Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

O właśnie jeżeli o prędkości mowa jak widać na screenie przy startowaniu pobierania mam niską która potem wzrasta w poprzednim launcherze miałem odwrotnie. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje postać, która nie zginie za szybko, a może duże szkody wyrządzić, mam już xina, ww, veig, trist, sion, shen, popp, olaf, yi, kayle, jax, ex, cho, akali ashe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 20:57, cubbek napisał:

Powiedzcie mi proszę... Na czym polega ta faza "wymiany" champów w rankedach? Bo nie
rozkminiam tego. :)


Chodzi Ci o samą wymianę? Jeden z graczy bierze pewnego bohatera ktoś z tej samej drużyny bierze innego i przy ostatnich 40 sekundach, te dwie osoby zamieniają się bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się odpalić grę, po 2 reinstalacjach. Wee.

A teraz czekam na RP ale coś mi się wydaje że nie dadzą mi zanim się skończy promocja na skin do Xina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 20:57, Anayami napisał:

potrzebuje postać, która nie zginie za szybko, a może duże szkody wyrządzić, mam już
xina, ww, veig, trist, sion, shen, popp, olaf, yi, kayle, jax, ex, cho, akali ashe


Nasus, Gragas, Trundle, Garen, Blitz, Irelia, Jarvan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 21:04, SiDi napisał:

Chodzi Ci o samą wymianę? Jeden z graczy bierze pewnego bohatera ktoś z tej samej drużyny
bierze innego i przy ostatnich 40 sekundach, te dwie osoby zamieniają się bohaterami.

To to wiem ;-) Chodzi mi bardziej, dlaczego czasem mam "możliwość wymiany" się z kimś, a z kimś nie. A czasami z nikim nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o swainie, kassadinie i trynd, warto ich kupić?? gram gł. assasinami więc mam wielki problem :) ostatnio mam tak, że mój team jest słaby, a ja nie mam możliwości farmienia, więc potrzebuje coś do mi podbije lo w normalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 21:40, Anayami napisał:

co myślicie o swainie, kassadinie i trynd, warto ich kupić?? gram gł. assasinami więc
mam wielki problem :) ostatnio mam tak, że mój team jest słaby, a ja nie mam możliwości
farmienia, więc potrzebuje coś do mi podbije lo w normalach :)


Swain i Tryndamere wymagają sporej farmy, natomiast Kassasdin z samym catalystem już może ładnie tyrać.
Jeśli lubisz assassinów to raczej brałbym właśnie Kassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 21:37, cubbek napisał:

To to wiem ;-) Chodzi mi bardziej, dlaczego czasem mam "możliwość wymiany" się z kimś,
a z kimś nie. A czasami z nikim nie mogę :P


Bo nie masz ich champa lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tu chodzi o to, że np. ty chcesz Shena, a jesteś jako trzeci do wybierania. Wedy ten co wybiera pierwszy bierze Shena. Potem ty postać dla niego i się zamieniacie.
To nie jest po to, że "O, masz Lee Sina! Daj sie zamienimy bo chciałem go wypróbować!".

Piszę rzecz oczywistą, ale pytanie było... dziwne.

bytywu.
Wyznaczyłem sobie cel. Zacząć grać normalnie i jedną postacią dobić do +20 na normalach. Wybrałem sobie Morde i tak już mam 6 winów pod rząd. Czyli jednak się da. Nie ma nic piękniejszego od rzucenia ulti i ignite na carry w przeciwnym teamie i byciu w walce 4vs6. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 22:35, Markush napisał:

bytywu.
Wyznaczyłem sobie cel. Zacząć grać normalnie i jedną postacią dobić do +20 na normalach.
Wybrałem sobie Morde i tak już mam 6 winów pod rząd. Czyli jednak się da. Nie ma nic
piękniejszego od rzucenia ulti i ignite na carry w przeciwnym teamie i byciu w walce
4vs6. <3


+20 wraz z Morde? Wiesz że na tamtym elo ludzie już nawet zaczynają myśleć? ;D A twoja postać się cienko wtedy sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - którego maga uważacie za obecnie najmocniejszego w solo queue? Bo chcę się nauczyć grać kimś innym niż Anivia (która jest świetna ale już mnie ździebko nudzi ^^) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 02:36, ziptofaf napisał:

Takie pytanko - którego maga uważacie za obecnie najmocniejszego w solo queue? Bo chcę
się nauczyć grać kimś innym niż Anivia (która jest świetna ale już mnie ździebko nudzi
^^) :P

Brand jest kozacki jak dla mnie, ale go pewnie znerfią za chwilkę ;-) Chociaż może tak dobrze mi nim się gra z powodu mojego ELO. :s
Możesz wypróbować również LeBlanc, jej combo zabiera 3/4 jeśli nie całe hp przeciwnikowi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 03:13, cubbek napisał:

Brand jest kozacki jak dla mnie, ale go pewnie znerfią za chwilkę ;-) Chociaż może tak
dobrze mi nim się gra z powodu mojego ELO. :s

No ja właśnie byłem świadkiem jak Nunu i Ezreal mający 100% hp po jego pyroclasmie stracili jakieś 85%...całkiem całkiem. Gdyby nie to że ja grałem Nocturnem i zjadałem go w 0.1 sekundy to bym chyba przegrał ten meczyk :P

Inna sprawa że on nie wydaje mi się aż tak OP, stosunkowo łatwo go skontrować. Banshee''s Veil czy po prostu umiejętne uniki w znacznej mierze rujnują jego gameplay.

Dnia 16.04.2011 o 03:13, cubbek napisał:

Możesz wypróbować również LeBlanc, jej combo zabiera 3/4 jeśli nie całe hp przeciwnikowi.
;-)

LeBlanc...hmmm...w sumie nie grałem nią od czasu hotfixa (ech, te czasy tuż po premierze gdy na 6 levelu się zdejmowało kolesia na jedno combo skilli nie mając itemów. I w dodatku się mana nigdy nie kończyła :D). Może rzeczywiście ją przetestuję jeszcze raz ;D

No i drugie pytanie - Hextech Janna czy Dragon Slayer Jarvan? XD Czy może Frozen Terror Nocturne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 03:34, ziptofaf napisał:

Inna sprawa że on nie wydaje mi się aż tak OP, stosunkowo łatwo go skontrować. Banshee''s
Veil czy po prostu umiejętne uniki w znacznej mierze rujnują jego gameplay.

Niby tak, ale... Podczas teamfightów "odrobinę" ciężej się robi uniki :) Trzymając się lekko z tyłu robi się prawdziwą miazgę. Brand naprawdę mi przypadł do gustu, jak niewiele champów. Pewnie również kwestia tego, że jest strasznie łatwy w "obsłudze", chociaż gdy w przeciwnej drużynie jest Brand to on zwykle lami ;P
Kilka lepszych gier :D
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121063129 10/1/15
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121522845 15/7/10
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121560356 8/0/4
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121022081 7/9/16

Nie bierz Frozen Nocturna! Zauważyłem, że jego Duskbringer nie trafia w przeciwników :D Nawet jak stoję na drodze to nic mi się nie dzieje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 03:47, cubbek napisał:

Trzymając się lekko z tyłu robi się prawdziwą miazgę. Brand naprawdę mi przypadł do gustu, jak niewiele
champów. Pewnie również kwestia tego, że jest strasznie łatwy w "obsłudze", chociaż gdy
w przeciwnej drużynie jest Brand to on zwykle lami ;P
Kilka lepszych gier :D
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121063129 10/1/15
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121522845 15/7/10
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121560356 8/0/4
http://www.lolbase.net/matches/view/EU121022081 7/9/16


Czy ja w tym match history widzę KATĘ z 23/6/10? I 2 osoby ze stunami we wrogim teamie które chyba nie wiedziały do czego to służy? Łosz w mordę, nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego ELO, tak nisko jeszcze nigdy nie spadłem chyba xD

Dnia 16.04.2011 o 03:47, cubbek napisał:

Nie bierz Frozen Nocturna! Zauważyłem, że jego Duskbringer nie trafia w przeciwników
:D Nawet jak stoję na drodze to nic mi się nie dzieje xD

To raczej wina tego że ktoś nim lami aniżeli skina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować