Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Po Ashe, Lux, Morganie zabrałem się za Cho Gatha. Całkiem fajna postać, mimo iż wydaje się to szaleństwem to lubię grać nim na midzie : D Nie ma nic lepszego niż Cho Gath na 15lvlu w 15 minucie gry z ponad 3500hp.

Zdjęcie: a zginąłem, bo chciałem rozwalić turreta na ich respie T_T

20110222073335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem najlepszą grę ranked. I drużyna przeciwna i moja ogarniała bardzo dobrze. Bardzo długo mecz był wyrównany ale gdy staty byly 23/21 zaczęliśmy powoli odstawać. Pierwszy raz w ranked zmusili mnie do kupna klepsydry przed czapką. Powoli rośnie mi elo. Z 1100 udało mi się wejść na 1299. No i staty kennen 17 winów 5 porażek :D Jak ktoś jest chętny na duo to można czasem pograć. W teamie mogę robić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pamiętam jak pierwszy raz zagrałem Cho to też gra wygrana była przez surrender przeciwnika ;d jeszcze kupiłem na niego raz w życiu Leviathana ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:00, Ecko09 napisał:

Oo na EU rozdają IP boosty na 10 winów. Ja swojego już mam ;]

co to jest ip boost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:00, Ecko09 napisał:

Oo na EU rozdają IP boosty na 10 winów. Ja swojego już mam ;]

Jak można go otrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:16, Miltek napisał:

Jak można go otrzymać ?


Każdy kto grał w ostatnim czasie otrzyma go w ciągu 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 12:11, Burczyn napisał:

Zainteresowałem się junglą.

Olaf czy WW?


WW bo możesz tylko spamować autoatak, wybierać losowe itemy, nie kupować potionów i mieć zły build a i tak dasz radę junglować. No i to po prostu świetny ganker, zwłaszcza od 6 levela.
Olafem z kolei aż tak łatwo nie jest. Skuteczność ganku zależy w 80% od tego czy trafisz swoim Q, samo junglowanie też jest bardziej ryzykowne (po golemie mi zostaje z 10% hp więc jak ktoś postanowi cię akurat zgankować to szanse na przeżycie masz koło 0%). No i bez dobrych run jest dosyć ciężko.


O, i pytanko ode mnie:
Sona - opłaca się ją jeszcze wybierać? Czy po tych wszystkich nerfach stała się bezużyteczna?
No i jeszcze coś - czy Karma w ogóle się do czegoś nadaje? Bo ilekroć ją widzę we wrogim teamie to już wiem że wygrałem...Czy może w rzeczywistości nie jest z nią aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 13:22, ziptofaf napisał:

> Zainteresowałem się junglą.
>
> Olaf czy WW?

WW bo możesz tylko spamować autoatak, wybierać losowe itemy, nie kupować potionów i mieć
zły build a i tak dasz radę junglować. No i to po prostu świetny ganker, zwłaszcza od
6 levela.
Olafem z kolei aż tak łatwo nie jest. Skuteczność ganku zależy w 80% od tego czy trafisz
swoim Q, samo junglowanie też jest bardziej ryzykowne (po golemie mi zostaje z 10% hp
więc jak ktoś postanowi cię akurat zgankować to szanse na przeżycie masz koło 0%). No
i bez dobrych run jest dosyć ciężko.

Ok.
Mozesz tez nie zaczynac od golema i zmniejszyc prawdopodobienstwo ganku o duuzo (bo nie bede dawal bzdurnych procentow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 13:25, Yawei napisał:

Mozesz tez nie zaczynac od golema i zmniejszyc prawdopodobienstwo ganku o duuzo (bo nie
bede dawal bzdurnych procentow).


No ja osobiście wolę zaczynać od wilków, potem duchy i dopiero potem golem - mając drugi level jest o wiele łatwiej. Tylko że zaczynanie od golema jest po prostu najpopularniejsze, dlatego o tym wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 13:27, ziptofaf napisał:

> Mozesz tez nie zaczynac od golema i zmniejszyc prawdopodobienstwo ganku o duuzo
(bo nie
> bede dawal bzdurnych procentow).

No ja osobiście wolę zaczynać od wilków, potem duchy i dopiero potem golem - mając drugi
level jest o wiele łatwiej. Tylko że zaczynanie od golema jest po prostu najpopularniejsze,
dlatego o tym wspomniałem.

A nie probowales zaczac od wraithow, smitujac duzego? Mniej hp sie traci i szybciej idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 14:14, necron1501 napisał:

Ma ktoś jakąś tabelkę lub stronę jak oblicza się to słynne ELo?


Tak, grasz rankedy. Na normalach od 100 winów więcej od lose możesz uważać się za dobrego. Chyba, że grasz same premade, to tam troche łatwiej zrobić to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować