Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wytłumacz mi czemu należy maksować w? Uwielbiam świetne teorie, bez żadnego konkretnego przykładu. Tak trzeba. I już. A runy na manę mam, ale nie wystarczają one do kompletnego spamu. No chyba, że wszystkie możliwe sloty zapełnię maną, ale to dopiero będzie głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mozliwe sloty na sealach oraz wszystkie mozliwe sloty na glyphach. Owszem masz je zapelnic i to ma sens. Maxowanie W pozwala dluuugo zostac na lane oraz nie padac przy gankach. Z Q masz tylko lasthitowac, nie ma sensu "harrasowac" przeciwnikow jezeli ono i tak nic nie robi bez lepszych itemkow. Zawsze mozesz maxowac Q, zeby dostawac wiecej golda przy zabijaniu mobkow, ale zapewniam, ze wiecej sie wyfarmi po prostu bedac dluzej na lane.

PS. Wiedzialem ze ktos sie przyczepi, ze nie podalem powodu... Ludzie, przeczytajcie opisy umiejetnosci i sami sprobujcie wywnioskowac czemu jest tak a nie inaczej. Jak narazie mam wrazenie, ze duza czesc nie potrafi samodzielnie myslec co jednak w tej grze BARDZO sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gangplank często dostaje sololane tylko po to, aby robić deny na wrogim bohaterze (bohaterach). Wtedy się kupuje Dorans Ring (do regenu many) i łatwo się leczy W (które się maksuje, ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już może w miarę dobry build dla Caitlyn? Chciałem nią zagrać, ale nie jestem pewien jakie itemki kupować. Po dwóch customach wydaje mi się nawet ciekawa, choć jej pułapki są bezużyteczne.
Tak więc czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 13:05, sirufok napisał:

Ma ktoś już może w miarę dobry build dla Caitlyn? Chciałem nią zagrać, ale nie jestem
pewien jakie itemki kupować. Po dwóch customach wydaje mi się nawet ciekawa, choć jej
pułapki są bezużyteczne.
Tak więc czekam na propozycje.

Itemów ci nie podam, ale wydaje mi się że jak zrobisz ją crit/dmg będziesz łądny headshoty walić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrego buildu bo to nie jest lategamowy champion. Jak sie nafeedujesz to moze byc iedge na przyklad, Phantom Dancer i generalnie to co na ashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 13:30, filip29 napisał:

Jakie runki polecilibyście dla Anivii?
Kupiłem na razie Quinty flat HP i Marki Magic penetration i w sumie nie wiem co dalej.


seale mana reg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te nowe itemy to wiele magów jest teraz nieziemskich. Janna leczy za 300 na sekundę, tarcza chroni za 700 dmg... Albo je znerfią, albo usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników ACE. Może mi ktoś powiedzieć jak naprawić ten problem? Dodam, że ściągnąłem najnowszego patcha, nie działa. Ściągnąłem najnowszego clienta i nadal jest ten błąd. Jakieś rozwiązanie?

20110106181408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:00, SiDi napisał:

Przez te nowe itemy to wiele magów jest teraz nieziemskich. Janna leczy za 300 na sekundę,
tarcza chroni za 700 dmg... Albo je znerfią, albo usuną.


Przydałby się im nerf, bo masakra te itemy ><
Nie mówię, że jakiś mega mocny, ale niech trochę zmniejszą ability power bonus i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:00, SiDi napisał:

Przez te nowe itemy to wiele magów jest teraz nieziemskich. Janna leczy za 300 na sekundę,
tarcza chroni za 700 dmg... Albo je znerfią, albo usuną.

"We wanna make Infinity Edge for casters"
"And we wanna Rabadon''s Deathcap for physical DPS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:14, Stein napisał:

Do użytkowników ACE. Może mi ktoś powiedzieć jak naprawić ten problem? Dodam, że ściągnąłem
najnowszego patcha, nie działa. Ściągnąłem najnowszego clienta i nadal jest ten błąd.
Jakieś rozwiązanie?


http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=358&page=240
Zajrzyj na post Matricusa i spróbuj stamtąd ściągnąć HeroPak i Map1. Reszta tak jak w pkt. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:00, SiDi napisał:

Albo je znerfią, albo usuną.


No nerf (albo powrót do starego Zonaja)jest moim zdaniem konieczny.
Chociaż z drugiej strony bieganie 800AP Kennenem jest zabawne. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerf jest bezcelowy. Był jeden przedmiot znany jako Zhonya, cechował się podwyższaniem AP o 25% i stasisem. Jednakże nie każdy mag musiał stasisa używać, ale i tak kupował, bo to był jedyny racjonalny zakup.

Teraz magowie wymagający stasisa mają swój specjalistyczny item, zaś pure AP mają swój.

Porada? NIE FEEDUJCIE D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie miałem taki team z dupy. Kassadin (ja), Panth (dobry znajomy) i 3 randomów: Alistar, Soraka, Mundo przeciwko Shenowi, Cassiopei, Kassadinowi, Xinowi (jungler) oraz Kennenowi. Normalnie nigdy bym z takimi randomami nie zagrał, ale że to była moja ostatnia gra na dziś oraz już nie chciałem grać Shenem/Janną to postanowiłem "who cares". Wygrana po naszej stronie. Soraka dorobiła się prawie 500 AP to swoim ulti wyciągała nas wszystkich na lajcie dodatkowo moje 500 AP niszczyło wrogiego Kassadina oraz Kennena, na których się rzucałem. Fajna gra. Na początku było widać ich przewagę, ale potem już dostawali w dupę. Dobrze że te dwa heale mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować