Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nawet nic nie mów. Mój kolega gra Tristaną prawie cały czas. Problem z tym, że to totalny nie ogar. Przeciwnicy tyle razy uciekli już nam z ganków z powodu tego #@$#%@ ulti, że nie wiem, czy moja myszka wytrzyma jak on zagra tym monkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eee, Wy naprawdę sądzicie, że to nie fake? Nawet z tym Urfem na wszystkich screenach i artach? A data wydania to pewnie 1 kwietnia?

Btw lubię Galiona i chętnie bym sobie kupił jakiś skin, ale kurde wszystkie takie beznadziejne, że szok... żaden mi się nie podoba, najlepszy już chyba enchanted, ale to zwykły recolor... aż żal rpeków :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:13, Budo napisał:

Eee, Wy naprawdę sądzicie, że to nie fake? Nawet z tym Urfem na wszystkich screenach
i artach? A data wydania to pewnie 1 kwietnia?


1 kwietnia to jest piątek, więc wtedy raczej champa nie wydadzą (pewnie standardowo wtorek-środa, czyli 29-30 kwietnia). Ja liczę na jakąś niespodziankę, bo tu jednak jest coś nie tak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2011 o 15:18, sirufok napisał:

1 kwietnia to jest piątek, więc wtedy raczej champa nie wydadzą (pewnie standardowo wtorek-środa,
czyli 29-30 kwietnia). Ja liczę na jakąś niespodziankę, bo tu jednak jest coś nie tak...;)


a nie marca przypadkiem : P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:18, sirufok napisał:

1 kwietnia to jest piątek, więc wtedy raczej champa nie wydadzą (pewnie standardowo wtorek-środa,
czyli 29-30 kwietnia). Ja liczę na jakąś niespodziankę, bo tu jednak jest coś nie tak...;)


Ja nie wierzę, że monk będzie. Pewnie dadzą jakiegoś innego champa z zaskoczenia, a monk okaże się podpuchą... mógłbym uwierzyć gdyby nie ten manat i gadki o nim ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:58, Budo napisał:

Ja nie wierzę, że monk będzie. Pewnie dadzą jakiegoś innego champa z zaskoczenia, a monk
okaże się podpuchą... mógłbym uwierzyć gdyby nie ten manat i gadki o nim ciągle.


Jeszcze tydzień i się o tym przekonamy;)

Znów chyba coś się dzieje z serwerami. Od wczoraj wieczora nie mogę normalnie grać. Polega to na tym, że włącza się gra, maksymalnie parę minut jest ok i nagle zaczynają się freezy i dc. W szczególności, gdy dochodzi do walk. Wczoraj miałem takie 2 mecze, dziś kolejne 2. Reconnecty, restarty gry, neta i kompa nic nie dały, gdyż problem znów się powtarzał.
Komp jest 100% sprawny, net również działa bezproblemowo, ping niby w porządku. Więc co jest kuffa przyczyną?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 17:55, DarkWolf_PL napisał:

Na EU mam spoko 80 pingu oraz zero problemu z dc, moi znajomi podobnie, więc może coś
u ciebie nie tak z siecią


Napisałem już, że nie mam problemów z siecią. Normalnie działają strony internetowe, gdy coś ściągam to też nie przerywa. Tylko gdy włączam grę to po kilku minutach (nie od razu) robią się takie fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat LoL jest strasznie wymagający pod względem łączą, w porównaniu do innych gier. Używając IPlusa na zadu... erm, peryferiach, sporo skacze mi sygnał. O ile przy takim Guild Wars / Heroes of Newerth / SC2 / WC3 to większych odchyleń nie widać (ping skacze do ~400 na parę sekund raz na jakiś czas, ewentualnie stale na poziomie ~250 zamiast ~100, czyli dość grywalnie), to LOL jest prawdziwym rzeźnikiem. Spajki do kilku(dziesięciu) tysięcy ms, losowe disconnecty, freezy to normalka.
(A wszystko przez głupi router współlokatorów, który działa, gdy mu się podoba :P)

Więc, o ile masz możliwość, spróbuj przetestować łącze na innych grach multi. Najlepiej takich, które ostro jedzą łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale do wczoraj (a gram w to już prawie rok) takich problemów nie było. Mam łącze radiowe 1.3 mega więc nic specjalnego, ale nigdy z nim ani grami sieciowymi takich problemów nie było.
Oprócz lolka na kompie mam tylko FEAR-a, w którego mogę pyknąć przez sieć, więc go sprawdzę. Choć i tak myślę, że to nie w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jestem pewien, że to coś z serwerami lub po prostu wersja EU przestała mnie lubić...
Zagrałem w FEAR-a, zagrałem mecz w lolka na US i wszystko było w porządku. Spróbuję dziś jeszcze zagrać na EU i zobaczę jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmhm, a może...
Ten cały mnich jest dla zmyłki a tak na prawdę wydadzą Urfa.

To w tym "spotlighcie" to zapewne był skin do Udyra. A raczej na pewno.
BTW zauważył ktoś, że to nie jest konto Riotu? Albo przynajmniej nie ich główne. :) Zabawne to w ogóle. Cały pomysł z tym mnichem fajny i ogólnie spodobała mi się postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 23:28, Markush napisał:

Hmhm, a może...
Ten cały mnich jest dla zmyłki a tak na prawdę wydadzą Urfa.

To w tym "spotlighcie" to zapewne był skin do Udyra. A raczej na pewno.
BTW zauważył ktoś, że to nie jest konto Riotu? Albo przynajmniej nie ich główne. :) Zabawne
to w ogóle. Cały pomysł z tym mnichem fajny i ogólnie spodobała mi się postać.

O, JAK TO, CZYLI TO FEJK?

Spoiler

Thank you cpt obvious ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po długiej przerwie zagrałem sobie na serwerze US, jako, że nic tam praktycznie nie mam wybrałem sobie Lux.. kurde ta postać jest tak łatwa do ogarnięcia i wymiatania, że aż strach ;D pierwsza gra tą postacią i 7/0/2, druga gra i 7/1/11 ;D po prostu przez przypadek odkryłem swoją postać hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rany co za kanał... jeszcze niedawno miałem 15 gier na plus, teraz ledwo 5. Cała seria porażek przez feederów i leaverów... ostatnio miałem grę, gdzie każdy (!!) w moim teamie miał staty rzędu 0/10/2. Ja byłem najlepszy 2/6/5... przecież to jakaś paranoja, jak można op Xinem mieć 2/13/0 O_O
Dobrze, że dodali opcję reportu za ssanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować