Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 13:48, Ostrowiak napisał:

Magma Chamber nie wejdzie przed update grafiki, a update grafiki zapewne w Season 2.


A Season 2 wyjdzie dopiero jak wyjdzie Duke Nukem Forever, czyli za 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że gram już tyle czasu takiej sytuacji jak przed chwilą nigdy nie doświadczyłem:D Już na samym początku nie chciało mnie wpuścić do gry. Po kilku próbach restart kompa. Po restarcie dziwne, ale mnie wpuściło. Widzę 4 osoby u mnie w bazie na 1 lev a u nich kata i malph na 11. Po 10 s dostaje dc i w grze komunikat reconect : yes or no. Spamuje Yes i niby wracam, ale moby stoją w miejscu itd. Wreszcie dałem No i wyskoczyło menu zakończenia gry. U mnie wszyscy jako leaver i do statusu 1 leave więcej tylko ja zdołałem tego uniknąć (pewnie przez spamowanie:D) Dziwne, że nikt u nich nie miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:09, Nightdew napisał:

Mimo, że gram już tyle czasu takiej sytuacji jak przed chwilą nigdy nie doświadczyłem:D
Już na samym początku nie chciało mnie wpuścić do gry. Po kilku próbach restart kompa.
Po restarcie dziwne, ale mnie wpuściło. Widzę 4 osoby u mnie w bazie na 1 lev a u nich
kata i malph na 11. Po 10 s dostaje dc i w grze komunikat reconect : yes or no. Spamuje
Yes i niby wracam, ale moby stoją w miejscu itd. Wreszcie dałem No i wyskoczyło menu
zakończenia gry. U mnie wszyscy jako leaver i do statusu 1 leave więcej tylko ja zdołałem
tego uniknąć (pewnie przez spamowanie:D) Dziwne, że nikt u nich nie miał takich problemów.


Miałem identyczną sytuację wczoraj, tyle, że dało mi Loss Forgiven a nie leave. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przeniosłem się na eu, i jakoś nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemnych sytuacji, jestem jakiś wyjątkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:40, Maddey napisał:

Ja niedawno przeniosłem się na eu, i jakoś nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemnych sytuacji,
jestem jakiś wyjątkowy?

Zależy w którą stronę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:50, Stein napisał:

Mój dzisiejszy ranked... ciekawe czy wygrałem, w końcu creep war!

Mi nie zaliczyło tego. Najśmieszniejsze jest to, że Riot ''zaznaczył'' moją porażkę, która obeszła się bez problemów ze strony serwera, jako Loss Forgiven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:30, Ecko09 napisał:

> >

Hmm mówisz, żeby nie brać run na armor?

Tak moim zdaniem Magic Pen spisuje się świetnie, sam mam identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest po prostu śmieszne co się dzisiaj dzieje. Teraz już nawet jak są problemy to nie zamykają serwerów na offline tylko mają w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby komus chcialo sie testowac ap amumu to mowie ze nie warto... Nie ma jak harrasowac przeciwnika tak jak innymi ap postaciami wiec nawet niezle przeliczniki nic nie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:37, Maddey napisał:

A piąty Demacian?


1. Lux
2. Galio
3. Garen
4. Xin
5. Jarvan

ew. gdzieś tam Poppy zamiast któregoś dpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 22:02, Ecko09 napisał:

W empiku dostanę paysafecard? Tylko niech nikt mi nawet nie wspomina o tej stronce...

Dostaniesz tylko weź tą za 50 zeta, z powodu słabego kursu złotówki karta za 20 zeta nie pozwala dokonać zakupu za 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stronka, z której mogę za kasę zamówić RP? Tylko żeby w grę nie wchodzić. A w empiku nie chce spraw załatwiać..
EDIT: Dlaczego nie przez grę? Bo nie mogę teraz :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 22:38, Ezio napisał:

A w empiku nie chce spraw załatwiać..


Czemu? Albo zrobią karpia i spojrzą na Ciebie jak na idiotę, albo dadzą Ci kartę paysafe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować