Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2011 o 17:03, cubbek napisał:

Hotshot zmienił sobie nick? To konto Kakasoul czy inne jeszcze?


To był Kakasoul i zmienił na king of cośtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 16:35, sirufok napisał:

Ogląda ktoś może stream hotshota? Widziałem jego drugi mecz Orianną i ssie aż miło;)


Hotshot zawsze ssie nowymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam, nie grałem już ponad pół roku, więc wpadłem sobie na moment przypomnieć jak to było, póki co zwyczajnie z botami (tępe jak zawsze)... ale coś się zmieniło z serwerami? Net mi się raczej nie zdegradował, a pingi widzę 4 razy takie jak kiedyś. Czampów widzę przybyło od hu..., ale dawno obiecanych zmian dalej nie widzę.

Za to rozbroił mnie Tribunal. Cięęęężkie przypadki tam trafiają - aż miło było poczytać, jak "rodacy" przerzucają się mięsem, zapewne nie wszyscy rozumieli, bo pod młotek powinna trafić więcej niż jedna osoba. Pośmiać się można, a jeszcze "płacą" za pozbywanie się takiego ścierwa. Pomysł genialny ;)

I z innej beczki - są gdzieś jeszcze jakieś "tier listy"? W sumie nie chodzi mi o "X jezd najlepsiejszy i basta", tylko jakieś podsumowanie, co tu się w ogóle zmieniło i co ci nowi potrafią, bo tyły mam spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem po ściągnięciu patcha na us? Mi podczas summoningu wyświetla się zamiast nazwy każdej postaci : game_character_displayname_(nazwa postaci w przypadku twisted fate''a cardmaster) i po chwili error. Niestety nie mogę dać screena ponieważ w lolu mi nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

Tak spytam, nie grałem już ponad pół roku, więc wpadłem sobie na moment przypomnieć jak
to było, póki co zwyczajnie z botami (tępe jak zawsze)... ale coś się zmieniło z serwerami?
Net mi się raczej nie zdegradował, a pingi widzę 4 razy takie jak kiedyś. Czampów widzę
przybyło od hu..., ale dawno obiecanych zmian dalej nie widzę.


Czasami przerzuca na serwery z US. Wtedy rzeczywiście ping jest trochę większy.

Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

I z innej beczki - są gdzieś jeszcze jakieś "tier listy"? W sumie nie chodzi mi o "X
jezd najlepsiejszy i basta", tylko jakieś podsumowanie, co tu się w ogóle zmieniło i
co ci nowi potrafią, bo tyły mam spore.


Z pierwszych lepszych to w sumie wciąż elementz wciąż dosyć dobrze opisuje: http://rog.clgaming.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

I z innej beczki - są gdzieś jeszcze jakieś "tier listy"? W sumie nie chodzi mi o "X
jezd najlepsiejszy i basta", tylko jakieś podsumowanie, co tu się w ogóle zmieniło i
co ci nowi potrafią, bo tyły mam spore.


Clgaming.net, tam jest ta elementza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

Tak spytam, nie grałem już ponad pół roku, więc wpadłem sobie na moment przypomnieć jak
to było, póki co zwyczajnie z botami (tępe jak zawsze)... ale coś się zmieniło z serwerami?
Net mi się raczej nie zdegradował, a pingi widzę 4 razy takie jak kiedyś. Czampów widzę
przybyło od hu..., ale dawno obiecanych zmian dalej nie widzę.


Ping masz wyższy bo do gry wpier*oliły się wszystkie każualowe niedorozwinięte dzieci, które nie dość że powodują kolejki to jeszcze feedują i nie da się grać jeśli nie masz full premade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

Tak spytam, nie grałem już ponad pół roku, więc wpadłem sobie na moment przypomnieć jak
to było, póki co zwyczajnie z botami (tępe jak zawsze)... ale coś się zmieniło z serwerami?
Net mi się raczej nie zdegradował, a pingi widzę 4 razy takie jak kiedyś. Czampów widzę
przybyło od hu..., ale dawno obiecanych zmian dalej nie widzę.

Pingi są zazwyczaj trochę wyższe późny popołudniem, a i można trafić na nieszczęsne US servery, wtedy jakieś dodatkowe 100-150ms się dostaje.

A co do zmian - przed chwilą dodali Dualspe... er, dodatkowe Mastery Page!
A i reporty sporo usprawnili. Co się ostatnio bardzo przydaje...

PS: Content w WOWie się przejadł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 17:29, KaPe napisał:

Tak spytam, nie grałem już ponad pół roku, więc wpadłem sobie na moment przypomnieć jak
to było, póki co zwyczajnie z botami (tępe jak zawsze)... ale coś się zmieniło z serwerami?
Net mi się raczej nie zdegradował, a pingi widzę 4 razy takie jak kiedyś. Czampów widzę
przybyło od hu..., ale dawno obiecanych zmian dalej nie widzę.


Jak chcesz tier listę to idź do elementza. Pingi są czasem wyższe jak przerzuca na serwery US. Nowe champy są przeważnie mocne i mogą zaskoczyć, więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 18:56, Mordant napisał:

PS: Content w WOWie się przejadł? :P

Farma zostawia dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 22:58, rtyrtyrty napisał:

Już na temat Vayne się uspokoiło i można spokojnie próbować nieco więcej grać, czy może
lepiej nie bo mogą nadejść zmiany?


Zmiany to nadejdą na pewno - biorąc pod uwagę że jak ta postać się wyfarmi to zjeżdża wszystko w kilka sekund...^_^ Prawdopodobnie znerfią jej true dmg w najbliższym patchu, 8% max hp w co trzecim hicie naprawdę boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eh, to ja poczekam aż skończą zmieniać, bo jak zaczęli grzebać przy Shenie przestałem nim grać, właśnie z tego powodu że nie lubię co 2 tygodnie przyzwyczajać się do zmian.
Dziwi mnie tylko to że nikt nią nie gra prawie w normalach. Może mam jakieś dziwne ELO typu 500. Chociaż, z +30 w/l aż tak nisko nie powinienem być. Myślałem że skoro jej nie widuje to znaczy że będzie można spokojnie zacząć grać. Cóż, wrócę do Yi w takim razie na te kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować