Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 22:49, Nightdew napisał:

Który build polecacie do olafa? ( ofc jungle ). Niby obydwa dobrze oceniane, ale nie
mogę się zdecydować.
http://leaguecraft.com/strategies/guide/8724-olaf-dps.xhtml
http://leaguecraft.com/strategies/guide/7697-the-way-of-the-warrior-pure-dps.xhtml

Zaden, po pierwsze primo build dobiera sie pod druzyne przeciwnika.
Po drugie primo wziales same pure dps buildy. Olafa buduje sie pod tanka lub poltanka jako ze tak czy inaczej ma dps z W i E.

No ale jesli juz chcesz tak wybierac to ten pierwszy build(latarnia, swiftnessy, starks, frozen mallet i the black cleaver), przy czym swiftnessy radzilbym wymienic na merce/ninja tabi.

@UP
nie bylo cie tam jak pisalem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 22:42, Niewiernus napisał:

Jednak nie. Jak ciągnąłem ja ACE miałem niestabilny poziom FPSów plus komputer wył jak
nie wiem...


Mam dokładnie tak samo i mam ACE. Co do fpsów to mam tak samo, ale sądze, że to przez to iż mój komputer jest starej generacji... bardzo starej.

20101228225612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi się wydaje, że już od jakiegoś czasu nie było sensu budować go na tanka. Zwłaszcza po niedawnym patchu Vicious Strikes health scaling changed to 0.5% at all ranks from 0.3/0.6/0.9/1.2/1.5%. Sam gościu w guidzie pisze ''''Olaf is going away from building hp, so this guide is even more actual than ever''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 23:09, Nightdew napisał:

Hmm mi się wydaje, że już od jakiegoś czasu nie było sensu budować go na tanka. Zwłaszcza
po niedawnym patchu Vicious Strikes health scaling changed to 0.5% at all ranks from
0.3/0.6/0.9/1.2/1.5%. Sam gościu w guidzie pisze ''''Olaf is going away from building
hp, so this guide is even more actual than ever''''

Jako dps bedziesz zbyt czesto padal.. Nie masz ani speeda ani rozpoczecia takiego jak Yi. Kiedys olaf w lategame byl wlasciwie niezniszczalny (pod tank builda). Teraz jest latwiejszy do zabicia co nie znaczy ze latwy. DPS olaf pada tak czy inaczej od razu. Wybieraj sam ale nie polecam itemow typu IEdge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 22:49, Nightdew napisał:

Który build polecacie do olafa? ( ofc jungle ). Niby obydwa dobrze oceniane, ale nie
mogę się zdecydować.
http://leaguecraft.com/strategies/guide/8724-olaf-dps.xhtml
http://leaguecraft.com/strategies/guide/7697-the-way-of-the-warrior-pure-dps.xhtml


A nie lepiej posluzyc sie buildami ludzi z high elo? (Przykladowo LilBallz - 28 miejsce w solo q na US). Olaf to tank, ktory swoj dps czerpie z bycia co raz bardziej tankowatym. Cloth armor, 5hp potow i do jungli. I potem:

1. Randuin''s Omen i merc boots
2. Phage -> Frozen Mallet
3. Jesli potrzeba MR to miedzy banshee''s veil, jesli armora lub wiecej DPSu to atma''s impaler. I dalej budowac sie pod team przeciwnika, z wlaczonym w i tak powinno sie miec juz ok. 200 ad + spam 340 TRUE dmgu.

Rozdawanie skilli: W Q W i od tego momentu taki priorytet: R > E > W > Q

Czemu nie bierze sie madreda? Bo olaf to nieziemsko szybki jungler bez niego. Q spam co sekunde, na wyzszym lvlu mozna i E podspamowac zeby zadac dmg i pasywe wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam coś takiego od około 2 dni, że gram, gram i nagle gra staje tzn. Wszyscy się ruszają zabijają mnie a ja nic nie mogę robić.. Później następuje wielki lagg i reconnecta muszę robić.. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że sam będę kombinował i właśnie dzisiaj grałem podobnym buildem. Z tą różnicą, że itemki trochę innej kolejności. Normalnie takiego dmgu to ja dawno nie robiłem. Grę skończyłem z 20 killami i ... 1 asystą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 11:40, Ostrowiak napisał:

klasyczny disconnect, albo wina twojego internetu albo serwery znowu są niestabilne


Raczej nie wina internetu, bo wcześniej było dobrze i tylko w lolu są problemy.. A to robi się męczące.. Już 3 razy podczas 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 11:46, B1SH0P napisał:

Raczej nie wina internetu, bo wcześniej było dobrze i tylko w lolu są problemy.. A to
robi się męczące.. Już 3 razy podczas 15 minut.


Raz pamiętam, że miałem taki mecz, iż w jednej chwili wywaliło tylu graczy, że było 2v3. Później jeszcze mnie wywaliło i było 1v3 no i oczywiście defeat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 11:37, B1SH0P napisał:

Czy tylko ja mam coś takiego od około 2 dni, że gram, gram i nagle gra staje tzn. Wszyscy
się ruszają zabijają mnie a ja nic nie mogę robić.. Później następuje wielki lagg i reconnecta
muszę robić.. Wie ktoś o co chodzi?


Ja też miałem dzisiaj ze znajomym to samo. Wygląda na to że to powszechny problem, także na serwerach US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczywiście tak jak piszą, że olaf w end game jest imba. A w pugach dość często dochodzi się do tej 40-50 min. W sumie moja czwarta gra, a prawie był penta kill gdybym nie musiał ganiać za garenem:( Po takiej małej ilości gier fajnie widzieć po zniszczeniu inh gj to our/your olaf:)

20101229130308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co grają na serwerze US - współczuję. Nie da się w ogóle grać... te 200 pinga tak strasznie przeszkadza grać, że to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 18:13, SiDi napisał:

Dla tych co grają na serwerze US - współczuję. Nie da się w ogóle grać... te 200 pinga
tak strasznie przeszkadza grać, że to się w głowie nie mieści.

Ja gram na US, nigdy nie miałem problemów z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 18:41, Madoc napisał:

Ja gram na US, nigdy nie miałem problemów z płynnością.


Gram na US tylko wtedy gdy EU nie działa. I na prawdę te opóźnienia są wnerwiające i gdy trafię na lepszy team albo taki który ma niziutkie pingi to zawsze mam wolniejszą reakcję o ten ułamek sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować