Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dowod na to, ze elo hell NIE istnieje. Nie gralem w lola rowny miesiac, wszedlem na konto (nie moje), ktore w rzekomym elo hell sie znajduje, wybralem beznadziejna postac i kupowalem beznadziejne itemy. Latwizna. Jak ktos jest slaby to i ma niskie elo, taka prawda.

edit: gralem gp jbc

20110208115314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co lepiej- dać się zabić, ale ratować wieżę, czy ratować siebie, ale stracić wieżę (a jeśli nie stracić, to żeby zgarnęła trochę hitów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 13:00, Budo napisał:

Co lepiej- dać się zabić, ale ratować wieżę, czy ratować siebie, ale stracić wieżę (a
jeśli nie stracić, to żeby zgarnęła trochę hitów).

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Czasem warto zginąć, a czasem z góry widać, że sytuacja jest przegrana i twoja "ofiara" i tak wiele nie da. Zależy też kto jest na linii - jesli miałbyś zginąć i nakarmić wrogiego carry, to też co innego jak będzie to tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo istnieje rowniez na normalach, tylko ze nie jest pokazywane. A przy dziesieciu winach na - na pewno jest ono ponizej 1200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 15:57, IlMOD napisał:

Lolbase chyba kiedyś pokazywał Elo z normali


Przed season one, bo wtedy było ono zapisywane w logach i każdy sam mógł je tam zobaczyć. Potem to usunęli, chcąc promować granie w rankedach, bo tylko tam masz ELO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 15:30, wiader napisał:

Elo istnieje rowniez na normalach]


Niby jak może istnieć jak na normalach nawet matchmaking nie działa. Po season 1. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 11:53, wiader napisał:

Dowod na to, ze elo hell NIE istnieje. Nie gralem w lola rowny miesiac, wszedlem na konto
(nie moje), ktore w rzekomym elo hell sie znajduje, wybralem beznadziejna postac i kupowalem
beznadziejne itemy. Latwizna. Jak ktos jest slaby to i ma niskie elo, taka prawda.

edit: gralem gp jbc

15/4/15 to są zaledwie dobre staty na normalu do tego z takim ratio. Nic wielkiego wyciągnąć takie staty. W normalu to ja nawet ownie jako teemo ( w rankedach nawet go nie biorę bo jeśli trafie na ogarniętego przeciwnika to teemo sux). Ostatnio miałem mecz 4vs5, bo od nas wyszedł na początku i udało mi się quadra kill wbić. Mecz oczywiście wygramy bo z grzybka lux prawie pół hp zchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2011 o 17:24, Mange napisał:

15/4/15 to są zaledwie dobre staty na normalu do tego z takim ratio. Nic wielkiego wyciągnąć
takie staty. W normalu to ja nawet ownie jako teemo ( w rankedach nawet go nie biorę
bo jeśli trafie na ogarniętego przeciwnika to teemo sux). Ostatnio miałem mecz 4vs5,
bo od nas wyszedł na początku i udało mi się quadra kill wbić. Mecz oczywiście wygramy
bo z grzybka lux prawie pół hp zchodziło.


Jak grasz AP teemo to się nie dziwie, że sux jak trafiasz na ogarniętych wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 18:01, Ostrowiak napisał:

na normal są leaverzy i trolle

na ranked są OMF UNINSTALL KID IM GONNA afkerzy

proste

I jeszcze im the god my team is so sh**** ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 17:44, gogiell napisał:

Jak grasz AP teemo to się nie dziwie, że sux jak trafiasz na ogarniętych wrogów.

Ja gram AP/AS teemo i nie widze innej drogi na budowanie go. Carry nigdy nie był i nie będzie, nukerem w stylu annie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 18:53, Kryhuu napisał:

Ja gram AP/AS teemo i nie widze innej drogi na budowanie go. Carry nigdy nie był i nie
będzie, nukerem w stylu annie też nie.

Albo jako hybryda czyli nashoor,gunisso,malady i mozna z trinity sie pobawic jeszcze ;] to tez działa w sumie wole go tak niz full ap ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować