Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Postanowiłem, że przestane kupować coraz to nowych championów i w końcu po tych ponad 600 rozegranych grach orunuję się.

Chcę, aby te runy były w miarę uniwersalne. Gram najczęściej Nasusem (domage-o-tank) i Olafem. Najbardziej zastanawiam się jakie kupić seale. Czy hp/lvl, których już z 5 mam kupionych, czy mana per sec per lvl, czy może coś jeszcze innego. Co polecacie?

Wiem, że sam powinienem sobie z tym poradzić, ale kompletnie nie wiem które seale są najlepsiejsze.

BTW, który skin do Olafa wam się bardziej podoba? Oprócz Brolafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Taki staż i jeszcze nie masz run?? Bez jaj :O
Runy- seale może na dodge, czerwone armor penetration, niebieskie magic resist, albo mana regen, a quinty flat hp i kuniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kup seale i glyphy na manaregen. Sa to najtansze mozliwe runy i jedne z najbardziej uzytecznych. Pozniej mozesz kupic flat hp quinty/flat ap quinty/ar pen quinty. Nastepnie marki na armor/magic pena, a potem inne runy wg upodobania postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2011 o 21:04, Budo napisał:

Taki staż i jeszcze nie masz run?? Bez jaj :O

Na początku uważałem je za głupotę, bo mało dają, a potem tak jakoś wychodziło, a to się kupiło tego championa, a to tego. Jak ja się cieszyłem jak uzbierałem na wszystkie 3 quinty. Hihi.

Dnia 03.01.2011 o 21:04, Budo napisał:

Runy- seale może na dodge, czerwone armor penetration, niebieskie magic resist, albo
mana regen, a quinty flat hp i kuniec.

czerwone i neibieskie to akurat wiedziałem (niebieskie sobie nawet już kupiłem - mresist, bo zawsze brakowało na tankach).
A mana regen to akurat bardziej opłaca się właśnie na sealach niż na niebieskich, bo są tańsze i więcej dają... To jest na prawdę dziwne...

Czyli tak, quinty mam, glyphy mam, teraz tylko trzeba zaktualizować marki i kupić te pieprzone seale, albo na dodge, albo na mreg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:28, Aku230 napisał:

Jeśli już to Kennen top, Morgana+Shen bot
Mid AD carry


Już tłumaczę dlaczego chcemy Morganę solo top. Jako że gramy i długo będziemy jeszcze grali premady normal a nie ranked, średnio w co 4 grze zaledwie trafiamy na junglera. W większości gier na topie jest nasz jeden vs dwóch przeciwników. Kennen tego nie wytrzyma tak dobrze jak Morgana. Sprawdziliśmy wiele razy. Owszem gdyby tam było 1vs1 to wtedy Kennen jest korzystniejszy, z tym się zgadzam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniety kennen powinien bez problemu utrzymac lane 1v2. Tylko przy bardzo niekorzystnym lane typu Janna+AD carry lub np taric+sion ma problemy, ale na takim elo dobrany duo lane jest naprawde rzadkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:48, Galadin napisał:

> Jeśli już to Kennen top, Morgana+Shen bot
> Mid AD carry

Już tłumaczę dlaczego chcemy Morganę solo top. Jako że gramy i długo będziemy jeszcze
grali premady normal a nie ranked, średnio w co 4 grze zaledwie trafiamy na junglera.
W większości gier na topie jest nasz jeden vs dwóch przeciwników. Kennen tego nie wytrzyma
tak dobrze jak Morgana. Sprawdziliśmy wiele razy. Owszem gdyby tam było 1vs1 to wtedy
Kennen jest korzystniejszy, z tym się zgadzam. :)

Trzeba zauważyć że Morgana ma chyba 10% spell vamp jako pasywke.
Więc nawet gdy zostanie zaatakowana i przeżyje, będzie mogła się potem szybko uleczyć.
Na Topie wytrzyma długo, ale nie koniecznie kogoś zabije ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 15:55, Gromo napisał:

> > Jakie są najszybsze sposoby na zdobycie gdzieś ok. 500 IP? Napewno First win
of
> The Day,
> > IP farm, a coś jeszcze?
> Wygrać mecz?
Ja pytam o szybki sposób. Z ludźmi przydzielonymi do gry nie da się grać.

First win of day daje ci ok.250IP + (o ile przez długi czas nie opuscileś/łaś żadnej gry) to za wygrana dostaniesz około 105 juz masz 355 i do tego IP Boost (o ile mozesz sobie pozwolic ;P) Albo wez yi na practic i w godzinke 150 zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:17, Markush napisał:

Na początku uważałem je za głupotę, bo mało dają, a potem tak jakoś wychodziło, a to
się kupiło tego championa, a to tego. Jak ja się cieszyłem jak uzbierałem na wszystkie
3 quinty. Hihi.


Mało dają? Właśnie dużo. Ja od razu jak mogłem kupować tier 3 runy to orunowałem całą postać, kaskę miałem odłożoną jak trzeba, a champy musiały poczekać. To tylko gra, ale liczy się wygrana, a runy dają przewagę, więc czemu zwlekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:55, Yawei napisał:

Ogarniety kennen powinien bez problemu utrzymac lane 1v2. Tylko przy bardzo niekorzystnym
lane typu Janna+AD carry lub np taric+sion ma problemy, ale na takim elo dobrany duo
lane jest naprawde rzadkoscia.


Ogarnięty Kennen nie ma szans z dwoma ogarniętymi przeciwnikami. Nie jest regułą że tylko goście z wysokim elo są dobrymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:48, Galadin napisał:

> Jeśli już to Kennen top, Morgana+Shen bot
> Mid AD carry

Już tłumaczę dlaczego chcemy Morganę solo top. Jako że gramy i długo będziemy jeszcze
grali premady normal a nie ranked, średnio w co 4 grze zaledwie trafiamy na junglera.
W większości gier na topie jest nasz jeden vs dwóch przeciwników. Kennen tego nie wytrzyma
tak dobrze jak Morgana. Sprawdziliśmy wiele razy. Owszem gdyby tam było 1vs1 to wtedy
Kennen jest korzystniejszy, z tym się zgadzam. :)


to może Nasus zamiast Morgany?
Ta przeróbka Zhonyi nie jest najlepsza dla Morgany

Tylko wtedy będziecie mieli 3 postacie z dużą przeżywalnością, więc można zamienić Shena na support czy coś co zadaje DMG jeśli się godzi ze stratą taunta lub zmienić Udyra na innego junglera

Poza tym, nawet jeśli zrobicie taki team jak mówisz, to 4 gości będzie bardzo blisko przeciwnika, jedynie ten AD carry nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 09:04, Markush napisał:

Caitlyn champion spotlight
http://www.youtube.com/watch?v=KFNFY6-gaDA



Haha, obczajcie najlepiej oceniane komentarze :D
Mi się ten champion nie podoba, jak chcą robić nowych champów, to niech zrobią coś oryginalnego... bo tutaj to niestety kalka, wzięli kilku champów, zmiksowali i wyszło to coś. Poza tym ten zasięg rozstawiania pułapek wygląda... dziwnie Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zbytnio się nie podoba, tak jak pisze Budo jest miksem innych champów. A do tego myślałem, że jej ulti będzie miało większy zasięg, a tu taki marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeśli te pułapki może z takiej odległości kłaść to powinni dla Teemo również tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 09:04, Markush napisał:

Caitlyn champion spotlight
http://www.youtube.com/watch?v=KFNFY6-gaDA


q-niezły zasięg i przechodzi przez minniony, wzięte od Eza.
w-tylko 2 pułapki na raz? I do tego w pełni widoczne? Eee...
e-no to już jest nawet fajne,-slow+blink...
r-zasięg faktycznie marny, do tego spory CD i obrażenia na filmie nie za wielkie...oby podczas gry było lepiej.

Ale i tak ją kupię, bo chcę mieć jakiegoś "świeżego" champa...i tak mam 15 k IP to co sobie będę żałował...

PS. I jej skiny też szału nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować