Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Akurat executioners jest niezlym itemem midgameowym dla na przyklad twitcha, crit i lifesteal naprawde sie na tej postaci przydaja (inną sprawą jest to, ze po nerfie twitcha jest on beznadziejny). Po prostu ten item sie na niektore postacie nadaje a na niektore nie (i raczej tylko mid/ poczatkowa faza lategame.)

@zabicie olafa w lategame
No niby mozna go zabic w koncu 5v1, ale prawdopodobnie zwieje. I wtedy mozna teamfightowac z reszta druzyny przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa, godzina 19:56 czasu polskiego, chat standardowo nie działa. Zostanie on włączony przed godziną 24:00 czasu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jaki jest wg Was najlepszy pasyw w grze, a jaki najsłabszy? Imo jednym z lepszych jest visionary od nunu. Małpa ma wizje i dlatego może rzucać darmowe spelle co jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:14, Budo napisał:

Jaki jest wg Was najlepszy pasyw w grze, a jaki najsłabszy? Imo jednym z lepszych jest
visionary od nunu. Małpa ma wizje i dlatego może rzucać darmowe spelle co jakiś czas
:P


Ja bardzo lubię pasyw Zileana, +8% expa więcej na cały team naprawdę daje przewagę...
Chociaż który najlepszy, a który najgorszy to musiałbym głębiej posiedzieć w temacie, bo zwyczajnie nie pamiętam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Chat system is experiencing technical issues.
We are currently working to resolve them.

Mogli by to sobie darować. Znam to na pamięć i jak ktoś mnie obudzi o 3 nad ranem to od razu z marszu mu tą regułkę podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:14, Budo napisał:

Jaki jest wg Was najlepszy pasyw w grze, a jaki najsłabszy? Imo jednym z lepszych jest
visionary od nunu. Małpa ma wizje i dlatego może rzucać darmowe spelle co jakiś czas
:P

Najlepszy jest pasyw Nidalee. Nie ma to jak sprint po krzakach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:14, Budo napisał:


Jaki jest wg Was najlepszy pasyw w grze, a jaki najsłabszy? Imo jednym z lepszych jest
visionary od nunu. Małpa ma wizje i dlatego może rzucać darmowe spelle co jakiś czas
:P

malph ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję szybką śmierć LoLa po wyjściu Doty2 albo innej tego typu gry która pokaże wysoki poziom. Jak kiedyś pisałem problemy z chatem i ogólnie problemy techniczne zwłaszcza na EU są "Legendary!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:56, Galadin napisał:

Przewiduję szybką śmierć LoLa po wyjściu Doty2 albo innej tego typu gry która pokaże
wysoki poziom. Jak kiedyś pisałem problemy z chatem i ogólnie problemy techniczne zwłaszcza
na EU są "Legendary!".

No, czekam na Dotę2 z niecierpliwością. LoL jest bardzo dobry, ale wiele rzeczy mi w nim nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bo przydała by się jakaś DotA HD ale bez takich efektów graficznych jak HoN, bo tam to choćbym nie wiem jak się starał, to praktycznie nic nie zauważam i często jest tak że zabijają mnie a ja nawet nie wiem że teamfight się skończył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:15, rtyrtyrty napisał:

Ja też bo przydała by się jakaś DotA HD ale bez takich efektów graficznych jak HoN, bo
tam to choćbym nie wiem jak się starał, to praktycznie nic nie zauważam i często jest
tak że zabijają mnie a ja nawet nie wiem że teamfight się skończył....

Ja mam często tak w LoLu. Nie żeby to był jakiś zarzut, po prostu czasem tyle się dzieje, że nawet trzymając spację nie wiem gdzie jest moja postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 00:02, piotrifek napisał:

najlepsza pasywa? - Poppy tak potrafi wkurzyć że głowa mała :] ( w sensie jeżeli atak
zabiera jej powyżej 10% hp to go zmniejsza o połowę)


agreed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe LoL zebrał u mnie plusa. Po zainstalowaniu Win7 w miejsce XP żadna gra sie nie odpala, a LoL działa :D
P.S. Formatowałem jedynie partycje systemową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 00:50, Ecko09 napisał:

Hehe LoL zebrał u mnie plusa. Po zainstalowaniu Win7 w miejsce XP żadna gra sie nie odpala,
a LoL działa :D
P.S. Formatowałem jedynie partycje systemową.

Nawet air`a instalować nie musiałeś? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak się zagalopowałem z tym plusem. To okienko, gdzie sie loguje itd. działa, ale jak już mi znalazło gre i team to nie chciało dalej ruszyć i mam leava ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować