Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

ZACZĘŁO SIE !

nowa rotacja - moar feed, moar noobz, i coraz bardziej mnie ch strzela i krew zalewa

heimer mid z pantem - 3 minuta , pant 3 fragi

twitch na topie- 10 minuta - staty : 0/8

wypieprze tą gre z dysku dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 14:36, Wielki_Bubba napisał:

A no raczej nie będzie. Nie widziałeś patch notes ? Ale też nie rozumiem narzekania na
brak postaci, jak ostatnio wszyscy narzekają, że postacie cały czas wychodzą.

To są raczej narzekania na to, że prócz postaci nie wprowadzają nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 14:40, WeedSmoker napisał:

wypieprze tą gre z dysku dzisiaj


Hahaha, bądź konsekwentny i to zrób, bo wielu już było takich co gadają.

@up

W docie jedyne co jest wprowadzane to postacie i balans, więc nie wiem o co chodzi. I tak jedyną słuszną mapą jest 5v5 summoners rift. To jest po prostu taki typ gry, że nie ma sensu wprowadzać map, bardziej chodzi o competitive play, więc herosy są też balansowane do 5v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 15:03, Wielki_Bubba napisał:

W docie jedyne co jest wprowadzane to postacie i balans, więc nie wiem o co chodzi. I
tak jedyną słuszną mapą jest 5v5 summoners rift. To jest po prostu taki typ gry, że nie
ma sensu wprowadzać map, bardziej chodzi o competitive play, więc herosy są też balansowane
do 5v5.

To nie moje zarzuty, po prostu mówię, jak zazwyczaj wyglądają narzekania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 15:03, Wielki_Bubba napisał:

> wypieprze tą gre z dysku dzisiaj

Hahaha, bądź konsekwentny i to zrób, bo wielu już było takich co gadają.


Ale takie wypłakanie się jest bardzo pomocne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranged-Melee-TankyDps-Assasin-Tank-Mage-Support-Jungler.
Ciekawe, szczerze mówiąc postarali się aby było śmiesznie, a myśle że postać będzie ale zbalansowana jak każda inna. ''I start with lvl 18 cuz i am Lee Sin'' ''Baron kills himself for me cuz i am Lee Sin'' najlepsze momenty spothlightu :D

@cubbek

Taaaak, też chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja tylko kupię champa za 6300 to on od razu pojawia się w rotacji.. Riot mnie nie lubi.. Ale już to widzę jak będzie masa Twitchów i Nocturne''ów.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:25, B1SH0P napisał:

Riot mnie nie
lubi.. Ale już to widzę jak będzie masa Twitchów i Nocturne''ów.. -_-''''

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 14:36, Wielki_Bubba napisał:

A no raczej nie będzie. Nie widziałeś patch notes ? Ale też nie rozumiem narzekania na
brak postaci, jak ostatnio wszyscy narzekają, że postacie cały czas wychodzą.

Nie wiem, mnie tam raczej bawiło nieco jak zawsze, ale to zawsze była postać, gorzej już z innymi rzeczami. Gdzieś tam kiedyś miał być rework Eve, i co? I nic. Rework Alistara. Nic. Chyba będzie rework Kayle - przynajmniej na forum US pytają ludzi o opinie typu co zmienić, co jest dobre a co nie w tej postaci. Ale w takim tempie, to szybciej zobaczymy nową mapę niż jakikolwiek rework postaci.


Bardzo cieszą mnie zmiany Shena - błędy które od dłuższego czasu uważałem za coś co powinno zostać naprawione, każdy z wypisanych tam, zostały naprawione. Teraz mogę zacząć grać na poważnie Shenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na us już cieszy teemo (ONLINE) i tylko dwa patche do pobrania. Czy wszystkim pod koniec pobierania prędkość spada do 4kb/s? Bo ja zawsze mam ten problem.
Mnie nie zdziwiłoby gdyby dodali kolejnego patcha z postacią troche później, we wrześniu tak było o ile się nie myle. A w piątek prima aprilis więc nie wiadomo co się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eve dostała jedynie nerfa, bo okazała się za mocna :] Alistar jest ok, dobry pick w high elo, gdzie ludzie wiedzą co to roaming i umieją użyć ulti. Kayle powinna dostać reworka, a Ryze już swego dostał i zmienił się z gównianego ap champa na dobrego tankowatego nukera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:25, B1SH0P napisał:

Gdy ja tylko kupię champa za 6300 to on od razu pojawia się w rotacji.. Riot mnie nie
lubi.. Ale już to widzę jak będzie masa Twitchów i Nocturne''ów.. -_-''''

Lol ... bo zawsze dają go tydzien pozniej na wypróbowanie .. A Twicha nigdy nie bedzie w rotacji.

Tak btw niezłą zwałę zrobili z filmiku ;p Ale pewnie dadzą jakiś normalny spotlight pozniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:26, mlynar911 napisał:

Lol ... bo zawsze dają go tydzien pozniej na wypróbowanie .. A Twicha nigdy nie bedzie
w rotacji.

Twitch przecież jest teraz w rotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:46, Madoc napisał:

> Lol ... bo zawsze dają go tydzien pozniej na wypróbowanie .. A Twicha nigdy nie
bedzie
> w rotacji.
Twitch przecież jest teraz w rotacji.

Jest? Ooo spoko.. a przecież riot nie miał dawać niewidzialnych w rotacji.. Pekają chłopcy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w co-op vs Ai, karma (pewnie z darmowej rotacji) tak feedowała, że PRAWIE przegraliśmy. Choć praktycznie graliśmy 3v5, karma feedowała a Yi robił tylko attackspeed. ani 1 bonus AD nie miał, nie licząc swojego WuJu Style.

Straciliśmy obie wieże pod nexusem, ale w ostatniej chwili uratował nas jakiś bug z AI botów.
Wlecieli całym teamem pod ''fontannę'' przy sklepie i 4 padli, chwile później ostatni też. 2 razy tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie wydają jakiegoś champa który nie jest OP :D

Notabene, w tym patchu nie ma żadnego ukrytego contentu - tylko te 3 zapowiedziane wcześniej skiny, nawet wgłębiając się w pliki gry nie znajdziecie niczego nowego. Wygląda na to że Riot szykuje coś dużego na piątek ;) Pytanie tylko...co? :D

Notabene, zauważyliście że http://www.youtube.com/watch?v=KrSihRXTrq4 jest już niepublicznym linkiem? I nie można go znaleźć ot tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 20:14, ziptofaf napisał:

No wreszcie wydają jakiegoś champa który nie jest OP :D

Notabene, w tym patchu nie ma żadnego ukrytego contentu - tylko te 3 zapowiedziane wcześniej
skiny, nawet wgłębiając się w pliki gry nie znajdziecie niczego nowego. Wygląda na to
że Riot szykuje coś dużego na piątek ;) Pytanie tylko...co? :D

Pewnie mapke i jakiegoś chempa niespodzianke.
Ciekawe kiedy i czy wogule bedzie sezon 2 i czy zrestartują rankingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 20:16, Mange napisał:

Ciekawe kiedy i czy wogule bedzie sezon 2 i czy zrestartują rankingi.


Będzie i zrestartują. Prawdopodobnie w czerwcu, jak minie rok do pierwszego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować