Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2011 o 23:40, Budo napisał:

Kog Maw disagrees xD
A szczególnie jego emoty xD

Ok, Butterfly Kog''Maw jest mniej więcej tak uroczy jak biegające saplingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1015 ELO, it`s so cool - 7 rankedów przegranych pod rząd (lulz). Dobra, 2 razy grałem słabo i zwaliłem sprawę, ale trafienie na 5 tardów pod rząd... Nawet nie mam ochoty wybijać się z tego syfu, bo trafiam na większych idiotów niż na normalach. Koleś miał brać tanka, a pickuje morde, którym boi się wbić w TFa, czy inny pacjent który postanowił ze zagra sobie random postacią - padło na Twisteda, po czym szybciuteńko lock-in. staty 1/10... Później postanowiłem sobie zagrać Amumu i oczywiście nikt nie potrafił wycarryować mi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 15:37, IlMOD napisał:

Ja to mam na "smartcaście", wtedy dopiero zaczynają się epickie ucieczki...

Na smartcaścię boli parę innych skilli ;p. Ult Malaphite`a czasami ładnie można tak przy hardkorzyć jak się przyśpi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 19:40, Budo napisał:

> Trundle tez jest no brainowy. Tez przy 2 skillach nie wybierasz konkretnego targeta.

> Tez autoattackujesz, tylko numerki ma gorsze w skillach wiec sie mniej sprawdza
jako
> to co okreslacie mianem facerolla. Gdyby tylko minimalnie mu zwiekszyc te numerki
to
> tez bylby "facerollem", ale to po prostu sila postaci. W trundlu naprawde nie ma
nic
> skillowego...

Oczywiście, że jest. Musisz wiedzieć kiedy i na kim użyć ulti, komu wyssać dmg, gdzie
rzucić contaminate, żeby było dobrze, a do tego musisz uważać na pillar of filth, bo
źle rzucony tylko przeszkadza. W Xinie nie ma nic takiego, nie musisz o niczym myśleć,
po prostu lecisz E, a potem wszystko naraz.


Na tej zasadzie. Na xinie muszisz stargetowac odpowiednia osobe, uzyc w odpowiednim moemencie ulti i nie zmarnowac za szybko E. "Musisz umiec w dobra osobe ulti odpalic" A co to za problem? Rzucasz albo na tanka albo na kogos kogo chcesz szybko wylaczyc z gry. Pillarem blokujesz przeciwnikom ucieczke i odgradzasz sie od przeciwnikow gdy musisz uciekac. Nie ma zadnej filozofii wiekszej niz na xinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:32, sirufok napisał:

Piątkowy wieczór i nie ma teraz kolejki na serwer? Dziwne...

Ludzie postanowili wyjść i zagrać w LoLa na żywo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:20, mlynar911 napisał:

> Piątkowy wieczór i nie ma teraz kolejki na serwer? Dziwne...
Ludzie postanowili wyjść i zagrać w LoLa na żywo ;p

HAHAHAHAHAHAHA, ze w sensie ze udaja ze graja w lola? ktos wymyslil taka gre? chyba ze nie lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:22, Yawei napisał:

HAHAHAHAHAHAHA, ze w sensie ze udaja ze graja w lola? ktos wymyslil taka gre? chyba ze
nie lapie

Taa łatwo w nią zagrać. Bierzesz wielką pałę z drewna i walisz się po łbie a ktoś ze znajomych zgaduje ktgo udajesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:27, mlynar911 napisał:

> HAHAHAHAHAHAHA, ze w sensie ze udaja ze graja w lola? ktos wymyslil taka gre? chyba
ze
> nie lapie
Taa łatwo w nią zagrać. Bierzesz wielką pałę z drewna i walisz się po łbie a ktoś ze
znajomych zgaduje ktgo udajesz ....


Fajnie się bawicie z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, nie zgadzam się. Szczególnie pillar można łatwo spieprzyć, blokując dostęp ally, albo zamykając sobie drogę ucieczki. Poza tym już z założenia debuffy są bardziej wymagające niż czysty dmg i nic poza tym. Eot z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wg was Jarvan IV jest op? 2 razy go widziałem w akcji i w pierwszym meczu mogę powiedzieć, że sam wygrał grę (ale był troche nafeedowany) a w drugiej był dobry i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 10:17, Stein napisał:

Czy wg was Jarvan IV jest op? 2 razy go widziałem w akcji i w pierwszym meczu mogę powiedzieć,
że sam wygrał grę (ale był troche nafeedowany) a w drugiej był dobry i tyle.


W żadnym wypadku. Jest mocny i tyle, ale bez przesady. Zaraz pewnie jakiś Yawei wyskoczy, ze na 14k elo jest bezużyteczny, ale kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, po kliknięciu ikonki lola wyskakuje menu główne i cały czas stoi na retrieving version information... Więc nie mogę kliknąć play. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować