Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2011 o 18:58, Anayami napisał:

chodzi mi o normal game, czy pkt za mecz 5 vs 5 i 3 vs 3 są takie same za taką samą dł.
meczu :)

Nie nie są, ponadto mecze 3vs3 trwają zazwyczaj tyle czasu co 5vs5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że w okolicach dolnego top lane''a w pobliżu zejścia do Barona jest duszek Urfa?
Dopiero niedawno się chyba pojawił, bo go wcześniej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2011 o 20:01, DarkWolf_PL napisał:

Nie nie są, ponadto mecze 3vs3 trwają zazwyczaj tyle czasu co 5vs5


u mnie gł. <30 min oraz ciągle mówią, że cheatuje xinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:33, sirdoom napisał:

Zauważyliście, że w okolicach dolnego top lane''a w pobliżu zejścia do Barona jest duszek
Urfa?
Dopiero niedawno się chyba pojawił, bo go wcześniej nie widziałem.


Jest tam już od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:33, sirdoom napisał:

Zauważyliście, że w okolicach dolnego top lane''a w pobliżu zejścia do Barona jest duszek
Urfa?
Dopiero niedawno się chyba pojawił, bo go wcześniej nie widziałem.


Nie na każdej mapie z tego co wiem. No i ponoć zadaje 1 dmg ww jak przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zamierzają nadal buffować Garena i Galio, tak, aby nadać im należytą przydatność!! \o/

Gram jednym i drugim i bardzo ich lubię i się cieszę- obaj już od 3 patchy z rzędu dostają delikatne buffy w dobrym stylu, co się chwali, bo byli za słabi- Riot po trochu próbuje im przywrócić trochę z dawnego blasku, fajowo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie nadal buffują Cait, zwiększając jej range i faktycznie ulepszając pułapkę.

Szkoda, że Yordle Trapy i Bushwacki nie odkrywają terenu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:07, Budo napisał:


Zamierzają nadal buffować Garena i Galio, tak, aby nadać im należytą przydatność!! \o/

Gram jednym i drugim i bardzo ich lubię i się cieszę- obaj już od 3 patchy z rzędu dostają
delikatne buffy w dobrym stylu, co się chwali, bo byli za słabi- Riot po trochu próbuje
im przywrócić trochę z dawnego blasku, fajowo ^^

Nie rozumiem Riotu, wydają postać, OP, mija tydzień, epicki nerf, a potem przepraszają i dają 4 buffki z rzędu, bez sensu ? Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OP postać - więcej ludzi kupi za Rioty. Jak już klientela ochłonie to rzucamy balans. Potem znowu robimy OP postać, tyle że wydajemy fajnego skina.

COMPLETE THE CIRCLE, ARTHAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej caitlyn była po prostu useless ... teraz to mega wymiatacz i na nowo mi sie nia super gra xD 3 gry pod rzad wygrane z wysokimi statami ;d mega dobry ranged dps ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 23:59, mlynar911 napisał:

Wczesniej caitlyn była po prostu useless ... teraz to mega wymiatacz i na nowo mi sie
nia super gra xD 3 gry pod rzad wygrane z wysokimi statami ;d mega dobry ranged dps ;d

Tak, widze te wymiatacze caitlyn w kazdej grze. Tylko jedna na jakies 5 nie przegrala mi gry przez totalny brak umiejetnosci. Caitlyn jest teraz po prostu niezla (ale sa lepsze picki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem rammusa i naprawdę fajnie się gra jungle:) Ofc czasem są gorsze gry, ale większość można zagwarantować win swojemu teamowi.

Edit: Swoją drogą promocja na konta hona - 10 $. Polecam, zwłaszcza że promocje są średnio raz na rok:P Sam kupiłem i lol narazie idzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 11:10, Yawei napisał:

Tak, widze te wymiatacze caitlyn w kazdej grze. Tylko jedna na jakies 5 nie przegrala
mi gry przez totalny brak umiejetnosci. Caitlyn jest teraz po prostu niezla (ale sa lepsze
picki).

No niby są. Ale jak potrzeba dobrego dpsa ranged to polecam caitlyn, ashe spada teraz do poziomu supporta, corkim trzeba ogarniac ulti i miec jakis dobry survival ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 12:26, mlynar911 napisał:

, ashe spada teraz
do poziomu supporta


Troszkę za wcześnie :/ 1 kwietnia jest za niecały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 23:41, Wielki_Bubba napisał:

Tristana ma, a jakoś nigdy nie była op.

Haha ,bo może nie widziałeś prawdziwego ogara, ludzie z tej kruszyny wyciągają penta kille, luknij sobie na yellow stara 1 miejsce na EU w solo 5vs5 i właśnie pocina Tristaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować