopiero po kilku minutach zalogowało mnie. Ciekawe jak z samą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:20, Ostrowiak napisał:

The legendary pimp Jax. Niezniszczalna bestia pod dodge.

Albo Pantheon, ale z nim to 50:50, ludzie albo lamią albo ownią.

Legendary Shit Jax. Dodge nie dziala na spelle, a i tak teraz nie da sie duzo dodga nastackowac (no chyba, ze budujesz 6x ninja tabi. Sprawdza sie na sorace, testowalem).

Panth dobry faceroll, do niszczenia slabiakow idealny.

@ktostam
US ma niestety jeszcze glupszych graczy niz EU

@necron1501
A widziales AD annie w akcji? 650 Range, wcale nie takie male base ad i aspd, stun, survive z E, pomocnik do dpsowania. Niby brzmi glupio ale tak sie sprawdza ze nikt by sie nie spodziewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.12.2010 o 15:43, Yawei napisał:

@necron1501
A widziales AD annie w akcji? 650 Range /.../


625 ;]
Co do Jaxa to on służy w drużynie do mocnego ściskania pośladków i grania jako 1,25. (4*1.25=5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:25, Niewiernus napisał:

Client szwankuje. Dopiero po kilku minutach zalogowało mnie. Ciekawe jak z samą grą...


Ale jakiego masz clienta? ACE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować