Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2011 o 22:03, Reffanov napisał:

Nasza epicka gra z Aku, wg tych zasad: http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=414005
Oczywiście stacki 20/20/20.


Ło, niezłe :D
Obawiam się że mam tylko 1 meczyk na porównywalnym poziomie, należący do mojego brata (nick Adnis, nawet ogarnia co nieco). Przed państwem penta jungler team (a właściwie Quadra, Amumu był n00bem i się dość szybko zmył) XD
http://www.lolbase.net/matches/view/US106676330

Zero siedzenia na lane''ach - zajęli obie dżungle, podzielili się buffami (wrogi Udyr zdezerterował, rozsądnie zresztą i wolał pójść na lane) i tylko gankowali. Dragon padł w jakąś minutę po pojawieniu się, baron też niemal od razu. Wrogowie myśleli że to free win (towery padały naprawdę szybko) a tu niespodzianka bo jak już raz zaczęli pushować to nie odpuszczali aż do samego końca. Zwłaszcza że wszyscy ogarniali, włącznie z Fiddlestickiem (który po mistrzowsku wjeżdżał z ulti - cóż, 5 junglerów to jednak całkowita kontrola mapy, wardów nie brakowało). Aż szkoda że replaya nie mam ale LoLRecord działa u mnie w jednym meczu na pięć.
UWAGA - to nie był premade. Ot, 5 osób z których każda chciała junglować (a ja mam problemy ze znalezieniem 1 junglera w ranked i muszę sam to robić...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się rozleniwiłem a tu taka wiadomość do pochwalenia a mianowicie PENTA KILLA wykonałem nie ma to jak Kata ^^

A co do ostatnich gier to patrzę, że Akali jest w promocji ze skinem to w końcu te 518 rp wydałem i ipeki, które przez nieciekawych champow się zbiera efekt raz jak do tej pory miałem ujemne k/d wiec super ;]

20110327230223

20110327230419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:01, Budo napisał:

psst, tak się gra Singedem.

psst, zależy. [Zawsze można kupić 5 RoDów]
1. W tamtym teamie nie było tanka, a on kupował sobie rylaie zamiast FoNów i Sunfireów.
2. Singed często w teamfightach musi wbiec jako pierwszy, aby wyjąć jakiegoś papiera. Nie zrobi tego bez tankitemów, bo zginie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:10, Markush napisał:

> psst, tak się gra Singedem.
psst, zależy. [Zawsze można kupić 5 RoDów]



Napisałeś "nie wiadomo co", a ja Ci mówię, że to standardowy build dla Singeda tanka. Można tym tankować, jak ktoś nie umie to trudno. Aha i on miał FoNa. Singed nie powinien nigdy iść w czyste resisty i hp, bo lepiej na nim działa budowanie po trochu resistów, many i ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SK Gaming vs Fnatic: Flawless victory

Mecz, jak na poziom turniejowy (i w dodatku finałowy), to naprawdę mnie rozczarował. SK Gaming po prostu zeżarł Fnatic 12 do 1. Co prawda mieli "worst Siona ever" - 1 dead...co za n00b :D ale poza tym to naprawdę nie był mecz wart czekania blisko 3 godzin (miał się zacząć o 22 a nie 24:30).
Teamy:
Fnatic: Zilean, Nunu, Corki, Kassadin, Ryze
SK Gaming: Miss Fortune, Soraka, Amumu, Malz, Sion

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że Fnatic zrobi full magic team. Ale zrobili i zostali przez to, lekko powiedziawszy, zmiażdżeni. Lane Soraka + Miss Fortune okazał się całkowicie nietykalny, wytrzymując nawet 3 osobowe ganki (i zabijając Zileana który nie zdążył nawet użyć ulti z powodu silence''a od Soraki). W międzyczasie na pozostałych lane''ach odgrywało się dantejskie piekło pt. Fnatic przegrywa i przegrywa i przegrywa. 3x pod rząd to SK zrobiło dragona (z czego 2 bez walki...GJ dla wrogiego teamu który nawet go chyba nawet nie wardował), a barona wzięli w 24 minucie w zasadzie bez walki (jeden Kassadin który siedział w krzakach zamiast być z resztą swojego teamu został uciszony szybkim flashem + ulti Malzahara).
Ogólnie rzecz biorąc to combo Malz + Amumu do inicjacji + Sion i MF do wyeliminowania wszystkiego innego całkowicie zdominowało ten mecz, zwłaszcza że wrogowie mieli po prostu za mało hp by toczyć jakąkolwiek wyrównaną walkę - brakowało i CC (jeden Ryze ze snarem) i stałego dmg-u, cała siła teamu efektywnie schodziła do zera pod wpływem stunów i silence'ów przeciwnej drużyny.

To co mnie lekko zaskoczyło to absurdalne ilości zabitych minionów po obu stronach, tu rzeczywiście widać czym różni się 0.5% najlepszych graczy od reszty świata - na duo lane Miss Fortune w 18 minucie miała już 158 zabitych.

Uczciwie przyznam, że mający miejsce godzinę wcześniej mecz z Go4LoL między CLG a jakimś teamem na poziomie 1700-1900 rata był po prostu lepszy. Wrogowie przynajmniej coś robili (choć od początku widać było że po prostu ustępują skillem przeciwnikom, zwłaszcza widać to było po HotshocieGG który po prostu samodzielnie jechał top Jarvanem nie przejmując się niczym innym...) a nie dawali się całkowicie dominować przez całą grę.
Notabene, komentarze Hotshota do meczu SK vs fnatic naprawdę były świetne - licznych "WTF?!" zdecydowanie nie brakowało :P Ani propozycji by kupić 4 tiamathy bo na tak kiepskie teamy to powinno wystarczyć.

PS Notabene, to tylko ja czy wy też macie takie wrażenie że, patrząc na lepszych graczy (tak od 1700+ ELO) to US jest na zupełnie innym poziomie od EU? Bo jak oglądam mecze na EU i widzę Tarica który uznaje że warto sobie sprawdzać samodzielnie krzaki własną twarzą (i mówimy tu o kimś z top 100...) to jednak dla mnie jest to coś nie tak. I takie sytuacje są po prostu nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 17:17, Ecko09 napisał:

Nocturne najprawdopodobniej będzie nerfiony w następnym patchu, więc nie wiadomo jak
się wtedy będzie sprawdzał.


Nie wiadomo, bo był już patch preview i nic o Nocturnie nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:05, Hacket napisał:

Znowu się rozleniwiłem a tu taka wiadomość do pochwalenia a mianowicie PENTA KILLA wykonałem
nie ma to jak Kata ^^

A co do ostatnich gier to patrzę, że Akali jest w promocji ze skinem to w końcu te 518
rp wydałem i ipeki, które przez nieciekawych champow się zbiera efekt raz jak do tej
pory miałem ujemne k/d wiec super ;]

''Nice Ks'' powala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Dzięki za relacje, niestety do finału nie dotrwałem ale parę meczy widziałem i trzeba przyznać że US biję EU na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę, wyłączyłem staty szybko i co widzę? RECONNECT..
A jak daję, to game has crashed. Poradzicie coś?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 14:26, Ezio napisał:

Skończyłem grę, wyłączyłem staty szybko i co widzę? RECONNECT..
A jak daję, to game has crashed. Poradzicie coś?;/


mam to samo, kur*ica człowieka chyta, milion bugów i problemów, i gówno z tym robia.. wydawać nowego champa noob riot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest czego zazdrościć ogólnie kate jak się ogrania można cuda niewidy robić ale większość się wbija na pałę waląc ulti a później się dziwiąc że jaki stuner zatrzymał je a samemu sie pada :P Trochę ogaru i pomyślunku ot co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sion jest w rotacji czy co, bo ostatnio w większości gier Sion - i oczywiście AP.

Wpadam na niego Masterem Yi, mając 2 buffy, ulti + E, ghost + cleanse. Gość spiernicza mi nie mając butów bo ma stuna który ma jakiś śmieszny cooldown. W czasie gdy ja zabrałem mu połowę HP zestunował mnie 2 razy, raz miałem cleanse a drugi już niestety musiałem się poddać bo nie złapałbym go, bo zanim bym dobiegł już znowu miałby stuna.

I tylko się zastanawiam czemu Riot nic nie zrobi z AP sionem, to już się robi denerwujące.
Najgorsze to jest, obok 2 sekundowego stuna, to że jego tarcza bardzo szybko zaczyna tankować spore ilości obrażeń, a do tego tyle samo zadaje. Wbiega taki sion z 300 AP bo kupił deathcap + archangel, nic do HP nie musi kupować bo i po co, spokojnie biegnie sobie na ciebie, próbujesz coś zrobić żeby pozbawić go tarczy, marnujesz wszystkie zaklęcia a on ma to gdzieś, po czym dostajesz stuna>detonację tarczy i koniec zabawy.

Niestety widzę że jak jest u wroga AP sion to trzeba mieć Banshee + Quicksilver + Cleanse i najlepiej do tego Mercury''s treads bo inaczej nie masz żadnych szans z nim, tylko ciekawe jak ja mam potem zadawać jakiekolwiek dmg. No chyba że tak wygląda kontrowanie w tej grze, że trzeba kupić kilka itemów po to żeby być względnie bezpiecznym.

Chyba że ktoś ma jakiś mądry pomysł jak kontrować AP Siona. Ten cholerny stun ma taki CD że w jednej walce pójdzie Banshee''s, cleanse i quicksilver a po chwili następny stun i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadłem jakoś 10 po północy ;d
Po obejrzeniu IEM sądziłem, że w Europie zaczęła się, tak jak w USA, era dominacji 1 zespołu, a tu proszę.
Mam nadzieję, że Fnatic się podniesie i zacznie grać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisales ze niby masz jakies doswiadczenie, a w match history widze gre morde gdzie stackowales tylko i wylacznie warmogi... Nie wprowadzaj ludzi w blad. Moze wiesz o co chodzi w tym tankowaniu, ale masz zadnego w lolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować