Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 21:52, Burczyn napisał:

Nawet nie wiesz jak ją podrażnisz kupując oracel.

Ostatnio grałem Ryzem, zadawałem ogromne obrażenia, więc Akali szła w 3 sekundy, jedyne co ją ratowało, to zasłona. Ale szkoda mi było kasy na Oracle''a, bo i tak nie stanowiła zagrożenia.

Fajnie gra się TFem przeciw Akali. Dobrze użyte ulti może ją nieźle zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:56, Madoc napisał:

Ostatnio grałem Ryzem, zadawałem ogromne obrażenia, więc Akali szła w 3 sekundy, jedyne
co ją ratowało, to zasłona. Ale szkoda mi było kasy na Oracle''a, bo i tak nie stanowiła
zagrożenia.

Ale jeśli stanowi zagrożenie to oracel to bd. dobre wyjście. Dzięki zasłonie może dobijać z zaskoczenia, a w dodatku w połączeniu z flashem stanowi świetny tryb ucieczki.

Dnia 11.01.2011 o 21:56, Madoc napisał:

Fajnie gra się TFem przeciw Akali. Dobrze użyte ulti może ją nieźle zaskoczyć.

Każdego może zaskoczyć, szczególnie postacie oparte na stealthu. :D Jedno z lepszych ulti in game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:20, Burczyn napisał:

> Ja[m-I], riot powinien zrobić dozwolenie na tylko 2 stuny w teamie. Bo to jest masarka

> 5 stunów i gówno mozesz zrobić.

Nerwusek. :>


No przepraszam bardzo - ileż można to wychodziło 14 sekund na stunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:27, astradamus napisał:

> > Ja[m-I], riot powinien zrobić dozwolenie na tylko 2 stuny w teamie. Bo to jest
masarka
>
> > 5 stunów i gówno mozesz zrobić.
>
> Nerwusek. :>

No przepraszam bardzo - ileż można to wychodziło 14 sekund na stunie


a) jak masz problem ze stunami to moze sam zacznij ich uzywac. to calkiem dobra taktyka.
b) merc treads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 00:43, Shiroraikou napisał:

No dobra ale od czegoś masz team który w tym czasie coś robi nieprawdaż? Jeśli ktoś focusuje
ciebie to znaczy że jest odkryty na innych zazwyczaj.


Dokładnie. A kolejna sprawa to co to za team który czeka ze stunem tylko na jednego gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o Riot dał ip boosta na 4 winy ^^ Może już dzisiaj WW będzie =)

mefiperes & SiDi
Wysłałem wam invy. Nick ten sam co tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przed chwilą miałem meczyk tfem :D Nie dość, że przeciwnicy padali jak muchy to gangi i dobijanie uciekinierów wychodziło mi nad wyraz dobrze. Trynd miał 1350 winów, dawno nie spotkałem gościa z tak duża iloscią gier.

20110112092103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:02, Burczyn napisał:

Ale jeśli stanowi zagrożenie to oracel to bd. dobre wyjście. Dzięki zasłonie może dobijać
z zaskoczenia, a w dodatku w połączeniu z flashem stanowi świetny tryb ucieczki.

Flesza powinni usunąć. Nie ma nic bardziej irytującego niż półmartwy przeciwnik uciekający flashem.

Dnia 11.01.2011 o 22:02, Burczyn napisał:

Każdego może zaskoczyć, szczególnie postacie oparte na stealthu. :D Jedno z lepszych
ulti in game.

No, TF jest moją ulubioną postacią. Mimo że nie gram nim za dobrze, gra mi się nim najprzyjemniej. Poza tym design tej postaci bardzo mi odpowiada (Gambit jest moim ulubionym X-menem w końcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 08:43, Mange napisał:


mefiperes & SiDi
Wysłałem wam invy. Nick ten sam co tutaj.


Haha :D Podałem tutaj nick smurfa i jeszcze wiele osób poza Tobą wysłało zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 11:16, Madoc napisał:

> Ale jeśli stanowi zagrożenie to oracel to bd. dobre wyjście. Dzięki zasłonie może
dobijać
> z zaskoczenia, a w dodatku w połączeniu z flashem stanowi świetny tryb ucieczki.

Flesza powinni usunąć. Nie ma nic bardziej irytującego niż półmartwy przeciwnik uciekający
flashem.

> Każdego może zaskoczyć, szczególnie postacie oparte na stealthu. :D Jedno z lepszych

> ulti in game.
No, TF jest moją ulubioną postacią. Mimo że nie gram nim za dobrze, gra mi się nim najprzyjemniej.
Poza tym design tej postaci bardzo mi odpowiada (Gambit jest moim ulubionym X-menem w
końcu).



Usunac flasha? Zdajesz sobie sprawe, ze wtedy trzebaby bylo rebalancowac znowu wiekszosc champow? Juz nawet usuniecie gubienia projectaili bylo duzym nerfem. Usuniecie go by bylo jedna z glupszych rzeczy zrobionych przez Riot. Co do uciekajacych postaci.. A ty masz blocka na flasha? Tez mozesz uciekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 12:14, Yawei napisał:

Usunac flasha? Zdajesz sobie sprawe, ze wtedy trzebaby bylo rebalancowac znowu wiekszosc
champow? Juz nawet usuniecie gubienia projectaili bylo duzym nerfem. Usuniecie go by
bylo jedna z glupszych rzeczy zrobionych przez Riot. Co do uciekajacych postaci.. A ty
masz blocka na flasha? Tez mozesz uciekac...

To strasznie fajnie. Jak ja będę uciekał, to nie zmieni tego, że oni nadal będą uciekać. Ja bym się najbardziej cieszył, jakby pousuwali wszystkie te dodatkowe zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... czy komuś jeszcze nie działają staty po meczu? Tzn gra się kończy i mi się nie włączają staty ale informacja że "This game is no longer Exist"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 14:13, Maddey napisał:

Bardzo fajnie z tym boostem, może do końca tygodnia będę miał 6k :D
Pierwszy raz dojdę do tej liczby z moim lenistwem ;)

Ja dzięki boostowi zdobyłem dziś WW, a liczyłem, że będę go miał w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować