Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 18:40, Ostrowiak napisał:

Usadź go przed swoim kompem i niech zrobi co trzeba :3

Jeżeli byłaby taka możliwość to bym pytał? Mieszka jakieś 8 godzin od mojego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:50, Mange napisał:


> To czemu najwięcej punktów mają jednak Ci najlepsi gracze ?
Mają sponsorów ? hsGG za noszenie koszulki podczas stremow dostaje w ch** RP


Nawet gdyby, to jaki to ma związek ? Skiny wygrywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ostrowiak
To tez rob carry. A jezeli sa w stanie pocarriowac gre to jednak sa najlepsi. Poza tym hotshot gra nidalee ktora carry nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:46, Ecko09 napisał:

Warwick/Udyr biegający na linię dają rade? Czy koniecznie muszą biegać do tej dżungli?

Dają rade ale troche dluzej zajmuje im zbieranie kasy i expa imo ;] na linie ustawia sie inne masterisy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2011 o 19:07, Wielki_Bubba napisał:

Nawet gdyby, to jaki to ma związek ? Skiny wygrywają ?

Źle zrozumiałem twoje pytanie :D Potraktuj jakby tamtej odpowiedzi w ogule nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak rzucam LoL. Przynajmniej do czasu znalezienia porządnej i stałej ekipy do gry. Jak nie noob i feeder w jednym, tak rage quiter. Denerwujące to jest. Już wiem czemu nie na widzę gier opartych o teamplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:43, Gromo napisał:

Chyba jednak rzucam LoL. Przynajmniej do czasu znalezienia porządnej i stałej ekipy do
gry. Jak nie noob i feeder w jednym, tak rage quiter. Denerwujące to jest. Już wiem czemu
nie na widzę gier opartych o teamplay.

Nie zniechęcaj się tak łatwo, ja gram tylko z jednym kumplem, pewnie że lepiej z pięcioma ale nie wszystkich do siebie przyciąga ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:43, Gromo napisał:

Chyba jednak rzucam LoL. Przynajmniej do czasu znalezienia porządnej i stałej ekipy do
gry. Jak nie noob i feeder w jednym, tak rage quiter. Denerwujące to jest. Już wiem czemu
nie na widzę gier opartych o teamplay.


Moja lista ogarniętych ludzi poznanych głównie in game sięga już 80 luda, nie narzekam na brak ludzi do gry. ;P Pora wysyłać sporo invów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:59, Burczyn napisał:

> Chyba jednak rzucam LoL. Przynajmniej do czasu znalezienia porządnej i stałej ekipy
do
> gry. Jak nie noob i feeder w jednym, tak rage quiter. Denerwujące to jest. Już wiem
czemu
> nie na widzę gier opartych o teamplay.

Moja lista ogarniętych ludzi poznanych głównie in game sięga już 80 luda, nie narzekam
na brak ludzi do gry. ;P Pora wysyłać sporo invów...

U mnie jest podobnie, ja mam jakichś 50 znajomych z czego połowa to polacy poznani w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:59, Burczyn napisał:

Moja lista ogarniętych ludzi poznanych głównie in game sięga już 80 luda, nie narzekam
na brak ludzi do gry. ;P Pora wysyłać sporo invów...


Coraz ładniej nam idzie w premadach. Ma się chociaż pewność, że nie gra się z żadnym rage quiterem czy innym gościem, któy po 5 minutach gry przypomina sobie, że musi wyjść na miasto zrobić zakupy, zostawiając tym samym team na lodzie. A i śmieszniej jest. ;D

20110111203944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam dzisiejszej mojej gry nie przebijesz XD W ciągu 30 minut 2 kolesi wyszło 36 razy... DC i Reconnect xD W końcu nie wytrzymali i wyszli całkowicie.

BTW. Podaj nicka zawsze więcej luda ogarniętego się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:10, NdysH napisał:

E tam dzisiejszej mojej gry nie przebijesz XD W ciągu 30 minut 2 kolesi wyszło 36 razy...
DC i Reconnect xD W końcu nie wytrzymali i wyszli całkowicie.

BTW. Podaj nicka zawsze więcej luda ogarniętego się przyda :D


Ziomus, EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:12, RhastA napisał:

>
Gracie bez voice chata?


Bez, ale mój mikrofon jest w ciągłej gotowości, a i jakiś serwer ts3 się znajdzie. Niech tylko Burczyn podłączy swój. :)

@NdysH
Molith. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:15, Budo napisał:

/.../

A ja się zastanawiałem co za jełop mi zaproszenie wysyła xD
A co ze starym kontem?


Ziomus to smurf :P Testuje tam sobie inne postacie i mniej bluzgam na innych. Ale chyba zacznę tam grać tylko customy by dobić do 30 lvla i mieć spokój, bo to co spotykam na 20 poziomie to woła o pomstę do nieba. Nie ma sensu tam grać żadnymi tankami czy junglerami. Trzeba brać Akali, Eve, Shaco (bądź podobnych bohaterów), którzy wyskakują z dupy rozwalają i uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować