Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2011 o 23:55, Budo napisał:


Rany co za kanał... jeszcze niedawno miałem 15 gier na plus, teraz ledwo 5. Cała seria
porażek przez feederów i leaverów... ostatnio miałem grę, gdzie każdy (!!) w moim teamie
miał staty rzędu 0/10/2. Ja byłem najlepszy 2/6/5... przecież to jakaś paranoja, jak
można op Xinem mieć 2/13/0 O_O

To Xin jest op? Wczoraj grałem 1 vs 1 z jednym z gramowiczów właśnie z Xinem (na mapie 3 vs 3) i w pierwszym meczu wygrałem 11:0 (Anivią...tak, to jest możliwe), a w drugim 5:3 (Kennenem). Jak to jest OP to ja nie wiem co nie jest ;D
OP to on był po premierze jak byle random wybierał tego champa i robił nim tripple/quadra kille. Ale obecnie to tylko przyzwoity fighter od którego sporo postaci jest lepszych.

Dnia 25.03.2011 o 23:55, Budo napisał:

Dobrze, że dodali opcję reportu za ssanie ^^

Ty naprawdę wierzysz że ona działa? :D Znam ludzi którzy mają po 130 leavów (czyli niemal tyle samo co winów) i wciąż bana nie dostali. A jednak leave > lamienie, bo w końcu nie każdy musi umieć grać dobrze. Zwłaszcza w normalach gdzie ja też lubię po prostu potestować nowych championów bądź po prostu nie grać na serio.

Notabene, znalazłem genialny sposób na wygrywanie w elo hell. Od razu po starcie meczu należy wpisać /ignore all i wierzyć że właśnie grasz 1 vs 9. Wierzcie lub nie...ale to się sprawdza znacznie lepiej niż liczenie na resztę teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reporty działają. Jestem tego pewny w 100%. Sam dostałem majla od riotu, że jest masa reportów na mnie za "Verbal harassment" xD Ale to było jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 23:49, Yawei napisał:

Spoiler

Thank you cpt obvious ;)


Nie, to ja dziękuje tobie Panie Nie Wiem Kiedy Otworzyć Usta I Mówię Różne Głupoty, Bo Nie Potrafię Przeczytać Uważnie Posta.

Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą jak pan Y (i jest prawdopodobieństwo, że nie chodzi mi o Yaweia, po prostu lubię zmienną Y)... Na prawdę. Z dnia na dzień, z posta na post zadziwia coraz bardziej. Może po prostu nie będę odpowiadał na jego posty, bo jeszcze trochę i stracę panowanie. A lubie zmieniać tytuł...

Wiesz, nie sądze, że ktoś myślał, że to nie będzie fejk. Napisałem to jako zwykłą ciekawostkę...
Tzn. wiesz, jak ty nie wiedziałeś no to sorry, że nie zespojlerowałem, bo może chciałeś o tym nie wiedzieć. Przepraszam.

@SiDi
Ano działają. Tylko ciekawe po ilu dostaje się takie upomnienie. Bo jak wczoraj czy dzisiaj miałem w przeciwnej drużynie gościa, który od pierwszej minuty gry feedował nasz team. Ot tak wbiegał pod turrety. Dostał 9 reportów. Co chyba dziwne, to było na rankedzie. Fajnie by było jakby od razu dostał jakiegoś banika.
Chociaż one i tak nie są chyba permanentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:58, Budo napisał:

Ja nie wierzę, że monk będzie. Pewnie dadzą jakiegoś innego champa z zaskoczenia, a monk
okaże się podpuchą... mógłbym uwierzyć gdyby nie ten manat i gadki o nim ciągle.


Śmiałbym się, gdyby nowym champem okazał się sam Urf, albo jego tajemniczy bliźniak. W jakimś celu musiał się pokazać. Za kilka dni się przekonamy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 00:55, Markush napisał:

>

Spoiler

Thank you cpt obvious ;)


Nie, to ja dziękuje tobie Panie Nie Wiem Kiedy Otworzyć Usta I Mówię Różne Głupoty, Bo
Nie Potrafię Przeczytać Uważnie Posta.

Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą jak pan Y (i jest prawdopodobieństwo, że nie chodzi
mi o Yaweia, po prostu lubię zmienną Y)... Na prawdę. Z dnia na dzień, z posta na post
zadziwia coraz bardziej. Może po prostu nie będę odpowiadał na jego posty, bo jeszcze
trochę i stracę panowanie. A lubie zmieniać tytuł...


A może tym razem to ty dałeś się sprowokować ? Widać po emotce ";)", że Yawei pisał to z żartem, ironią, więc zastanów się nad sobą, bo to ty zwykłeś prowokować, ale jednak tym razem sam rejdżujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nawet jeśli nie zgodzisz się, że jest op, to musisz się zgodzić, że to jeden z najłatwiejszych champów w grze... przeciętnie rozgarnięty szympans powinien zagrać nim na jakim takim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 08:49, Budo napisał:

Nawet jeśli nie zgodzisz się, że jest op, to musisz się zgodzić, że to jeden z najłatwiejszych
champów w grze... przeciętnie rozgarnięty szympans powinien zagrać nim na jakim takim
poziomie...


Może, ale sporo jest takich postaci. A dobra gra nie opiera się tylko na wciskaniu skilli, ale na wiedzy kiedy wchodzić do walki, kiedy się wycofać itd. Idiota grając nawet najmocniejszą postacią, a przy okazji najłatwiejszą gówno będzie robić, bo wlatywanie 1v3 jedyne co mu przyniesie to śmierć. Więc mówienie, że idiota zagra dobrze jakąś postacią, jest trochę bez sensu. Jedyna postać, którą nic praktycznie nie dało się zepsuć to była sona przy release.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi samemu nawet podoba się ten pomysł z bliźniakiem urf''a. Dodadzą chempa który chce się zemścić na warwick''u za śmierć brata.
A nikt nie powiedział że to zdjęcie nie może tak wyglądać:

20110326112616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 08:49, Budo napisał:

Nawet jeśli nie zgodzisz się, że jest op, to musisz się zgodzić, że to jeden z najłatwiejszych
champów w grze... przeciętnie rozgarnięty szympans powinien zagrać nim na jakim takim
poziomie...


To co mówisz to bardzo powszechny błąd - to że postać jest prosta w graniu, nie oznacza że jest prosta w dobrym graniu. Poza zrozumieniem gdzie kiedy jakiego skilla użyć nadal należy rozumieć i stosować pojęcia map awareness, wardy, znać limity swojej postaci i wiedzieć kiedy się coś uda a kiedy należy uciekać, kiedy wolno nam inicjować a kiedy lepiej żeby tank to robił, dlaczego nie wolno facecheckować krzaków, jak unikać skillshotów...znajomość skilli konkretnej postaci to z 10% ogólnego gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 11:30, Budo napisał:

/.../

No i właśnie tego nie rozumiem- jak można być aż takim kretynem?

Calkiem latwo, wystarczy nie grac caly czas i po prostu nie starac sie zrozumiec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 11:29, ziptofaf napisał:

> Nawet jeśli nie zgodzisz się, że jest op, to musisz się zgodzić, że to jeden z najłatwiejszych

> champów w grze... przeciętnie rozgarnięty szympans powinien zagrać nim na jakim
takim
> poziomie...

To co mówisz to bardzo powszechny błąd - to że postać jest prosta w graniu, nie oznacza
że jest prosta w dobrym graniu. Poza zrozumieniem gdzie kiedy jakiego skilla użyć
nadal należy rozumieć i stosować pojęcia map awareness, wardy, znać limity swojej postaci
i wiedzieć kiedy się coś uda a kiedy należy uciekać, kiedy wolno nam inicjować a kiedy
lepiej żeby tank to robił, dlaczego nie wolno facecheckować krzaków, jak unikać skillshotów...znajomość
skilli konkretnej postaci to z 10% ogólnego gameplayu.

Można grać mundo i spamić Q. Skuteczność Gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy grając mecz 3 vs 3 dostaje się tyle samo pkt. co w meczu 5 vs 5 oraz ile max pkt można w obu uzyskać, bez dodawania 1 wina of day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 18:30, Anayami napisał:

czy grając mecz 3 vs 3 dostaje się tyle samo pkt. co w meczu 5 vs 5 oraz ile max pkt
można w obu uzyskać, bez dodawania 1 wina of day :)

Dostaje się ok 20% mniej, jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 18:58, Anayami napisał:

chodzi mi o normal game, czy pkt za mecz 5 vs 5 i 3 vs 3 są takie same za taką samą dł.
meczu :)

Przecież Ci odpowiedzieliśmy.
Graf z linku wyżej przedstawia liczbę punktów za wygraną/przegraną w normal 5v5 (zapewne, jakbyś pomęczył googla, to byś znalazł bardziej rozpięty czasowo).
Dodatkowo, normal 3v3 mają 22% mniej IP, a customy -25% IP, w porównaniu do 5v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować