Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zmieniam zdanie co do Soraki. Z tymi nowymi itemami jest osom. Leczyła za blisko 500 hp a jak walnęła ulti to każdy teamfight mogliśmy wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 12:15, astradamus napisał:

Riot zjebał grę przez tego patcha, trynda jak się nażre to koniec, można robić surrender albo stac na respie.


Muszę potwierdzić. Exhaust stał się useless, dobry Trynd jest teraz nie do powstrzymania chyba że będziemy obierali go na pierwszy cel, stunowali, silentowali itd ale to i tak nic nie daje bo przez 6 sekund my jemu nic nie robimy a on i jego koledzy mordują w teamfighcie. Teraz najlepszy sposób na niego jaki widzę to trucizny lub inny damage over second plus ignite wrzucone w odpowiedniej chwili. O ile ktoś przeżyje do końca jego ulti. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostro przesadzacie, wystarczą 2 stuny (np sion -> taric) i tak czy inaczej bedzie musial uciekac bo ulti mu sie juz skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste. Zazwyczaj jak gram w teamie to staramy się przeanalizować sytuację po early i mid game i wybierać na główny cel największego ogara. Teoretycznie logiczne, ale z drugiej strony często w późniejszej fazie okazuje się że ten który ogarniał na początku pod koniec niewiele robi a mordują ci którzy strasznie lamili i nagle ich olśniło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:52, Stein napisał:

Czy
jeszcze
komuś
LoL
nie
działa
czy
tylko
mnie?


Mnie EU nadal nie śmiga, US działa. I coś się z forum popsuło albo z moim kompem/przeglądarką (chociaż dopiero co czyściłem tymczasowe i cookies itd) bo każdy wyraz w oddzielnej linii mi się ustawia gdy odpowiadam na posty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 15:29, Madoc napisał:

Mam
to
samo.


Mam to samo


A mi LoL EU nie działa, tzn mam queue ale 15 minut czasu, podejrzewam że nawet jak to wyczekam to będzie jeszcze trwało a potem będą lagi w grze itp a na koniec dostanę disconnecta sekundę przed rozwaleniem im nexusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:08, Hummer napisał:

Chcę
taki
pro
team
zawsze
;<

Ja to bym chciał dobry team na solo ranked, bo jak nie gram premade to zazwyczaj dostaje po dupie.(tzn. mój team, feederzy, czasami leaver)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować