Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 11:37, Madoc napisał:

Czym się różni Co-op vs. AI od zwykłego customa z kolegami?


Zapewne tym, że w customie boty są głusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W customach jest tylko AI na poziomie basic, podczas gdy w coopie mamy do wyboru poziomy dla początkujących i zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najbardziej lubię grać junglerami, ale już od jakiegoś czasu nie tylko wysokie staty mam, ale również farma super poszła do przodu. Często zdarzają się gry, że jestem 1st w farmie. Ostatnio olafem co wydawało mi się normalne, ale żeby nawet shaco?:D Farma: http://screenshot.xfire.com/s/111671186-4.jpg A gra się skończyła na 11/1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:05, Ecko09 napisał:

Annie bot zdjął mnie na 2 hity pozdro :D

boty zdejmowały moich ludzi z teamu często, mnie możne raz albo 2 :) ledwo co wygrałem wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:05, Ecko09 napisał:

Annie bot zdjął mnie na 2 hity pozdro :D

Ania teraz wymiata, jej combo z pedomiśkiem w ganku magia, jak przy tym cisną na wieże dopiero w end game słabną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 23:12, Budo napisał:

Skoro zadajesz takie pytania to znaczy, że jeszcze nie czas na ranked O_O


Fajnie, cieszę się, że poznałem twoją opinię, spać nie mogłem.. Musiałem się dowiedzieć.
A tak na poważnie.. Skąd mam wiedzieć, że nie czas grać ranked skoro nie wiem jak włączyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te boty sa wciaz masakrycznie słabe. Dopiero grajac AP ashka 3v5 (bo 2 osob nie bylo) mialem szanse przegrac, ale i tak botom sie to nie udalo (mimo 2 inhibow naszych zniszczonych). W sumie to porazka, bo tak to promowali a to zwykly practice z fajna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 11:24, Ezio napisał:

Mistrzu, czytam post i widzę, że lamiłeś urgotem.. Jak można takim OP Champem lamić;)

To jest noobek :D wszystkim lami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:57, Yawei napisał:

Te boty sa wciaz masakrycznie słabe. Dopiero grajac AP ashka 3v5 (bo 2 osob nie bylo)
mialem szanse przegrac, ale i tak botom sie to nie udalo (mimo 2 inhibow naszych zniszczonych).
W sumie to porazka, bo tak to promowali a to zwykly practice z fajna nazwa.

Mnie się podoba, nie muszę się fatygować do custom game tylko klikam żeby mi znalazło drużynę i gram. No i osobno winy liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś pobrać tą instalkę, do której link dał użytkownik Sarinew? http://l3cdn.riotgames.com/Installer/EU_Installer/LeagueofLegends.exe
To jest niemożliwe, żebyś po odinstalowaniu LoL i pobraniu wersji z pod tego linku nadal miał klienta US, chyba, że zarejestrowałeś się na US. (co i tak nie ma prawa mieć na tą przypadłość wpływu) W takim wypadku musisz na nowo zarejestrować się na EU (można użyć tego samego e-maila), ale pod tym linkiem na 100% jest wersja EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 15:45, Mange napisał:

> Mistrzu, czytam post i widzę, że lamiłeś urgotem.. Jak można takim OP Champem lamić;)

To jest noobek :D wszystkim lami.


Lamić można wszystkim ale to nie umniejsza tego że przegrywa cały team nie jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak go znam, i wcale tak nie lami:P Swoją drogą ja się zastanawiam czy ja Cię w grze nie spotkałem. Jaki masz nick?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 19:04, Ezio napisał:

Jak go znam, i wcale tak nie lami:P Swoją drogą ja się zastanawiam czy ja Cię w grze
nie spotkałem. Jaki masz nick?:P

Ja już ni gram. Jak już wejdę to po to by ludzi powkurwia*, grać ad annie ap shenem itp.
Z tobą chyba raz grałem. A on lami :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 20:18, Mange napisał:

ak już wejdę to po to by ludzi powkurwia*, grać ad annie ap shenem itp.

i po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować